Olgass82• 16 марта 2023

Толковий подолог в Києві

Доброго дня! Порадьте будь-ласка гарного толкового подолога в Києві. Проблеми з вросшими нігтями. Нагноювання.
Тоска в носках• 16 марта 2023
Це Олена Шаркези. Я молюсь на неї. Приймає на Троєщині. Я з Лук*янівки їздила лише до неї. не подолог а Бог просто
Знайдіть її на ФБ. МАє свою сторінку. Проводить коррекцію нігтя і вони більше не вростають ніколи

Україна наше все• 16 марта 2023
Света Ручкина в фб есть
принимает на дружбы народов