Каркуша Клара• Изменено 15 марта 2023

Вакцинація коту . Питання лише тим, хто вакцинує.

Питання по вакцинації коту. Ви робите від сказу окремо чи разом з комплексною вакциною ( це 2 уколи?)? Проживаю в приватному будинку, кіт кастрований, гуляє по подвір´ї.
Вероятненько• 15 марта 2023
Вместе с комплексной.
Это если ежегодная ревакцинация.
Если первый раз, то сначала комплексная, через 21 день опять комплексная и рабическая
автор Каркуша Клара • 15 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Вместе с комплексной.
Это если ежегодная ревакцинация.
Не вказала, ні це не перша вакцинація. Рік тому вакцинований від хвороб 2 рази з необхідним інтервалом і пізніше окремо від сказу.
автор Каркуша Клара • 15 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Вместе с комплексной.
Это если ежегодная ревакцинация.
Якщо комплексна , то це 2 уколи ?. Чи від хвороб+ від сказу в одному шприці?
Вероятненько• 15 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Если честно, то количество уколов не помню)
Это ж редко, всего раз в год, бывает. Просто доверяю своему вету, много лет ее знаю.
Щас ухожу• 15 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Два отдельных.
Бешене сарі• 15 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Моим котам делали 2 разных шприца. Один укол комплексная, второй укол от бешенства.
АгатаХристя• 15 марта 2023
Мені радили робити окремо.
Так більш ефективно.
В нас ще є собака, яка ходить на полювання , контактує з дикими тваринами, тому за цим слідкую ретельно.
автор Каркуша Клара • 15 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Мені радили робити окремо.
Так більш ефективно.
Дякую за відповідь
автор Каркуша Клара • 15 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Два отдельных.
Дякую
автор Каркуша Клара • 15 марта 2023
Ответ дляБешене сарі
Дякую за відповідь
Фруты_Буты• 15 марта 2023
Биофел, комплексная, один укол, этикетки в паспорт две.