ХаДиДиШь• 15 марта 2023

У киці трохи напухла лапка з катетером

Дівчат, це сильно велика різніця, чи до ранку не чіпати? Зранку несу знову до лікаря її.

Поставили катетер ще в понеділок, кожного дня роблять крапельниці. Зараз помітила, що лапка трохи більше за іншу. Може послабити цей червоний бинтик? Він закріпиться потім, якщо я зараз відліплю його?
Сегодня сержусь• 15 марта 2023
Я б послабила
автор ХаДиДиШь • 15 марта 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я б послабила
А він зачепиться назад, не знаєте? Бо я такий тільки знімала з неї, не знаю чи приліпиться якщо зараз розкручу його.
Пацан к успеху шел• 15 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Так, він багаторазовий, але з часом все ж таки буде гірше фіксуватись
автор ХаДиДиШь • 15 марта 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую! Треба налаштуватись і таки послабити думаю. Зараз буде істерика)
Козяка-маляка• 15 марта 2023
А вам шо не сказали зняти пов´язку як прийдете додому??? Це щоб кров після проколу згорнулася, це ж не перелом. Зніміть бо ви їй кровообіг порушити можете
автор ХаДиДиШь • 15 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ви не так зрозуміли, там катетер ще стоїть в неї досі. Не можна знімати пов’язку.
Пацан к успеху шел• 15 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ми своєму не знімали, бо котики ж одразу почнуть витягувати катетер
Козяка-маляка• 15 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А. Ну тоді сорі. Там набряк і синець будуть.
птицаворона• 15 марта 2023
Оцей червоний бинтик треба послабити. Розмотати і замотати знов - достатньо щільно, але щоб не перетискало. Це - copoly, він багаторазовий.
автор ХаДиДиШь • 15 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Дякую, вже зробили, і лапка дійсно менше стала!