ДваДваВісім• 13 марта 2023
Дитячий гінеколог в Києві
Дівчата, порекомендуйте, будь ласка, хорошого дитячого гінеколога в Києві (бажано центр). Доньці 12 років і 5 місяців. Місячні почались 6 місяців тому. Дуже рясні і часті. Були у гінеколога, який без аналізів зразу назначив гормони. Хочу почути ще думку іншого гінеколога. Буду дуже вдячна за контакти)
Снегурочко• 13 марта 2023
В охмадиті відділення дитячої гінекології, це було краще,,що може бути, на думку фахівців. Як тепер не в курсі,, спробуйте
Играюся• 13 марта 2023
Абабкова. Раніше вона приймала на Відрадному, зараз здається ні. Але ось тут пише, що вона і в Охмадиті працює