Совбез• 12 марта 2023

Хто з наших артистів не подобається вам найбільше? Чому?

Стекловыжималка• 12 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Винник, этот его дебильный ’секси’ взгляд с прищуром, от которого, по его мнению, должны женщины падать в обморок и штабелями укладываться, бесит. Ловлю тапки )) Кстати, где оно? Это божественное чудо природы? Патриот, е-мое
Те ж питання. То він з кожної праски вовчицям співав, а тут де се ділось?
Пульт от линолеума• 12 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тополя десь з 2008р зірка)
Ну дізналась я про нього тільки під час війни
БоВжеВільна• 12 марта 2023
Ответ дляМеряю от единицы
сольник Джамалы - это только под наркозом. Или Кароль. То орут, то шепчут, циркулярки какие-то
Выручалка• 12 марта 2023
Джері Хейл і її патлатий вигляд. Переспівує чужі пісні, ліже в перші місяці с пропозицією про зміну тексту в гімні. Бісить
І Альона - прикла нездорового боді позитиву. Занедбана.
Tammy21• 12 марта 2023
Ответ дляВыручалка
Тобто, вони вас бісять через зовнішність здебільшого?
Выручалка• 12 марта 2023
Ответ дляTammy21
Через неприємний голос і поведінку на першому місці. Потім зовнішнє
Tammy21• 12 марта 2023
Ніхто не бісить. Але я небагато кого знаю)
Латвийские_Номера• 12 марта 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Антітела дуже відомі були. І кліпи по усім каналам і по радіо. Навіть, забагато) Особливо, коли вони з Альошею побралися і кучу діток настрогали)))
Меряю от единицы• 12 марта 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Прищур, мабуть шо, перейшов в нєрвный тик, когда понял, шо вовчиці чекають на благодійні співи та всеукраїнське турне.
Точная копия плова• 12 марта 2023
Жирна харя Кошевого бесит.
Точная копия плова• 12 марта 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Тоже Винника не люблю.
Латвийские_Номера• 12 марта 2023
Мене Лобода завжди кумарила) ще з Віа Гри.
Tammy21• 12 марта 2023
Ответ дляВыручалка
Ок. Просто я побачила слова ’занедбана, нездоровий боді позитив, патлатий вигляд’ і чомусь подумала, що вам дуже важливо, щоб дівчата були конвенційно привабливими.
Бідося• 12 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я не його фанат, але мені здається, що він реально хворіє. Я в одній з європейських столиць мешкаю, тут кожного тижня концерти наших- від Степана Гіги до Тіни Кароль. Деякі вже по другому кругу. Не думаю, що він би упустив такий шанс. Який йому сенс просто сидіти.
Я все-таки думаю, що хворий. Читала, що авто на війну він купував і армії допомагає, просто не афішує.
Меряю от единицы• 12 марта 2023
Ответ дляТочная копия плова
Тоже Винника не люблю.
та шо там любить, облізле таке... Так завхозы, когда напьются, мачо из себя строят на корпоративах. Губы от селедки блестят, глаза косят, и бедром этак.. затейливо в блискучих потертих штанцах
Дюагональ• 12 марта 2023
Надеюсь, что этот соц. опрос проводится не с целью выдвижения нового кандидата в президенты. Ещё одного человека года страна не вынесет
Латвийские_Номера• 12 марта 2023
Ответ дляДюагональ
И смешная шутка, вроде, но реально не смешно как-то ...а страшно...
Просто красавица• 12 марта 2023
ПОТАП И КАМЕНСКИХ
Сусановна• 12 марта 2023
Вообще не знаю, кто там щас у нас.
Яичница с беконом• 12 марта 2023
Дзідзьо чи як його) Прям брр) Але спасибі, що такого добра як інстасамка, наприклад, у нас немає. Чи я не знаю про них)
Работать надо• 12 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Цибульская. Не пойму почему, но бесит больше всех.
А я не знаю кто это вообще.
Татьяна-bfd8• 13 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
На транса похожа
Щас ухожу• 13 марта 2023
Тарабарова.Не розумію завдяки чому вона стала зіркою: ні зовнішності ,ні голосу.Ну і Цибульська теж бісить своєю вульгарністю.
LIANA171185• 13 марта 2023
Марув.Вот с самого начала не ’зашло’ мне её творчество.Хотя многие в восторге.
Настя с Потапом тоже не айс,мне их старые песни больше нравились.Сейчас вообще набор слов и звуков.
Латвийские_Номера• 13 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Це ж випускниці Фабріки) першої))
Там ще Макс Барських був, Дантес, Регіна...
Яжбоматуся• 13 марта 2023
Всі! От абсолютно. Навіть незнаю чого, прям не можу дивитися, коли бачу їх рожи. Але наприклад коли показують Могілевську, Джамбул чи того же Вінника- є просто бажання перемкнути, а от прям до блювотиння - це Кароль, Полякова, Ефросініна зі своїм оскалом, Леся, Притула, Потап, Калуш, весь квартал95 і Джері Хел
Яжбоматуся• 13 марта 2023
Ответ дляВыручалка
Про патлатий вигляд в точку И ще погляд собачий, відштовхуючий
Проня_Прокоповна• 13 марта 2023
Скажіть хто шарить - чого продвигають одних і тих самих роками?.
Йцфыяч• 13 марта 2023
Ірина Федишин, чому, не знаю, якась дуже приторна