Метелик• 16 марта 2023
У кого маленький песик - після прогулянки живіт брудний?
У мене наче і не міні-чихуашка, стандарт. Але після прогулянки не тільки лапи, але й живіт в пилюці, бруднуватий. То це після прогулянки не тільки лапи, а півсобаки мити потрібно?
Бджолина королева• 16 марта 2023
Прочла ’У кого маленький писик...’
Я безнадёжно испорчена, или мои ожидания от тем вот такие
Пожмаковна• 16 марта 2023
Так, від отих маленьких лапочок все летить на маленьке пузце. Можете спробувати вдягати, так мити все одно буде треба, але буде трохи легше, ніж вимивати купу багнюки з шерстинок.
спальное место• 16 марта 2023
Дбайливі господарі вигуюють маленьких песиків у супермаркетах. Учора в Новусі на Лобановського песик спочатку тихенько задирав лапку біля контейнерів з овочами, потім навалив купу прямо в залі. Після цього тітонька взяла малюка на ручки.
Ответ дляспальное место
Жесть.
Тетенька кучу и лужу так и оставила?
МояХатаЗкраю• 16 марта 2023
Ответ дляparele
После каждой прогулки моем лапы, пузо и попу. Да и как иначе? Он с нами спит.
Он шо, не умеет в гнилой траве выкачиваться? Это ж....ммми...))
Пожмаковна• 16 марта 2023
Ответ дляспальное место
Звідки ви взялися? З Новуса? Автор питає про те, чи брудняться у маленьких собак животи. Ті, хто має маленьких собак їй відповідають. Ви не маєте жодного уявлення, хто всі ці люди, де вони гуляють зі своїми собаками та чи залишають вони за ними гімно на клумбах чи прибирають в пакетики. Але ніт, треба прийти і накинути.
Ну нема чого сказати по темі- ну пройдіть повз. Там он квіти в сусідній темі обговорюють, прищі підліткові, серіали, але ж не можна не прийти та не висратись.
МояХатаЗкраю• 16 марта 2023
Автор, у меня средняя собака. Да, в слякоть пузо грязное сразу. Я вожу в дождевике или да, мою полсобаки.
спальное место• 16 марта 2023
Ответ дляПожмаковна
Ви мабуть та пані з песиком?
МояХатаЗкраю• 16 марта 2023
Ответ дляparele
Не)) Он у нас уже старенький и ленивый)
Скучненько у Вас)
Пожмаковна• 16 марта 2023
Ответ дляспальное место
Ви мабуть та пані з песиком?
Ні, я та пані, що пакує какашки своєї собачки з землі в жовтенькі пакетики та несе до смітника. Ще якісь питання/ аргументи будуть? Відповім із задоволенням.
Метелик
• 16 марта 2023
Ответ дляспальное место
У мене собачка взагалі не ходить ніде, крім вдома в лоток на пелюшку. На вулицю водимо, щоб побігала/подихала.
Гуляю босоніж• 16 марта 2023
У нас чих,но стандарт,и правда приходится мыть много после прогулки,а если после дождя так вообще жесть ...муж еще любит гулять с собаками по щемле,а я по асфальту только.