Бабка-байкерша• 14 марта 2023
Ситуація з лікарем
Мама має онко, прооперували. Чекали гістологію 1 місяць, і то щоб мабуть не подзвонила, лікар забув би повідомити.
Трубку не бере, вайбер відповідає через раз. Домовились на сьогодні після 9.00 заїдемо забрати і він скерує до хіміотерапевта. Приїхали 9,20, лікар на операції повідомили, довготривалій. Ок , ситуації бувають різні. Дзвоню в обід, дзвінок скидає, вечір скидає , вайбер не читає , в мережі знаходиться ???
Як поступити??? Має мама пройти хімію, скандал не хочу, з маленькою дитиною їзжджу постійно, я фізично не можу кататися кожен день у Київ і чатувати під дверима(
SectetlyYours• 14 марта 2023
Маме здоровья желаю
Врачи такие.. сам окулистке еле дозвонился... но им в гору не когда глянуть бывает
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Маме здоровья желаю
Спасибі . Це заплачені великі гроші. А контакту нуль.
SectetlyYours• 14 марта 2023
Если оговаривали время и дату
То это как то не профессионально и по людски
Попробуйте с чужого номера набратт
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Если оговаривали время и дату
Попробуйте с чужого номера набратт
Так я ж про що , ну зрозуміло операція мабуть термінова , але ж можна відповісти по вайбер.
Була така думка теж , завтра мабуть так і зроблю .
SectetlyYours• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Врачи вайбер не любят
Только звонки
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Врачи вайбер не любят
Только звонки
Які скидають коли дзвонять .
Послушная• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Дозвонитесь и договоритесь на опред время, а не это вот после. По вайберу, смс никто с вами переписываться не будет. А сколько вы врачу за операцию заплатили? Конкретно ему- сколтко?
SectetlyYours• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Які скидають коли дзвонять .
Сразу или спустя много гудков?
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляПослушная
Він другорядний , 5 тис .
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Сразу или спустя много гудков?
Гудок і скидає .
Послушная• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Він другорядний , 5 тис .
А хирургу сколько заплатили?
SectetlyYours• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Гудок і скидає .
Он Вас случайно заблокировал
Позвоните с другого и сравните гудки
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Он Вас случайно заблокировал
Позвоните с другого и сравните гудки
Ого , не знала , думала тільки навмисно блокують .
Послушная• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Більше )
Та это понятно, сколько,? 10000 или 50000?
SectetlyYours• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Бывает разное
Прямо сразу после гудка сброс?
Анонім-ка• 14 марта 2023
Только один вариант - приехать раньше врача, стать у него под кабинетом и ждать его прихода.
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Бывает разное
Прямо сразу после гудка сброс?
Ще гудки а потім автовідповідач
Зразу автовідповідач
Гудок і скидає
Ось такі варіанти
Зразу автовідповідач
Гудок і скидає
Ось такі варіанти
SectetlyYours• 14 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ще гудки а потім автовідповідач
Зразу автовідповідач
Гудок і скидає
Ось такі варіанти
Зразу автовідповідач
Гудок і скидає
Ось такі варіанти
Звоните с тела соседки
МояХатаЗкраю• 14 марта 2023
Наш теж не відповідав майже ніколи на дзвінки... Ми приїжджали о 7 ранку і чекали, коли у нього буде хвилинка - бувало об 11 звільнявся, а бувало і о 15-16. Але чекали, бо він єдиний, хто взявся оперувати.
Бабка-байкерша
• 14 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
До сьогоднішнього дня, було все Ок . По часу домовлялися , ми приїжджали . Він сам назначав і завжди прийом був більш-менш по часу.
Хи хи, ну ну• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Врачи вайбер не любят
Только звонки
И звонки мы тоже не любим. Особенно, когда под кабинетом человек 10, а тут телефон без перерыва звонит, особенно тем, кому оооочень нужно: звонят на автодозвоне ( извините, накипело). Вайбер прошу - отвечаешь, когда удобно