Бадабум• 12 марта 2023

ВПО з Запоріжжя: вітаю, бойові дії в нас завершилися ще 31 грудня!

Звернулася з запитанням у Дію, чому місце реєстрації у Запорізькому районі не дає право на допомогу ВПО.
Відповідь: згідно наказу Мінреінтеграції з доповненнями у березні територія Запорізького райну це зона можливих бойових дій, а допомогу можуть отримати лише ті, хто зареєстрований в зоні активних бойових дій
автор Бадабум • 12 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Сайт мін реінтеграції
ось все, що є у них по ВПО
https://minre.gov.ua/search/перелік
Дякую

КликОЛЬКА• 12 марта 2023
Ответ дляБадабум
це 28 лютого, а 9 березня є зміни
З 9 березня зміни в переліку, а не в тому, хто може бути ВПО. Запорізька область в зоні можливих військових дій
Kidstaff Bot• 12 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Suzie-Q• 12 марта 2023
Открыла список на сайте минре, все на месте
Вера• 12 марта 2023
Ну так і є, іноді прилітає, як і в інших містах, але ж арта не лупить.
Tata_F• 12 марта 2023
Ответ дляlisa0307
Я по роботі моніторю списки, Херсон - територія можливих бойових дій. Кожні пів години у Херсоні вибухи, вчора обстрілали супермаркет, знов загиблі...
Багато таких територій. Харківська теж й Запорізька
БонСу• 12 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Вы приклываетесь сейчас? В Запорожье фронт в 30 км. Львов тоже из РСЗО каждый день херачат?
Еще раз: помощь для тех, кому жилье физически недоступно, кто ВЫНУЖДЕН переехать из-за оккупации или боевых действий на территории.
Вам Ваше - доступно, к нему ходят поезда и работают законы, вот и всё. Вопросы страха перед обстрелами все решают за свой счет и это правильно, учитывая, сколько впо-бомжей уже по стране и что им платят вменяемую сумму.
Я бы уехала и пересидела за свои если мне страшно, как я и делала в свое время в надежде на то, что скоро закончится. ВПО стала только после полной плотной оккупации, которой конца края не видно и жить я дома уже в любом случае не буду.
Так что не надо тут вопеть и заламывать руки про приколы, ок? Я бы предпочла быть на Вашем месте относительно родного города, чем на своем.

автор brry • 12 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я ж не видумую, а виклала те, що написали в Дії
Tata_F• 12 марта 2023
Ответ дляbrry
Я ж не кажу, що ви видумали. Я просто пояснюю, бо теж моніторю
МаргаритаЛьвовна• 12 марта 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Это ВЫ прикалываетесь, не представляя себе В ЧЕМ разница - жить в полной оккупации, когда нет ни единого выхода кроме как бежать в полное никуда, или жить в 30 км от фронта. Я Вам секрет открою - много кто на этом расстоянии годами жил в Вашей же стране.
не сравнимо с нынешней ситуацией, конечно, но вы напомнили.
в период с 14 по 22 год искала инфу на сайтах вузов и видела такое: льготы для поступления имеют дети с подконтрольных территорий на ближайшем расстоянии от линии разграничения, а на расстоянии 30 км - уже не имеют. еще тогда поудивлялась этому факту.

конечно, там не в км было указано, а шло перечисление конкретных районов, поселков и сел.
автор brry • 12 марта 2023
Спроба сперечатися не пройшла
автор brry • 12 марта 2023
Ответ дляSuzie-Q
дивіться комент 41
автор brry • 12 марта 2023
Вибачаюсь перед усіми присутніми, але питання не у тому хто впо чи ні, а у тому що люди вже за січень-лютий отримали виплати, чи не буде що прийдеться повертати?
Magic Noir• 12 марта 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Помощь ЦЕЛЕВАЯ - на аренду жилья, когда в своем жить невозможно потому что оккупация или наземные бои. Ваше жилье Вам доступно, а что там летает - это дело времени, невозможно когда летает платить , когда не летает не платить. Жить там или нет - у вас ЕСТЬ выбор, пусть даже условный. Вы можете приезжать. уезжать, продавать, сдавать по украинским законам. У меня например даже такого выбора нету.
По Вашей логике платить надо вообще всей Украине включая Львов - вон в области людей убило недавно.
Ясно, что всем денег охота, но как-то надо реально смотреть на вещи.
Реально- в Запорожье уже 9 многоэтажек разбито ракетами вместе с людьми. Сирены постоянно,круглые сутки. Я не могу так жить. У меня бы нервная система не выдержала.
Magic Noir• 12 марта 2023
Ответ дляБонСу
А кто вам мешает жить в оккупации? Там хотя бы сирен и ракет нет. Многие люди выбирают жизнь в оккупации,чем с сиренами/ ракетами.
Любительшаурмы• 12 марта 2023
Ответ дляMagic Noir
Оккупация оккупации рознь.Жизнь в Евпатории или Макеевке разительно отличается, а про села и небольшие города в оккупированной и прифронтовой зоне,где обстрелы, отсутствие снабжения и тд вообще не уместно сравнивать
Tata_F• 12 марта 2023
Ответ дляbrry
Спроба сперечатися не пройшла
Я не бачу щоб вам дали посилання, чому так. Вам весь час просто перелік вказують.
Я вам показувала, що прописано чітко, що люди з зони можливих військових дій мають право на отримання виплат
Suzie-Q• 12 марта 2023
Ответ дляbrry
дивіться комент 41
Это с портала инфо, на основании чего она утверждает, что только со второго раздела?
Tata_F• 12 марта 2023
https://minre.gov.ua/2023/01/13/novyj-perelik-tery...
ось роз´яснення. Останне речення

TATYANA -e43d• 12 марта 2023
Ні,я також з зони можливих бойових дій і я отримую допомогу від держави на протязі уже року,допомогу отримують люди з зони бойових дій, можливий бойових дій, і тимчасова окупація.
автор brry • 12 марта 2023
Ответ дляTata_F
ось роз´яснення. Останне речення
Безмежно Вам Дякую! Дивіться що Дія відповіла
автор brry • 12 марта 2023
Ось вона СИЛА ПОРАДНИЦІ!
Тему не закриваю, після відповіді зі звернення та Урядового порталу відповідь напишу.
Всім ДЯКУЮ за участь у обговоренні!
автор brry • 12 марта 2023
Ответ дляSuzie-Q
Та талдиче своє безперестанку доки порадниця не дала посилання на роз´яснення Дія двічи намагалася мене переконати, що ’можливі’ прав на допомогу не мають.
Tata_F• 12 марта 2023
Ответ дляbrry
Рада що допомогла, але в шоці, це ж скільком вони відмовили
автор brry • 12 марта 2023
Ответ дляTata_F
Так дивіться, В мене є Порадниця і Ви трапилися, дякувати Вам і Богу!
А якщо людина старенька, зв´язку нема, доїхати нема до ЦНАП чи УТСЗН - так і залишаться ні з чим?
Та ще й ці зміни заднім числом.
Лячно та сумно(
resha• 12 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Ваша территория не окупирована. Вы живёте в своем жилье. Вам ничего не положено.
Magic Noir• 12 марта 2023
Ответ дляresha
Мое жилье в Запорожье,и я не могу в нем жить. Я не могу выдерживать сирены и ракеты. Сами там живите.
автор brry • 21 марта 2023
Відповідь мінсоц політики на звернення:
Заявник перебуває на обліку внутрішньо переміщених осіб з
За інформацією, наявною в базах даних Мінсоцполітики, Заявнику не призначено допомогу на проживання внутрішньо
переміщеній особі.
Згідно з Положенням про Міністерство соціальної політики України,
затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 423
(зі змінами), основним завданням Мінсоцполітики є забезпечення формування
державної політики, зокрема, у сфері соціального захисту.
Питання, пов’язані з реалізацією державної політики у сфері соціального
захисту населення та здійсненням державного контролю за дотриманням вимог
законодавства при наданні соціальної підтримки, відповідно до Положення про
Національну соціальну сервісну службу України, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 783 (зі змінами), віднесено до
компетенції Нацсоцслужби.
Враховуючи викладене вище, Мінсоцполітики в межах компетенції просить
Національну соціальну сервісну службу України розглянути згадані вище
звернення Заявника відповідно до чинного законодавства