ТАЗератти• 15 марта 2023

Нова пошта гоошовий переказ.

Дівчата хто відправляв онлайн?
Вислала тільки що, спитали лиш мій тел і тел отримувача. Як потім батько має його отримати на пошті?тільки з кодом і все?
Перший раз користуюся цією послугою
бювет_в_обед• 15 марта 2023
Трохи не зрозуміла питання.
Грошовий переказ (готівкою) може отримати тільки відправник при пред´явленні паспорта. Третя особа забрати переказ не зможе. А самуу посилку з кодом з смс можна отримати.

Инна135• 15 марта 2023
Можливо коли Ви назвали номер отримувача - вони перепитали його прізвище, знайшовши в базі?
автор ТАЗератти • 15 марта 2023
Ответ длябювет_в_обед
Трохи не зрозуміла питання.
Я відправник зробила переказ онлайн. На сайті нової пошти. Для батька який живе в селі і немає картки приват банку
Мене здивувало чому не питала система ні його ні мою фамілію
автор ТАЗератти • 15 марта 2023
Ответ дляИнна135
Я робила онлайн у них на сайті і там питає лише мій і його номер тел