Тундиринда• 15 марта 2023
Крокуси вже цвітуть чи ще зарано?
В минулому році насадила, пам´ятаю бачила їх у людей рано на весні, зараз ще ніде не трапилося побачити, але й моїх щось не наблюдаю... Чи щось не так зробила коли садила...
ПробілНеПрацює• 15 марта 2023
я тоже в этом году очень мало вижу крокусов, как будто они просто не выросли, но уже должны цвести.
у нас уже нарциссы бутоны выпускают и тюльпаны повылазили.
Тундиринда
• 15 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
І нарцисів садила шт 10 чи 15, немає ще й близько ((((
13чудоСВЕТА• 15 марта 2023
У мене на городі ще тільки прорізалися з землі кущиками.
А я 22 квітня хочу попасти в Карпати на їх цвітіння.
Так шо на прикінці березня почнкть вже цвісти в відкритому грунті
ПробілНеПрацює• 15 марта 2023
Ответ дляТундиринда
у нас см 10 уже стрелы над грунтом, и бутоны видно
ПробілНеПрацює• 15 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
крокусы в конце апреля это не поздновато?
Без QR коду• 15 марта 2023
Киевская область. Только прорезались крокусы, нарциссы,тольпаны. До цветения ещё неделя -две. Цветут подснежники
Тундиринда
• 15 марта 2023
Ответ дляБез QR коду
Ой, дякую, я з Київської області теж, може все таки дочекаюся
Залатавая• 15 марта 2023
Київська область, вже квітнуть. Але зовсім мало чомусь - або інші сорти ще не зацвіли, або замерзли, коли вилазили раніше в дні з аномальною температурою