Анчо Ус• 14 марта 2023

Просто виговоритися

Дівчата, вітаю. Не маю з ким поговорити але маю потребу просто виговоритися. Я розлучилася за рік до початку війни. Також до війни зустріла чоловіка і ми закохалися. Планували наше спільне життя. В нього є дитина від першого шлюбу, у мене теж є діти. відносини з дітьми хороші як з мого боку так і з його. Щє під час побачень він говорив, що хоче спільну дитину і я була не проти в принципі. Він влаштувався до війни на гарну роботу, мав добре заробляти і я планувала народити але щоб була няня, тому що я не хочу втрачати свою гарну роботу і є старші діти, яким треба моя допомга в навчанні ну і я хотіла гарно виглядати для свого чоловіка, виспаною, тому що мені не 30 років вже. Але війна....із-за нервів мое лице як і багатьох жінок осунулося, додалося зморшок. Я кручуся на роботі, з онлайнами дітей, підтримую колег на роботі, тому що я керівник і маю тримати психологічний стан колектива, підтримую батьків, дітей, друзів. Вислуховую проблеми всіх, даю поради. Тримаюся при коханому, бо я ж сильна жінка....але я на грані сама. Мені 41. я мріяла народити коханому дитину. Мій годинник тікає і чим далі тим менше шансів витягнути вагітність фізично і потім доглядати дитину. При такій ситуації в країні треба тримати тих, хто поряд, а не думати про майбутню дитину. Як і більшість, я перестала посміхатися, радіти. Слідкую за новинами, допомгаю волонтерам і як всі чекаю перемоги, а не живу тут і зараз. Не можу відпустити ситуацію, переживаю за країну, ридаю від постів про загинувших. Так, я не відчуваю всього того болю, що пережили люди які втратили близьких але мені так само постійно болить від того що відбувається. Що наше життя на паузі.....що моє щасливе життя на паузі.
Я розумію, що є ситуації гірші і моя просто рожеві соплі. Але треба виговоритися.
Колдунья-вещунья• 14 марта 2023
А ваша особиста проблема в чому?

Пригощаю кашею• 14 марта 2023
Сходіть в спа
Або поїдьте десь до Карпат
Відпочиньте
Рожеві соплі - це малі діти з болячками
Навіщо вам таке життя
So_so• 14 марта 2023
Для того, чтобы родить в 42 третьего ребенка от мужчины, который тебе никто, он должен быть по меньшей мере Альбертом Гримальди.
ДваДваВісім• 14 марта 2023
Перестаньте через себе пропускати весь негатив навколо, бо так ніякого здоров´я не вистачить. У вас є чудовий чоловік, діти, радійте тому що маєте.
Якщо втомлюєтесь і так багато негативних емоцій черпаєте на роботі- шукайте іншу, легшу морально роботу.
Швабристка• 14 марта 2023
Займитесь теми детьми, которые есть и собой. Ну прям одержимы дамы каждому мужику рожать
Пишу, не читаю• 14 марта 2023
Ответ дляSo_so
Не знаю кто такой Альберт, но заранее согласна.
Анонимарик• 14 марта 2023
автор я присоединяюсь к постам выше...отдохните и занимайтесь собой и уже ’готовыми’ детьми.
So_so• 14 марта 2023
Вообще во всём, что Вы пишете, для меня сплошные красные флаги.
Какие люди разные...
So_so• 14 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Князь Монако. У него куча внебрачных детей, он их признаёт и обеспечивает. Можно рожать.

Вумна вутка• 14 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Князь Монако))))
Колдунья-вещунья• 14 марта 2023
В моєї подруги онко, чоловік в Бахмуті, вона поїхали до дочки за кордон щоб не збожеволіти.
Інша- має дитину інваліда, він ніколи не зрозуміє хто він є у цьому світі, працювати не може, чоловік не підтримує.
Навіть зараз, війна для кожного своя.
Як би вони створили тему було б зрозуміло але такі люди тем не створюють.
Пишу, не читаю• 14 марта 2023
Ответ дляSo_so
😄
Пишу, не читаю• 14 марта 2023
Автор, с какого вы региона что всех надо успокаивать?
Пышечка• 14 марта 2023
Ну вы же в 41 понимаете, что рожать ребенка это только для себя, а не для мужчины? Хотите ребенка- рожайте, чего вы ждете?
Швабристка• 14 марта 2023
Ответ дляSo_so
Но есть нюанс: не захочет платить, то не будет. Законы Монако такие, чтобы голддигерши ни с чем оставались. Если монегаск не пожелает содержать детей, рождённых не монегаской, то его не заставить.
МастерЮля• 14 марта 2023
Мені 40 років, я навіть не уявляю зараз народжувати, навіщо? Здоров´я у 40 і у 20 це зовсім різні речі, та і сили на виховання, оці всі недоспані ночі, соплі, пелюшки. В мене теж з чоловіком немає спільних дітей, але у нього є син і у мене є син, тому було вирішено ніяких дітей. Завели кота і радіємо. Зараз навпаки діти підросли є час для себе, відпочити удвох нарешті.
Швабристка• 14 марта 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А ваша особиста проблема в чому?
Часики же тикают, ага...
автор Анчо Ус • 14 марта 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А ваша особиста проблема в чому?
що мала б бути щасливою з коханою людиною поруч, а я не відчуваю щастя, бо всередені діра, біль за людей і за себе, що мала мрію і можливість народити коханому бажаного сина, а тепер маю її відкласти, бо треба підтримувати тих, хто поруч. Маю носити маску, що все добре, щоб діти не відчули всього болю, але ця маска ледве тримається на мені.
Ермолайчик• 14 марта 2023
Чоловік так сильно нервує через відсутність спільних дітей? В 40 років при Ваших даних навіть не думала б про це. Навіщо?

Колдунья-вещунья• 14 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Часики же тикают, ага...
І шо? Діти є в нього і в неї, мені незрозумілі страждання, бо невідомо як та вагітність ще пройде і які будуть діти. Дай Боже всім здоров*я. Це надуманні страждання, на пустому місті. Всі дома, всі працюють але я плачу бо в країні війна...
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Зніміть своє життя з паузи. Чого ви чекаєте, кращих часів? Так їх не буде. Хочете народити-народжуйте зараз.
So_so• 14 марта 2023
Ответ дляАнчо Ус
А если дочка?
Вам нужно к психотерапевту. Не всё с Вами ок.
Колдунья-вещунья• 14 марта 2023
Ответ дляАнчо Ус
А для чого ви це робите? Закрилась у ванній поки нікого дома немає і голосиш. Я так завжди роблю. Антистрес випила і живеш далі. В країні війна може бути роками, адаптуєтесь. У вас особисто все добре. Болить душа у всіх, ви не виняток.
автор Анчо Ус • 14 марта 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Навіть зараз, війна для кожного своя.
я писала в пості, що розумію, що моя тема ніщо, рожеві соплі в порівнянні того, що є у інших. Просто звичайним людям теж треба виговоритися.
Стеклянная мышь• 14 марта 2023
Ответ дляАнчо Ус
це не проблема. Це сам придумав, сам повірив.
Зоя Жорівна• 14 марта 2023
Ви планували народити дитину, Ви її хотіли і досі хочете. Ось це я прочитала. Але не зрозуміла, чи хоче дитину він? У вас на двох вже троє дітей, а це немало.
Він хоче дитину?
Колдунья-вещунья• 14 марта 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ви вважаєте стане легше? Та ніфіга. Це чудово що у вас є зайнятість, ви всім потрібні.
Перша скрипка• 14 марта 2023
Для меня очень странно:
-«він говорив, що хоче спільну дитину і я була не проти в принципі»;

- «я планувала народити але щоб була няня, тому що я не хочу втрачати свою гарну роботу і є старші діти, яким треба моя допомга в навчанні ну і я хотіла гарно виглядати для свого чоловіка, виспаною»;

- « мріяла народити коханому дитину»

Ваша мечта ублажить мужика?
Простите, Вам действительно 41 и Вы руководитель
автор Анчо Ус • 14 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
він не нервує....не піднімали це питання зараз. Він говорив про дитину до війни. Що хоче. Він працює зараз, щоб утримувати те що вже є. Просто бачу, як він сумує за ’рідною’ дитино, бо не може бачитися з нею кожного дня. а мої діти йому близьк але ж не рідні. Це інше відчуття. Може щє тому, що він з ними тількі 4 місяці як живе разом.
So_so• 14 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Для меня очень странно:

- « мріяла народити коханому дитину»

Ваша мечта ублажить мужика?
Похоже, что у автора после развода глубокая травма и на этой почве затьмарився розум.
Главное, чтобы МЧ не оказался альфонсом, из тех у кого ооочень крупные планы, но всё время что-то мешает.
Потому что это прямо классика : найти такую тётю, напеть ей про ребенка, про то какая их сказочная ждёт жизнь.
И она всех потащит