У кого так само? Що робити? Це глюк все виправлять чи як бути?
Ответ дляmeli5a
Може це глюк у всіх такий.
Дуже сильно переймаюся, що можуть таким чином скасувати виплати 😞
Я думаю, что не глюк. По моему мнению, это сделано для того, чтобы отсеять липовых ВПО. Через Дию их много регистрировались. На всякий случай поинтересуйтесь в ЦНАПЕ, надо ли вам их посещать. И вчера здесь была уже тема. Точно такое же пишут переселенцам из Херсона.
Ответ дляPiracanta
Мені закрадається, що Ви праві. Що таким чином вони хочу зробити перевірку. Наче не перевірка, а просто глюк, але ви зверніться.
Ответ дляPiracanta
Никого они не отсеивают, просто в Дию обновление информации доходит как до жирафа.
Писали админы их, что не внесли еще обновленные данные по громадам
Ответ дляmeli5a
Не хотілося б ходити до них взагалі, якщо чесно. Це вбити день на стояння в черзі. Буду все таки сподіватися, що налагодять роботу.
А навіщо Вам інфа в Дії? ВПО грошову все одно начислять) є списки, мабуть, на сайті gov.ua, там гляньте.
Я із Запоріжжя. ВПО прийшли
Наталья-5f43• 14 марта 2023
У мене так само, я з Харківської області, у переліку гррмад є, довідка активна
Телефонувала на гарячу лінію- відповіли, що це хакерська атака і виплати ніхто не відміняв
Наталья-5f43• 14 марта 2023
Ответ дляmeli5a
Аналогічно. Що ж це таке відбувається.
Так я так розумію, цей статус нормальний, і виплати будуть, чи як??