Стрекоза любви• 13 марта 2023

Дізналася, що ці медійні журналісти - зрадники!

Нещодавно дивилася якийсь рейтинг, там зазначали журналістів, які перейшли працювати на рос. медіа. Ок, цей фешнгуру з «Богині шопінгу» Грачов, чорт з ним. Але Абрамов!? Для мене він був улюбленим Ревізором. Був!
Donnafugata• 13 марта 2023
Так в них і на фейсі написано, що вони під@р@си
MyFavBooks• 13 марта 2023
Так Абрамов же вроде эмигрировал в Испанию... Уже в рашке? Я и не слышала. Загуглила - снимался в передаче в 2022 году.
Ну... не он первый, не он последний, главное - сделать правильные выводы и чтобы культура отмены у нас работала так, как в США. Чтобы вычеркнули отовсюду.
автор Стрекоза любви • 13 марта 2023
Ответ дляMyFavBooks
Мені він здавався таким інтелігентним, розумним. А вочевидь теж виріс на цих «русских скрепах».
sv_y• 13 марта 2023
Усе пропало...Это были ключевые журналисты страны (сарказм)
Vlada-Maria• 13 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
не ображайте геїв, порівнюючи їх з цими генетичними відходами людства
malinka.ya• 13 марта 2023
Ответ дляsv_y
Я их первый раз вижу )
Как хорошо , что у меня телек только для просмотра фильмов )
А не зомбо тв
Donnafugata• 13 марта 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ні в якому разі, ви що)
Геї - це геї, а під@р@си - це під@р@си!
Jsolo• 13 марта 2023
Ответ дляsv_y
Подобаються мені ці патетичні заголовки про розчарування. І це вже рік війни. А автор тільки дізналася
автор Стрекоза любви • 13 марта 2023
Ответ дляJsolo
Бачите, не така обізнана, вочевидь, як ви. Не відслідкувала, а вже рік війни!
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Кто все эти люди ? 😂😂😂😂
Jsolo• 13 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так, поняття ,,актуальність,, грає роль. І в плані проміжку часу і самих персон, про яких ви пишите.
автор Стрекоза любви • 13 марта 2023
Ответ дляJsolo
Ой, ну ви і закрутили Але хай буде по-вашому