ImperoTanya• 15 марта 2023

Границы 91. Или Донбас без Крыма или 3 Крым без Донбасса до февраля 2022 границ.

Давайте молча проголосуем. Я в бешенстве за 2 и 3 вариант. Ну скрепя зубы вернуть Крым с МАРИУПОЛЕМ закрыть все оккупированном к Черному морю и с Донбассом повозиться. Отполовинить.
Но Донбасс без Крыма? Это вообще с чего. Там же логистику перебил на паре дорог мостов и оно наше.
Сидит Фейгин с кем то ещё рассуждают емае.
Результат:
вже голосів: 1097
834 (76.03%) Все по 91году
144 (13.13%) Донбас без Крыма
119 (10.85%) Крым Мариуполь Донецк
coch100• 15 марта 2023
Ответ дляБулочка13
Куда? В Донецкую и Луганскую область? Я делаю выводы, общаясь с людьми, которые последние 9 лет обживаются на новых местах))) извините, но пишите красочно по методичке)
Вы не правы. Если ваш город оккупируют и вас сгонят на новое место обживаться, тогда возможно вы поймете о чем вам пишут.
Люсильда.ua• 15 марта 2023
Ответ дляА_К_М
В кацапів закінчується ресурси. Їм треба паузу, любою ціною.
І вони пішли звичним шляхом, качають бабйо.
Мабуть, треба скаржитися на тему.
А ось і причина
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3301173
Хоч тема й від Кімберлі. Але ж десь вона цю інфу таскає... Може то і правда.
Ось бабанькі расейські й почали від учора скиглити.
Атакують нас пропозиціями, вимагають піти на уступки, дуже за своїх пацінів печуться. Бо путлєр казав ’до паслєднєго руцкого воєвать будут’
Булочка13• 15 марта 2023
Ответ дляcoch100
Конечно, мне не понять, с 2014 года с чемоданом и 2 детьми катаемся по стране.....не...не знаем ничего
Cherry12358• 15 марта 2023
Ответ дляMerida-cebb
а я вот не понимаю как перевоспитывать ватников будем? у сестры по мужу все родственники там. на востоке. так там и они и соседи и все вокруг прорашкины. молодежь в тик-токе насмотрелась... это ж потеряные люди.... тоже, думаю и в крыму. что с ними делать? как быть?
Років на 10 військова адміністрація з обмеженням прав голосу. І контрпропаганда, просвітницька робота, пропонувати їм поїздки по Україні, одночасно організовувати там конференції, звходи, щоб туди їздили люди: лідери думок, журналісти, викладачі. Щоб вони не були закритим мікросоціумом і не «варились у власному соку».
Ну а тих, хто воював - тих в тюрягу. Хоча більшість ймовірно все-одно доведеться амністувати через кілька років
А_К_М• 15 марта 2023
Ответ дляTammy21
Так. Знати як раша ’піклується’ про своїх громадян, як використовує їх як м´ясо, бачите досвід того ж Криму та Дон., Луг. областей, де проходить могілізація і строчити ось таке...
Не, ну все понятно, дами заміжні за ’синачками’, а не за мужчинами, тому спасають їх любою ціною, і житті наших близьких, які на війні, їм не шкода.
Але ж блін. Невже не видно, що здатися раші/віддати території/спокійно жити, а ви всі хоч повсирайтеся зі своєю Україною - тупо не вийде?
Невже не видно, що варіантів, насправді, два : ваши мужчинки воюють за Україну і її інтереси
ваші мужчинки воюють за росію і її інтереси?
Ну можна ж подивитися на долю тих, хто на донбасі захотів просто мирно жити в себе вдома?
І що, вийшло?
Ну треба ж думати якось, чи що..
Lusapasika• 15 марта 2023
Нехай хлопці кажуть своє слово,нехай всі розклади скаже Залужний и захід.І вирішують.
coch100• 15 марта 2023
Ответ дляБулочка13
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляI-va
С 14 года у нас забрали Крым и Донбасс. Мы нормально жили? Люди не гибли на фронте? Это был вялотекущий неразрешимый конфликт. И пока не вернем все свое, война не закончится. Любые уступки территории это будет передышка, которая пойдет на пользу россии.
++
+ питання- чи задовольнило це рф? Ні. Їм треба, щоб України як такої не було. Тільки раби під ними, з усіма нашими ресурсами
Merida-cebb• 15 марта 2023
Ответ дляCherry12358
так і не ясно хто наводив, і зараз наводить. можуть бути звичайні люди. навідь не солдати. це дууууже складне питання. в них є ненависть до нас. і це на роки це перевиховування. це страшно. я коли про це думаю, розумію, що коли війна закінчиться, і ми повернемо наші теріторії. то почнеться інша війна...а ще і повністю замінована країна.....
trickywicky• 15 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Так!
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляSovin
Де варіант Бєлгород? Я б забрала його в якості репарацій або забрала, а потім обміняла б на Крим. Щоб хоч Харків спав спокійно.
Так, але ця думка, на жаль, ще заволоділа нашими толерантними неімперськими мізками. А сіра зона - широка, під нашим контролем, і поза кордонами 91-го - справді дуже потрібна для нашої майбутньої безпеки.
Нина____• 15 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Напомнило пост с фб

’Мы еще долго будем выдыхать войну. Может, десять, а может, и сто лет. Балансировать между теми, кто прав и не прав. Героями и предателями. Совестными и бессовестными. Смелыми и трусами. Патриотами и приспособленцами. В результате каждый останется со своей правдой и яростью. Со своим набором взглядов, убеждений и точек зрения.

Еще не один год будут продолжаться споры, упреки, ссоры по серьезным причинам и без особых причин. В результате работающие в тылу никогда в полной мере не поймут тех, кто заряжал миномет. Обладатели обеих ног – безногих. Уехавшие за границу – оставшихся. Одним удастся выйти из беды без царапины, другие похоронят самых близких. Кто-то начнет новый бизнес, а кого-то война оберет до последней нитки. С этим нам придется жить. Достаточно долго. До скончания века.

Мы еще долго будем выдыхать войну. До скончания века.’(
Не, ну какие 100 лет? Нет, гораздо через меньшее количество лет всё забудется. Такова людская психика, иначе человечество просто не выжило, если бы бесконечно что -либо переживало и перемалывало. Лично мне не с кем балансировать, потому что даже знакомых на войне нет. Ну вот вообще, ни одного.
Поэтому меня, мою семью никто не упрекнет ни в чём. Я в Украине и ни на день никуда не выезжала(Одесса). Кумовья мои выехали в первый день. Я их люблю и уважаю и даже мысли нет предъявлять им какие-то претензии по этому поводу. Мы созваниваемся, летом они приезжали, мы встречались. Вообще, в жизни лучше быть беспристрастным и следить прежде прежде всего за собой и своей жизнью. Тогда не будет претензий, обид к другим и зависти. Это не лично Вам. Это к коментарию к посту с фб.
автор ImperoTanya • 15 марта 2023
Ответ дляА_К_М
Мабуть, треба скаржитися на тему.
Че это скаржитися на тему!???
78 % за кордони 91 року.
Я не поняла -!??
Олимпиада80• 15 марта 2023
Удалено администрацией...
YAINNA• 15 марта 2023
Ответ дляstarlink
Удалено администрацией...
Риторика Зеленского такова,что Порох-гад,завяз в минских переговорах,а вот он-герой,вернет стране Крым и Донбас.И он уже настроился на преклонение перед ним , его способностями и смелостью.Поэтому сам он не остановится,разве только что Штаты его убедят....
автор ImperoTanya • 15 марта 2023
Ответ дляSovin
Ну де... Х
Завтра нову тему настрочу. З варіантом Київ мать городов руськіх.
Берём Бєлгород, Кубань давайтє варіанти. Мнє Пітєр нра:) Красівий город. Кажуть були інтеллігентні люди поки сталін блокаду не устроїв і від голода загинув мільйон жінок дітей...а могли ж підкоритися і вижити хочь через одного... Шось воно нагадує..
KriskaA• 15 марта 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Крим дуже важливий стратегічний об’єкт
Шуткуєте ? чим він важливий ? Туреччина закриває протоки - і вуаля.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляstarlink
Понятное дело.
Ну так а куда смотрят другие страны?
Мы же знаем только малость информации.
Трамп ось прямо каже: при ньому війни не було б, бо російськомовні регіони України він би просто ’подарував’ путіну.
Але, на щастя, інші країни і інші політики вважають, що міняти світовий устрій і просто влаштовувати геноцид в 21 столітті - не ОК
А_К_М• 15 марта 2023
Ответ дляCheburaha
Я теж не вірю в перемовини.
Та заманали темою переговорів, коли їжаку ясно, кому зараз ті перемовини потрібні.
Не нам
krasotalisa• 15 марта 2023
дискусія підішла до кінця? Матрьохі всі у бані))
Подрысь• 15 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Логіка є. Але довго пояснювати. Якщо ви - не історик, чи не політик-аналітик, для Вас це складно.
Якщо дуже коротко і загально: ми повертаємося до своїх кордонів, підписуємо певні документи, з часом (сподіваюсь швидко) вступаємо в НАТО. І більше жодна не то що ракета, навіть масковита птаха, не перетне наш кордон. Бо відповідь буде жорстка та категорична.
Все з часом побачите.
А Ви історик чи політик-аналітик?
Людина задала розумне питання, а ви одразу принизили нi за що..
С вашого ’підписуємо певні документи’ - це домовлятися? З ким?
Argesha• 15 марта 2023
Ответ дляВозрастная
Вибачте, може у мене щось не те з логічним мисленням, чи чогось важливого не знаю..... Чи хтось пояснить, як саме вихід на кордони 91 року убезпечить нас від повторного наступу раші через певну кількість років? Бо це як головний аргумент висувається, але логіка мені не зрозуміла.
Ніяк
Tammy21• 15 марта 2023
Ответ дляА_К_М
І що, вийшло?
Ну треба ж думати якось, чи що..
Дякую вам за комент!!! Я тут практично з самого початку і в мене якійсь дисонанс. Таке враження що ми цю війну почали і можемо якось на рашу, окрім як викошувати ту падлюку яка преться, впливати. У нас дійсно тільки один вибір -- чи воювати за своє, чи полягти за чуже.
kuskus• 15 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
100% не на советчицу
Нам вчора одна любителька нижніх комплектів зуб давала, що СБУ на порадниці є
А_К_М• 15 марта 2023
Ответ дляImperoTanya
Ну де... Х
Пітер то Карелія.
Нехай собі беруть. А з нами буде спільний кордон. Бєлгород однозначно, вся слобожанщина це українські землі.
Семицветка• 15 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не в Кримі справа, а в тому що виходу до Чорного моря у москви не повинно бути - для нашої подальшої безпеки
Вот только какую цену для этого мы должны будем заплатить...
nightwoman• 15 марта 2023
Ответ дляImperoTanya
Слава Украине!!!
Пересмотрела я лишнего сегодня на юТуб злая хочу придушить рашистов
А вы подумайте с другой стороны..... Путать ведь надо врага.... Или вам прМ все планы рассказать, что, где конда
нинель 1919• 15 марта 2023
Ответ дляYAINNA
Удалено администрацией...
Подрысь• 15 марта 2023
Ответ дляS-lana
Я, мабуть , щось пропустила. Навіщо це голосування, воно щось змінить ? У нас в країні є головнокомандуючі, є генерали - вони захотіли вислухати думку народа ? Чи рашисти будуть робити так, як ми тут напишемо ?
нiчого не даэ. Лише привiд погризтися i cамоствердитися на фонi iнших.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Страшну... уже заплатили і платимо. Щоб мати можливість жити в подальшому