Ангел-предохранитель• 15 марта 2023

Які страви ви готуєте, якщо худнете з підрахунком калорій?

Їжак в панчохах• 15 марта 2023
Мясо отвариваю, рыбу запекаю, овощи, яйца, бутеры с черного хлеба+ сельдь/ красная, сырники, творог, весь мой рацион

Пишу_граммотно!• 15 марта 2023
Супы в основном вкусные без углей .
Сейчас борщ ( без карт фасоли , зажарки)
Пингвинчик сизокрылый• 15 марта 2023
Куряче філе в пергаменті на сковорідці, броколі/цвітна капуста, креветки з стручковою квасолею, сирники на протеїні, рибу запікаю
Пингвинчик сизокрылый• 15 марта 2023
Запіканки з чим завгодно, залити яйцями з молоком
Снідаю авокадо• 15 марта 2023
салат: пекинка, перец болг или огурец , филе, можно туда ржаных сухарей домашних, заправка йогурт или сметана и немно специй.
Гречка с запеченной говядиной
сырники, творожная запеканка
омлет
Дайте вподобайок• 15 марта 2023
та що завгодно можно приготувати

найбільше люблю готувати щось на кілька днів. аби не заморочуватись. раз порахува та й все

салати гарно заходять, кидаю що є в холодильнику - печінка, філеха, тунець консервований, горошок заморожений пару хвилин в мікрохвильовці з олив.олією, авокадо, свіжі овочі будь-які - огіркі/помідори/зелень салатна/капуста/перець (їх не важу), квасоля, гриби, яйця, йогурт/сметана/гірчиця/лим.сік/оли.олія і т.д - і компоную з того салат під настрій - поживний та виходить багато візуально)))
Налетчица Муся• 15 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Супы в основном вкусные без углей .
А КАКИЕ ИМЕННО ?
булоТАЙминуло• 15 марта 2023
Ответ дляНалетчица Муся
А КАКИЕ ИМЕННО ?
Борщ красный или зеленый без картошки, суп с фрикадельками, уха жидкая, крем-суп из цветной капусты или тыквы
автор Ангел-предохранитель • 15 марта 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А які це сирники на протеїні?

Пингвинчик сизокрылый• 15 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А які це сирники на протеїні?
Замість цукру і борошна ванільний протеїн
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Прикольно. А будь-який протеїн можна?
Пингвинчик сизокрылый• 15 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Прикольно. А будь-який протеїн можна?
У деяких смак не дуже
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
У деяких смак не дуже
Дякую!