Пасхальний тролік• 14 марта 2023
посоветуйте что-то от просыпаний ночью.
Прописали Триттико, треть таблетки. Я конечно сплю как убитая, но часов до 11 утра у меня даже мышцы лица еле подвижны, я просто залепок и не дееспособна(((( Может есть что полегче, но чтобы сон был без пробуждений ночью?
Травки-муравки меня не берут, сразу напишу
Пасхальний тролік
• 14 марта 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
вам нужно не просыпаться или спать
гениально, вам бы нобелевку
Ухахайкина• 14 марта 2023
Мені деякий час допомагав 5-нтр, до нього я прокидалась по 3-4 рази за ніч, з ним - один раз. Зараз п‘ю на ніч неогабін, сплю краще, але вранці прокидатися важко. Можливо через те, що практично кожен день лягаю спати не раніше 12. Неогабін виписав ендокринолог, маю деякі проблеми
Ухахайкина• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Гормон сну подивіться в ес, австралії його дітям навіть реко ендують, щоб засинали краще. В єс є у спреї
Це ви так загадково про мелатонін написали? Він допомагає засинати, але від частих прокидань не рятує
Я тут с краю постою• 14 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
Та забула як називається. Так він, не знала серед моїх хто користується задоволені були.
Ухахайкина• 14 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Може й задоволені, як то проблема безсоння через те, що заснути не можуть. А якщо людина добре засинає, а потім десь через 2-3 години починає прокидатися, то мелатонін не допоможе
Курочка• 14 марта 2023
А в чому саме проблема? Прокидаєтесь , починаєте думати, тривожитись і не можете заснути? Чи засинаєте легко, але це декілька разів і вимотує?
Взагалі це розлад сну і це симптом. Може неврозу, депресії чи тривожного розладу. Тут бажано розбиратись комплексно.
Що допомагає на рівні тіла - режим, прогулянка, не їсти не пити перед сном, звернути увагу на алкоголь і фізичні навантаження, чи не погіршують вони стан. З добавок - гліцинат магнію, вітаміни групи В( вдень), Gaba