Дайте подумать• 13 марта 2023

Допомога від міжнародних фондів. Скільки разів?

Річ в тому що я отримую гроші вже третій раз! Чи не траба буде повертати?
Мама Карло• 13 марта 2023
Нам тільки 1 раз прийшла від МОМ, у вересні. Більше нічого не приходило, хоча син подава від мене заявки багато куди. А ви з якої обл? Житло ціле?
автор Дайте подумать • 13 марта 2023
Ответ дляМама Карло
Херсон. Частково. Стіни цілі.
Мама Карло• 13 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
Херсон. Частково. Стіни цілі.
Ааа, ну тоді я б не хвилювалась, думаю, що в них все по плану) у нас родичка з Київ обл, не ВПО, але житло минулого березня дуже постраждало, то вона теж отримує часто допомогу від різних організацій.
Все і одразу• 13 марта 2023
нічого не отримую
автор Дайте подумать • 13 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
нічого не отримую
а ви десь реєструвались?
бо я в травні 2022 зареєструвалась на є допомога. і вже і забула про то.
не дочекавшись виплат в жовтні попала не реястрацію допомоги від норвегії. отримала вже 3 тижні.
а перед новим роком пришли кошти від є допомоги.
а зараз знов пришли від є допомоги
Покорительная• 13 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
а ви десь реєструвались?
а зараз знов пришли від є допомоги
Просто є ті, які читають про ті виплати і розуміють, що їм взагалі нічого не належить отримати.
Хтось виїхав, хтось лишився будинку та т.п.
Хтось не виїзджав, лишився роботи чи працює навіть у вихідні, під тривоги, без світла, кормить дітей, виживає, донатить на зсу, допомагає чимось- йому веееелиика дуля!! і тільки борг за комуналку.

Я особисто подавала ще десь у травні (вже не пам´ятаю фонд)- нуль..
babich_2903• 13 марта 2023
Яка допомага,від кого?Є такі ,що три виплати роблять ,наприкалад від ООН
Гарантую неперелевки• 13 марта 2023
Від оон я отримала 2 виплати, подавалась на сайт єдопомога. Перша виплата прийшла в грудні 2022 три суми по 2220,другий раз в березні, теж три суми по 2220. Я так, зрозуміла, що це так і треба.