Гигиенишвили• 12 марта 2023

Коханий і фінанси

Хлопець дає 3 тис в міс.
Він служить..
Інколи я думаю, що йому ніколи думати про нас ( я з дитиною без аліментів і він вкурсі).
А інколи обідно, що він міг би полегшити моє життя, сума в 3 тис не сильно змінює моє фінансове становище.
Я на зйомі, комуналка лише за опалення більше 3х тис плюс все інше. Скрутновато, хоча це не його вина і проблема не його.
Каже, як повернеться, купить квартиру.. Що як тільки закінчиться війна одружимося. Він жлоб чи економний?..((
Результат:
вже голосів: 174
98 (56.32%) Економний
76 (43.68%) Жлоб
Рыжая бестия• 12 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Я рахую що чоловік , ми вінчалися , дитина на нього записана
Вас повенчали, но вы официально не расписаны я так поняла. А это возможно?
Лыжи со вспышкой• 12 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
в обморок не упали? кто ему автор на данный момент?
женщина. которая с ним в отношениях и которую он зовет замуж. она ждет его, а могла бы искать на стороне
Лыжи со вспышкой• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ніскільки.. Ми зустрічаємося рік, як приїжджає, живе в нас. .
Знайомі давно, говорить, шо я його перше кохання.
просто попросите больше. научитесь оговаривать с ним ваши проблемы. ну.. с другой стороны, если парень собирает на жилье, то и его можно понять. просто поговорите с ним, а не тут
А я з косою• 12 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
а за що хлопцю така кара ?
Яка ще кара? Не вигадуйте. Його ніхто не змушує зустрічатися з авторкою. Сподіваюсь, у вас немає ’кари’ у вигляді дітей? Бо ви так про них пишите, наче самі одразу дорослою народилися.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Дякую!
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Мій навпаки повністю всю сумму скидає мені .
Як тільки приходить зп - все мені перекидає .
Я то розумію , що він в небезпеці і піклується про нас , але так моторошно від того чому він це робить
Яку суму з цих грошей ви витрачаєте приблизно в місяць на себе з дитиною?
Чи не чіпаєте зовсім?
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
сказала ’позитивна’ дівчина, що рахує фінанси військового-хлопця, який їй ніхто
Він мені ніхто?
Чи не забагато ви на себе взяли?
Тоді всі неодружені хлопці ніхто, нічиї і т.д? Навіть маючи кохану дівчину?
А ви не розумієте, що він вважає себе моїм? Що він, правда, цінує, що я з ним. Що він не один.
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Він мені ніхто?
Чи не забагато ви на себе взяли?
Він, може, і цінує. Ми цього не знаємо, його думку не чули.
А от те, що для вас він - лише гаманець, ви чітко окреслили ...
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, можливо, ви так прочитали через якийсь свій досвід.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляРыжая бестия
Згадалося, що такий шлюб (лише вінчання) було у Фреймут, колись в інтерв´ю вона говорила.
Коли вона вагітною 1ю дитиною втікла від іноземця.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Я з ним з тих пір, коли великих заробітків не було. І кохаю його.
А зараз стало цікаво, як в інших...
З теми видно, що багато вважає це нормальним, він значить теж...
Хоча нормальним вважають в більшості ті, хто вважає, що з допомоги має бути Нічого...
А ті, хто вважають, що має допомагати, розуміють, що ця сума досить невелика.
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ні, не його..
Тоді не бачу проблеми,він вам не зобов´язаний нічим, розходьтеся та шукайте грошовитого та щедрого ну або ескорт
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Берите 3 и попутно ищите другого
Дуже низько.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Тоді ясно все з вами
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Він сам хоче бути з нами. Це його вибір.
Може шукати без байстрюків чи сам чи не так?
Він ще з 10 такими ,як ви хоче бути та жити.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
З вами все ясно
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
З вами все ясно
На правду не ображаються)
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
На правду не ображаються)
Від вас правди не було
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Від вас правди не було
А чого він вам тоді 3 тисячі дає тільки?
Тому що ось так по трошки всім дає
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
Тому що ось так по трошки всім дає
Не заздріть
Анонимушка• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Не заздріть
Чому?)
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
ні, спираюсь виключно на ваші повідомлення
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Да, одні переживання.
І невідомо, що далі. Хочеться жити, любити. Коли дивлюся на пари які навкруги, а ми наче разом, а наче одна.
Якщо з ним щось станеться, я не знаю, як я це переживу. Емоційно. Фінансово я покладаюся на себе.
Важко не лише тим, хто на фронті. Тим, хто чекає, теж.
От я за ним дуже сумую, мені його не вистачає. Напевно, я хотіла б якесь підтверження, що я не одна, це якось перекрити чи що. Бо він не підійде, не обніме, не починить кран.
На жаль, ви мене не зрозуміли правильно. Але яка різниця...
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Да, одні переживання.
Начали за здравие, кончтли за упокой ...
Ваше перше повідомлення і вся тема про гроші, а тут вже виявляється вам емоцій, а не фінансів не вистачає.
Визначтесь вже зі своїми бажаннями.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Визначтесь вже зі своїми бажаннями.
Не передати все одною темою, в коментарях все писала.

Тут не всі зрозуміють.
Коли був поряд, мені ніякі гроші не потрібні були. Якось разом тай все.
А зараз скинути гроші це чи не єдине підтвердження, що він турбується про мене. Вечерю в пятницю він не приготує.

Тут коментарі тих людей, які не були в подібній ситуації. Тому і не розуміють. От і все.
Кожугетовый ансамбль• 12 марта 2023
А до війни поки не жив з вами кошти давав?
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Ні, звичайно, в мене завжди були свої..
Але щось купував.
Як і я.
Та чесно кажучи, якби в нього зараз зп 15 тис була, то я і не очікувала б.
А зараз якщо може, то чому б і ні. Я за це. Просто сприймаю це якось в свою сторону не дуже. Навіть з 8 не привітав, може, через це найшло на мене. Дурня якась. Я наче і не чекала.
Вмовляю себе, що це добре, він же ж сказав, що збирає. Але дівчинка в мені надула губки. Може справді думає, що цього і так достатньо.
Я хотіла б теж так думати і не ображатися. Я знаю, що коли приїде, мене відпустить. Бо він обмніме і все стане добре..
Кожугетовый ансамбль• 12 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ні, звичайно, в мене завжди були свої..
Але щось купував.
Як і я.
Ну я б сказала, якби не вистачало, але просити і скаржитися точно б не стала. Просто висновки б зробила.
автор Гигиенишвили • 12 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Оце ж я сюди прийшла за висновками.
Вже шкодую, що тему неможливо видалити...