Настенные трусы• 16 марта 2023
Вчора була в Reserved, нормальна футболка з котону, який тримає форму 700 грн.
Звичайно, розумію тих, хто закордоном і може в так званих HM купувати по 5-10 євро за футболку. Але на сьогодні, якщо є бажання саме походити, подивитися, приміряти в Україні то… маємо те, що маємо.
Аленький носочек• 16 марта 2023
В за 5 евро в НМ в футболке можно только спать, за 10 - есть шансы, но мне не попадались
булоТАЙминуло• 16 марта 2023
Ну ,они и там так стоят,новая коллекция,а HM дороже reserved. поэтому тоже покупаю по распродажам
Леди_на_драндулете• 16 марта 2023
В Європі теж не ганяють усі таритись з нової колекції.
Це стандартна ціна, не розпродажна.
Вони скрізь стартують від 17-20-25 євро, залежно від колекції.
ПОтім на знижчі така буде коштувати 5-7 і всі будуть купувати.
Та й модель така, що зачекає, не супер-пупер)
Це стандартна ціна, не розпродажна.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 16 марта 2023
В тому ж самому Reserved є футболки такої ж самої якості й за складом 100% бавовна по 250 грн. Зрадонька відміняється)
ФруктЕщеТот• 16 марта 2023
Я вот губку для посуды купила и в пересчете на гривны отдала почти 30 грн/шт . И что теперь? Это не единственная футболка в мире. Чтоб было дешевле покупают осенью.
Каркуша Клара• 16 марта 2023
Ответ дляАленький носочек
Та ладно, в прошлом году в заре взяла за 5 футболку по составу хлопок и лен, отлично относила и ещё в хорошем состоянии.
И несколько футболок по 4-5€ в H&m, вполне ок
Девальвация• 16 марта 2023
Правильно вам пишут -чего вы ждали от новой коллекции? распродажи только закончились ,если нужны были футболки ,то могли б их купить дешевле .
Девальвация• 16 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
По распродаже скорее всего
Каркуша Клара• 16 марта 2023
Ответ дляДевальвация
По распродаже скорее всего
Да, не виду смысла супер базовые вещи покупать не га распродаже
Настенные трусы
• 16 марта 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ні, ви просто ще не навчилися відрізняти бавовну різної якості.
Настенные трусы
• 16 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Уті, знову зрадонька у матрьошок.
Мало раз слово Україна повторила, погано рублі відробляєш.
Я думаю, що саме ви тут «рашнматрьошка». Працюєте, скажімо так, під прикриттям патріотизму.З будь-яких тем робите провокацію, намагаєтесь зав’язати конфлікт.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 16 марта 2023
Ответ дляНастенные трусы
Слухайте, от не потрібно мене повчати відрізняти якісну й не якісну бавовну)
Ви б краще фото з магазину зробили, а не з сайту, а то пишете, що хотіли походити, подивитися, поміряти, а самі на сайті замовляєте))
Я теж в Reserved роблю замовлення. І ціни, і якість знаю. Це замовила сьогодні. Дуже дорого?)
Настенные трусы
• 16 марта 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ви замовили на знижках, я зайшла до офлайн магазину. Футболка представлена мною йде з нової колекції і з тканини, яка більш цупка.
Ответ дляZelenkа
А без аноніма слабо написати в темі?)) То хто тут матрьошка?
Ні, мені не слабо. Можеш зайти в мої теми та детально вивчити профіль. Насолоджуйся. Чи може ще звіт надати, скільки грошей перевела на ЗСУ?
Ответ дляСтрекоза любви
Ааа, Стрекоза любві, знатна форумна провокаторша, теми якої пачками видаляють😂
Тикати будеш куратору, консерва.
Девальвация• 16 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ну так а Аленький носочек писала про полную стоимость в H&M