ImperoTanya• 15 марта 2023
Границы 91. Или Донбас без Крыма или 3 Крым без Донбасса до февраля 2022 границ.
Давайте молча проголосуем. Я в бешенстве за 2 и 3 вариант. Ну скрепя зубы вернуть Крым с МАРИУПОЛЕМ закрыть все оккупированном к Черному морю и с Донбассом повозиться. Отполовинить.
Но Донбасс без Крыма? Это вообще с чего. Там же логистику перебил на паре дорог мостов и оно наше.
Сидит Фейгин с кем то ещё рассуждают емае.
Результат:
вже голосів:
834 (76.03%)
Все по 91году
144 (13.13%)
Донбас без Крыма
119 (10.85%)
Крым Мариуполь Донецк
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Нехай хлопці кажуть своє слово,нехай всі розклади скаже Залужний и захід.І вирішують.
+++
Я натисла до 91 року, але розумію, що не мені вирішувати. Як скажуть військові, так і буде. Проте треба розуміти, що мета вийти на кордони 91 - вона не тільки військова (отримати назад наші території), а більше політична. Це буде остаточна поразка режиму пуйла, і можливо воно там у гнид захитається і розвалиться. Без такої позорної поразки пуйло втримає трон, а отже нам біда через кілька років ще гірша.
SlawaUkraine• 15 марта 2023
Победа ВСУ произойдет только при 2 условиях - поборят корупцию в Украине и посадят предателей , если этого не произойдет , боюсь результат будет тот же что с АТО.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
А Залужного?
І якщо відступити з Бахмута, то до якої межі? До Дніпра? До польського кордону одразу?
нинель 1919• 15 марта 2023
Ответ дляYAINNA
Штаты - это оружие.Ситуация шаткая,Байдан полностью за нас,но трамписты республиканцы могут серьезно урезать помощь и все тогда, хоть бы орки дальше не пошли б,ладно с тем крымом,где 80% народа все равно против Украины.
так и днрлрн аналогично, а ребят ложат...
Ответ дляЛюсильда.ua
А ось і причина
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3301173
Хоч тема й від Кімберлі. Але ж десь вона цю інфу таскає... Може то і правда.
Ось бабанькі расейські й почали від учора скиглити.
Атакують нас пропозиціями, вимагають піти на уступки, дуже за своїх пацінів печуться. Бо путлєр казав ’до паслєднєго руцкого воєвать будут’
У кого ’вимагають піти на уступки’?
У вас что ли? Типа вы что-то решаете. Смешная очень.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляImperoTanya
Ну де... Х
Завтра нову тему настрочу. З варіантом Київ мать городов руськіх.
Берём Бєлгород, Кубань давайтє варіанти. Мнє Пітєр нра:) Красівий город. Кажуть були інтеллігентні люди поки сталін блокаду не устроїв і від голода загинув мільйон жінок дітей...а могли ж підкоритися і вижити хочь через одного... Шось воно нагадує..
пітєр на кістках українських козаків збудований..
Светлана777• 15 марта 2023
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
А почему оружие не дают? О каком контрнаступлении и границах 91 может идти речь если нам Бахмут нечем удержать???
Ответ дляВозрастная
Вибачте, може у мене щось не те з логічним мисленням, чи чогось важливого не знаю..... Чи хтось пояснить, як саме вихід на кордони 91 року убезпечить нас від повторного наступу раші через певну кількість років? Бо це як головний аргумент висувається, але логіка мені не зрозуміла.
В кожній справі повинна буть крапка. Ми не загарбники, не вбивці і не бандити. На чужого не треба. І війна не потрібна. А який сенс ви вкладаєте в слова відстояти себе захистити свій дім.
Кордон 91 року то крапка в війні - і вона може стати комою якщо не признають репарацій, не здадуть злочинців і терористів.
Ну тоді рішим чи зайти на червону площу для ясності.
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
Це Зеленський гробить? А Залужний у нього на побігушках, як гадаєте?
Ответ дляgizma2019
Ещё раз спрошу, почему ´скучающие´ не идут отвоевывать свое жилье, но очень ждут и требуют этого от других?
Да, я тдп на отлично сдала😉
Я не особо понимаю о каких ’скучающих’ вы пишете.
Пс. Не особо заметно, у меня тоже отлично, но я таки не делю страну на своих и чужих, путая при этом смыслы государственности.
нинель 1919• 15 марта 2023
Ответ дляСветлана777
ну я тоже слышала,что они с голыми руками там ,но на этом форуме орут,что враки все есть,я полностью согласна ,хоть бы юг вернули ,но у нас никто не спросит ..
Ответ дляА_К_М
Пітер то Карелія.
Нехай собі беруть. А з нами буде спільний кордон. Бєлгород однозначно, вся слобожанщина це українські землі.
Карелія то красіво. Всі українці в душі поети... Давайте візьмем!?

Lusapasika• 15 марта 2023
Ответ дляСветлана777
оооо добрый вечер.что то вы сегодня рано на смену заступили
Ответ дляYAINNA
Поэтому я считаю,что те территории не стоят смерти ребят,поломаных судеб.Я бы была за то что бы отдать им тот крым с донбасом,но сразу войти в нато и евросоюз, что б больше и не рыпались в нашу сторону.
Да, а что потом делать с людьми из Крыма, из Донбаса (предположим, что отбили все)?
В тюрьму изменников?
нинель 1919• 15 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
гадаю,що не вирішує ні той ні той
Ответ дляMerida-cebb
так і не ясно хто наводив, і зараз наводить. можуть бути звичайні люди. навідь не солдати. це дууууже складне питання. в них є ненависть до нас. і це на роки це перевиховування. це страшно. я коли про це думаю, розумію, що коли війна закінчиться, і ми повернемо наші теріторії. то почнеться інша війна...а ще і повністю замінована країна.....
Заараштували та засудили нашу колишню тренершу з текводо за наводки. Монтян та сама.
Звичайно це прості люди. Також маю проросійських родичів, що мешкають на заході, родом з заходу. Не здивуюсь як і вони також таким займаються.
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ длянинель 1919
гадаю,що не вирішує ні той ні той
Ви ж про Зе пишете, що він гробить, отже він вирішує, чи я не так зрозуміла?
Ответ дляnightwoman
А вы подумайте с другой стороны..... Путать ведь надо врага.... Или вам прМ все планы рассказать, что, где конда
Пусть бы подмигивал. Френд файр он такой
Светлана777• 15 марта 2023
Ответ дляLusapasika
А вам все матрёшки мерещатся?
Не угадали. У меня муж уже год в ВСУ и я знаю реальное положение дел,а не то что тут пишут
Ответ дляYAINNA
Я бы на месте крымских татар нам бы уже в лицо плевала.
80 (нет)% -- это унылая нечисть, отпускники, пенсионеры и пр.понаехавшие. Монатки соберут и свалят обратно в свою необъятную.
Ответ длянинель 1919
я как и вы рассуждаю, но те кто с мужчинами выехал громче всех будут орать,что до 91-го года границ,кто остался,то сидят тихонько
Тобто вас влаштує війна в майбутньому? Зрозумійте, росія ніколи не зупиниться, якщо у неї залишиться хоч сантиметр української землі. Вони просто зупиняться, наклепають ракет, вийдуть з-під санкцій (Україна ж претензій не має!) і потім все одно підуть війною.
Ответ дляS-lana
Я, мабуть , щось пропустила. Навіщо це голосування, воно щось змінить ? У нас в країні є головнокомандуючі, є генерали - вони захотіли вислухати думку народа ? Чи рашисти будуть робити так, як ми тут напишемо ?
Всмыслє!?
Соц опитування постійне. Я хочу на порадниці побачить підтвердження. І так - 77% за 91 рік кордон
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ дляTammy21
А нам за віщо плювати?
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ дляA no name
Поправлю вас. Вона ніколи не зупинеться навіть якщо й сантиметра не залишиться. Жбурлятиме ракети щомісяця роками на нас. Вона зупиниться лише зі смертю режиму діда кабаєва.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Значить не просто так за нього зайшло.
SlawaUkraine• 15 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А Залужного?
Отступить на подготовленые позиции, пустить русака вперед , взять в клещи с флангов и сжечь огнем артилерии ,раздавить гусенецами танков .За год ВСУ потеряли много самых подготовленых солдат и офицеров с опытом АТО ,если в бахмуте потеряют еще ,останутся одни мобилизованые гражданские и выиграть войну уже не сможем , будут по окопам сидеть и перемалыватся еще годы как в ато сидели .