ДевушкаЛав• 14 марта 2023

Мне больно такое читать, не хочу верить, а сколько еще нам не говорят

Особенно задели последние фразы: МИ ВИКОНАЄМО СВІЙ ОБОВʼЯЗОК ДО КІНЦЯ, ЯКИМ БИ ВІН НЕ БУВ!
Как жаль, неужели за год войны, так ничего и не изменилось… и где же помощь стран, на самом тяжелом направлении.
Как же хочется верить в лучшее 😒

Взято с канала Стерненко.
Допис офіцера 93 бригади, яка нині боронить Бахмут.
Про прояви лютої совковщини у нашій армії, дефіцит боєприпасів та незнищені російські цілі.
Tammy21• 14 марта 2023
Ответ дляVA 11
Де в мене хамство? Через 50-80 років вам і русня буде норм? Німці ж класні.
Перше речення -- хамство .
Я буду рада прожити ще 80-ть років.
У психотерапевтів є дуже ок практика -- не фантазувати у реальне життя. Фокус на сьогоденні. Дуже раджу.
ammakat• 14 марта 2023
Залужный сегодня написал такое:

’Уважаю прочность, храбрость и несокрушимость наших воинов в Бахмуте. Оборонительная операция на этом направлении имеет важнейшее стратегическое значение для сдерживания врага. Она ключевая в устойчивости обороны всего фронта’

Последняя фраза настораживает…
Nat-li• 14 марта 2023
Ответ дляammakat
Залужный сегодня написал такое:

Последняя фраза настораживает…
Прям так на руцком и написал Залежный?
автор ДевушкаЛав • 14 марта 2023
Ответ дляammakat
Залужный сегодня написал такое:

Последняя фраза настораживает…
Говорят же, что если зайдут в Бахмут то попрут дальше следующие города на очереди
Вообще ситуация капец
Sara-a• 14 марта 2023
Ответ дляlady.dziu2011
А те що там наших скільки положили, це не виснаження, скільки ще повинно загинути там наших хлопців?
21 век у запада полно оружия , но дают они по капле , почему так происходит ?
Viktoria_St• 14 марта 2023
Ответ дляJave
Та ви шо)) і звідки ж такі висновки? зеленський сказав? А чого ж тоді в 2015 зупиняв... ви взагалі з логікою не знайомі?
Удалено администрацией...
Jave• 14 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Як добре, що такі як ви у меншості. Бо мідний таз би був Україні.
Я сподіваюсь що ви насолодитесь нинішньою ситуацією, яка в Україні поповній...
завитушка• 14 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Ага, мураєви ще. Всі сиділи, як грибочки.
Так і при Зе вони всі також були. Не розумію суті ваших претензій. Що Зе став президентом і ліквідував ОПЗЖ чи що?
Марика-bf42• 14 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Колись одна розумна людина при владі сказала, що кар’єру Порошенка поховає божевільна армія його фанатів) Такі Да!
Sara-a• 14 марта 2023
Ответ дляNat-li
Прям так на руцком и написал Залежный?
Залежный?
Вы из раши ?
Nat-li• 14 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Это порохоботы еще не читали про кол-во проданного оружия Украиной с 14года
ammakat• 14 марта 2023
Ответ дляNat-li
Прям так на руцком и написал Залежный?
Я опечатку исправила, и вот вам оригинал его поста в Telegram
Jave• 14 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
А зараз перерахуйте які території у нас окуповані? І уточніть, Ваші чоловіки на якому участку фронту знаходяться? Які землі допомагають звільняти?
Sara-a• 14 марта 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Вообще ситуация капец
Его держат человекими жизнями , особо оружия нет держать , поэтому рашня и продвигается
Nat-li• 14 марта 2023
Ответ дляammakat
І шо вам там не сподобалось?
автор ДевушкаЛав • 14 марта 2023
Ответ дляSara-a
Кошмар какой то😒
Твари и их же много, им этого своего мяса не жаль
Crazy_lady• 14 марта 2023
Ответ дляJave
Вперше за історію незалежної України мені не соромно за нашу державу і президента, вперше я горджуся нашим керівництвом і політичним, і воєнним.
Sara-a• 14 марта 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Кошмар какой то😒
Так там зэки и всякий мусор типа бурятов , конечно не жаль
Jave• 14 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Мені вас чесно дуже шкода..Впевнена ви добра людина, але не пишіть мені краще, я дуже поганої думки про ваші розумові здібності і мені немає про що з вами говорити..
Sara-a• 15 марта 2023
Ответ дляJave
Работа у человека такая, не принимайте близко к сердцу )
Viktoria_St• 15 марта 2023
Ответ дляNat-li
Про таке в методичках не пишуть)
olgabaluta• 15 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
А чем конкретно Вы гордитесь?
KozaNostra_I• 15 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Подождите, вот пройдёт 5 лет...
Taby• 15 марта 2023
Люди блін, ну просто мислить логічно. Якщо б у нас всього вистачало, то давно б вже вигнали цю нечисть, а так маємо що маємо.
Sara-a• 15 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
А чем конкретно Вы гордитесь?
Видимо, яйцом за 17 грн и яблоками по 50 для армии .
Viktoria_St• 15 марта 2023
Ответ дляJave
То й ви розкажіть хто кричав ні капітуляції коли Зеленський пропонував вирішення проблеми Донбасу
автор ДевушкаЛав • 15 марта 2023
Ответ дляTaby
Я думала что они давят количеством, что лезут со всех щелей
А у нас оказывается кроме этого еще и мочить их нечем
Что совсем печально как то
Сил нет уже от плохих новостей
Хочется хороших
VA 11• 15 марта 2023
Ответ дляTammy21
Перше речення -- хамство .
Я буду рада прожити ще 80-ть років.
Залиште собі свої поради.)
Crazy_lady• 15 марта 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Подождите, вот пройдёт 5 лет...
Конечно пройдет. И 5, и 10, и 15. Только кто чего стоит видно сразу и здесь.
olgabaluta• 15 марта 2023
Ответ дляSara-a
Да, тут есть, чем гордиться, не поспоришь! 😎