Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Мошей ницца• 12 марта 2023
Шукати нову роботу чи залишатися? Які перспекиви мене чекають на цій роботі? Ірина
Ответ дляДрібка щастя
Наладится у мужа на работе? Владимир.
Карти кажуть, що чоловіку треба більш розвиватись, менше літати десь далеко, і більше працювати
Да Щас же• 12 марта 2023
Його вбили, він зробив це сам чи це був нещасний випадок? Нашу сім´ю дуже хвилює це питання. Я Ольга. Дякую
Дрібка щастя• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
Спасибо. Он очень много работает, но там интриги вокруг него, кто-то оклеветал.
Вездевлазиющая• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
Так, будуть. Йому підвищать зарплату, або премію дадуть
Встречу мужчину для отношений ? Виктория.
Ответ дляПерша скрипка
Вікторія. Чи побудую стосунки з теперішнім хлопцем?
Так , стосунки у вас будуть, але так не швидко будуть розвиватись. Труднощі стоять між вами
Я б такое не носила, но продаю• 12 марта 2023
Получит ли дочка диплом в своем университете по окончанию учебы? Ирина
Ответ дляДобра, коли сита!
Світлана. Коли знайду роботу яку хочу?)
Ви шукаєте роботу з документами? Вам часто також ж її обіцяють, а ви все надієтесь і чекаєте. Вона буде, але не так скоро
Ответ дляКіма кепка
Чи зурочив мене хтось? Тетяна
Тетяна, ні, немає. А от чоловіки на вас подивляються
Ответ дляруала
Когда война закончится?
Це я питання роздивлялась давно. Карти показували 2025 рік
Ответ дляИдууу--уууу блин
Игру обещают выпустить на PC и консолях 6 июня 2023 года
Я тоже фанат, но того еще, давнего))
Ответ дляТочу ляси
Как пройдет моя беременность?
Просто краще карт і не побажаєш. Дуже чудово та легко