Особенно задели последние фразы: МИ ВИКОНАЄМО СВІЙ ОБОВʼЯЗОК ДО КІНЦЯ, ЯКИМ БИ ВІН НЕ БУВ!
Как жаль, неужели за год войны, так ничего и не изменилось… и где же помощь стран, на самом тяжелом направлении.
Как же хочется верить в лучшее 😒
Взято с канала Стерненко.
Допис офіцера 93 бригади, яка нині боронить Бахмут.
Про прояви лютої совковщини у нашій армії, дефіцит боєприпасів та незнищені російські цілі.
Как же хочется верить в лучшее 😒
Взято с канала Стерненко.
Crazy_lady• 15 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
А чем конкретно Вы гордитесь?
Величайшей борьбой украинского народа во главе с нашими Зеленским и Залужным против мирового зла в лице путинской рашки. Этого мало? Для вас судя по всему да. Вам лишь бы доллар по 5 и невсетакоднозначно.
olgabaluta• 15 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Мне не нужен доллар по 5, у нас с мужем доход в евро 💶. Какой величайшей борьбой?
Crazy_lady• 15 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Из московии вещаете? Так и думала.
Ответ дляViktoria_St
То й ви розкажіть хто кричав ні капітуляції коли Зеленський пропонував вирішення проблеми Донбасу
Він відводив війська від лінії розмежування..військові писали що там кожен шмат землі политий кров´ю наших військових...
Дівчата, у мене дуже далекий знайомий, має бізнес, впевнена багато хто з вас його продукцію купує..і я чудово пам´ятаю як через ФБ перед другим туром він звертався до всіх своїх знайомих НЕ ГОЛОСУВАТИ ПО приколу, говорячи що всі ми дуже пожалкуємо про ВИБІР 2019
Мені байдуже чи вірите ви мені чи ні, це просто ПРАВДА. і я бачу що його слова справджуються..
olgabaluta• 15 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Из московии вещаете? Так и думала.
Нет, с чего Вы взяли?
Ответ дляSara-a
Видимо, яйцом за 17 грн и яблоками по 50 для армии .
А може тим, що артистам і художникам можна за кордон виїжджати на 60 діб? А дядя Вася електрик, який зробив в тисячу разів більше для людей, чи співробітник МЧС чим гірші? Чому вони не можуть поїхати хоча б у відпустку за кордон?
Crazy_lady• 15 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Нет, с чего Вы взяли?
А действительно. Может с вашей антиукраинской позиции?
lady.dziu2011• 15 марта 2023
Ответ дляSara-a
21 век у запада полно оружия , но дают они по капле , почему так происходит ?
Тому що геноцид, але таке тут не можна говорити
Ответ дляTammy21
Сц@#0! Ніщо мене так не печалить як оте скубання між двома таборами, які замість того щоб руснє глотку дерти, один на одного нападають.
Ці, хто вам ’винні’, то теж люди і вам з ними жити, як і їм з вами.
Та що ви на всіляких тут рашоботів зважаєте
Воно ще про наркомана допише.
Ответ дляДевушкаЛав
Девушка в тик ток какая то адвокатша попалась, говорит осталась одна дорога из Бахмута и та простреливается рашистами.
Я не знаю насколько это правда но она утверждает что западные партнеры просят зеленского вывести военных из города он отказал
Была статья ВВС news Україна со ссылкой на Politico. Там поднималась тема Бахмута.
Но в обсуждениях в ТГ многие писали, что Politico помойка и статья вброс…
Ответ дляИрина-bbd0
И это как же? А как же миф .что зеленский марионетка запада? Как это он взял и отказал?
Так скрепы на московии могут не выдержать
Такого розриву шаблону там не передбачали))
Або просто знаючи рівень iq, свого ´лєктората´, навіть не розраховують, що хтось заморочиться таким складним для них аналізом)))
lady.dziu2011• 15 марта 2023
У мене в голові сидить питання, ось держуть вони Бахмут, скільки смертей, каліцв то чому розмінували прохід с криму, чому там не тримали оборону. Щоб не казали, всі при владі знали що буде війна, замість цього нам пропонували готовути шашлики.
Луиза-c722• 15 марта 2023
З приводу Стерненко, то хто він такий, щоб засуджувати військових? Ніхто. Ляпалка. Сам то він був на війні? Подивіться у інтерв’ю, як він відповідає на це питання
’Побув трохи і відпустили’
Дуже харашо, що його відпустили дальше пилити відоси,
а от інших воїнів ніхто не відпускав. Та і вони б самі не пішли, бо знають, за що воюють.
Так що менше читайте цю срань Стерненковську.
’Побув трохи і відпустили’
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляlady.dziu2011
А те що там наших скільки положили, це не виснаження, скільки ще повинно загинути там наших хлопців?
А до куди треба відступити, щоб не гинули ? До якого міста, оголосіть одразу
Leeloo_aloha• 15 марта 2023
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Так, і пацифістів, котрі проти кровавої війни, а за переговори, просто банять, називають рашистами й зрадниками. Краще хай чужі чоловіки голими руками боронять до кінця...
Ответ дляЛуиза-c722
’Побув трохи і відпустили’
Та уже не только у него эти скрины, другие блогеры тоже выложили
Если знаете Лачена
Луиза-c722• 15 марта 2023
І ще напишу, не читаючи чужі коменти,
бо мене підриває просто.
’про несогласних’
В цій групі я бачу несогласних, коли створюються різні пости про мир і домовленності з ворогом,
я зразу бачу перед собою колаборантську шкуру.
Бо вас дуже багато стало останнім часом, несогласних.
бо мене підриває просто.
’про несогласних’
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляMilesa
Так, вже видно, що ця війна для заробітку. Тому добровольців вже немає.
От так взяли і плюнули в усіх добровольців
Ответ дляЛуиза-c722
’Побув трохи і відпустили’
Стерненко бісить. Особливо на фоні інших мужніх хлопаків
сладкий_ноябрь• 15 марта 2023
Послушайте последнее интервью да Винчи(февраль)
Там тоже много говорит. Я плакала, хотя ао сути он на жалость и не давил, просто я понимала, что его уже нет :(
P. Halliwell• 15 марта 2023
Ответ дляEleno4ka_83
А вы не понимаете, что если бы Мариуполь не ’держал’ эту навалу, что они (твари) уже бы где-то в Хмельницком были. Если бы каждое направление не держали ценой жизней героев, то Ккраины бы уже не было.
Удалено администрацией...
Луиза-c722• 15 марта 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Прошу вибачення, а ви самі то вірите в мирні домовленності? Скільки їх було? А?
І хто їх нарушав, памятаєте?
Це мене просто шокує. Люди. У нас війна, який мир? Здати Україну?
І хто їх нарушав, памятаєте?
Луиза-c722• 15 марта 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Если знаете Лачена
Я таке не дивлюся