Jave• 16 марта 2023

Комбата 46 бригади Купола, який дав

інтерв´ю зняли з посади комбата. Про це повідомила бригада в своєму телеграм каналі
ebbi• 16 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Бруд тут ллєте Ви, бо заперечуєте ту об´єктивну реальність, яка є на фронті в даний момент.

Затикаєте роти тим, хто озвучує важкі цифри втрат, хто просить про допомогу, хто каже, що недостатньо дронів, що недостатня підготовка

У вас все неначасі
Рівно до тих пір, поки рідна людина на передову не потрапить.Очі щвидко розплющуються і світло перестає бути рожевим
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Ось.
Прошу і інших не байдужих проголосувати за неї
Дякую
mari_klim• 16 марта 2023
Ответ дляРеверанс
І величеньку дачку в Буковині будувати.І війна по Камарову йде 1 рік.В мене все
Всі його передачі шли з 2014 по 3 (!!!) каналам раши, мабуть по тим же, що й ’Свати’
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тут призвіще Залужного відсутне , в телеграм групі згадуєтся , навіщо ?
і в якому контексті воно в телеграм каналі згадується?
Mariya Prokhorova• 16 марта 2023
Ответ дляLilittt07
Не надоело в каждой теме одно и то же писать ?
Вы тролль ?
І продовжу писати , що телеграм рашінська помийка !
Берить інформацію з офіційних джерел !
Я не троль , а ви ?
ИринаКа• 16 марта 2023
Ответ дляebbi
💯
Оксана-004e• 16 марта 2023
Ответ дляЛенаКороль
Удалено администрацией...
Крым порошенко отдал? А когда? В мае 14 года, когда стал президентом?
Liebelebenn• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Ну кто сможет зацепиться тот останется. Они ж такие умные сейчас и начитанные и образованные пока сидят и пособие получают. Потом когда попросят на выход, вернутся в эту ’гав...ю’ страну, к этому гав...ому президенту
Не до вашого гівняного презика, а до себе на Батьківщину. Україна це не артисти Ко. А навпаки
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova

Дивились?
я дівчата уже 10 раз це відео дивлюсь і думаю як таке могло стати нашим президентом?
ИринаКа• 16 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Якщо людині і на 9 рік не дійшло, то марно пояснювати
Takamaka• 16 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Яровая тоже

І знову за рибу гроші.
Сьогодні відбулась зустріч з Міністерство Оборони Украіни та Міністерство економіки України та представниками легкоі промисловості.
Про хороше.
На зустрічі були озвучені основні тези Міністерсвом економіки, а саме:
- бажання залучити українського виробника на 100%
- бажання мілітаризувати економіку, бо це другий фрон.
- констатація, що лише 40% легкої промисловості залучені в процес виробництва для Міністерсва оборони .
За рік війни в воюючій країні- це триндець, малята .

Тепер про погане.
За словами Міністра оборони, тадам! МО не може працювати через Прозорро - немає досвіду роботи😈

Тільки в лютому МО почало контрактувати літню форму, і всі виробники кажуть про те, що це запізно, і вчасно форма не буде поставлена.
До відома. До 15.04.2023 МО має перевдягати всіх бійців на лінії фронту. Можемо констатувати, що це не відбудеться.

Підприємці піднімали питання, що вже зараз треба контрактувати зимову форму- і це правда, по виробничому циклу. МО не може вказати потреби.

Все той же « закритий клуб по інтересам» - 👻🙀🙀був дуже незадоволений тим, що ще когось треба пустити на цей ринок. І це, мої маленькі друзі, дуже гірка українська історія. Коли і сам не гам, і другому не дам.
А ще, той же « закритий клуб по інтересам» бере замовлення та імпортує Китай чи Туреччину, видаючи це за власне виробництво, і за « дякую» МО приймає товар неналежної якості. А окрім всього іншого виводить валюту за кордон, що б’є по платіжному балансу, який і так інколи показує ознаки життя.

Представник МО жалівся, що вони не можуть розібратись, хто с постачальників реальні, хто ні. Як з ким співпрацювати. На мою пропозицію зайти в МО як в 2015-2016 роках і допомогти - у всіх відмовило слух.

Саме цікаве в цій всій історії, що Міністр оборони заявив, що не має претендентів на посаду першого заступника міністра. Всі відмовляються.
Так от, публічна оферта Резніков Олексій я готова, і думаю, що багато хто мене підтримає в цьому пориві. 😈😈😈

Короче ви зрозуміли, вони жили бідно а потім всі померли🤷‍♀️

Такие реалиии

Но о них надо писать, проблемы нельзя заминать!
Иначе как построить потом нормальное демократической государство
Пока будут звучать призывы спускать все на тормозах, мы потеряем время, вернуть потом все в более-менее демократическое и законное русло будет намного сложнее, если вообще возможно. Но к сожалению, я вижу только то, как растет градус… от безнаказанности и возможности списать все на войну? Не знаю.
Клементина• 16 марта 2023
Маємо результати ’арестовщини’ та ’, єдиномарафонщини’.
Правда починає дратувати та ії намагуються видати за ’зраду’
Але треба жити в реальному світі, а не в ілюзорному.
Mira29-c3c3• 16 марта 2023
Ответ дляКлементина
Результати плачевні.
olgabaluta• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
1). Я не получаю никаких пособий и не собираюсь. 2). Страна - не равно президент. Я была категорически против Зеленского, с самого начала..
Takamaka• 16 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Это бесполезно, они еще лет 20 будут повторять про Крым, который «сдал» Порошенко. А еще историю Украины хотели сделать необязательным предметом для ЗНО… не знаю, чем закончилось. Люди так и не будут знать элементарных фактов из недавнего исторического прошлого, не говоря уже об остальном.
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Берить інформацію з офіційних джерел !
Я не троль , а ви ?
https://detector.media/infospace/article/209023/20...
https://www.pravda.com.ua/news/2023/03/16/7393733/
https://censor.net/ua/resonance/3406141/odnogo_z_n...
Оксана-004e• 16 марта 2023
Ответ дляИринаКа
А Мариуполь, Херсон, юг - тоже порох сдал? Хорошо, что вам дошло
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляКлементина
І буданівщини...
Якось підзабули про обіцянку Зе провести Євробачення цього року в Маріуполі.

А у всьому іншому, напевно, валізи готують влітку в Крим поїхати
Оксана-004e• 16 марта 2023
Каждый день неначасi стоит сотни жизней наших мужчин, у которых украли броники, патроны, оснащение, снаряды, все раздерибанили и все держится на плечах волонтёров. Вы это понимаете? Пока вы защищаете зевладу, тонны гуманитарки и амуниции в том числе, гниет по складам
Клементина• 16 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
І буданівщини...

Так. Влітку буде такий самий відпочинок в Криму як шашлики в травні.
olgabaluta• 16 марта 2023
Удалено администрацией...
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляКлементина
Так многие и живут в реальном
Просто выгодно сохранять единую повестку марафона
Потому и деньги большие выделили на марафон
Takamaka• 16 марта 2023
Ответ дляCheburaha
В 21 веке такие вещи невозможно скрыть, если режим не как в Северной Корее.
Ну так Вы видите, к чему все идет… какой западный мир, он на словах разве что, боюсь, нас по факту ждет то же, что в китаерашке…
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Восхищаются не этим, а тем что не втік!
Вы все перепутали!)))
olgabaluta• 16 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Восхищаются не этим, а тем что не втік!
Вы все перепутали!)))
О точно! Президент страны не втік, когда началась война! Достойно коронации! 👑
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Книги пишут, фильмы снимают
У человека звёздный час
А вы со своими проблемами
Lilittt07• 16 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Берить інформацію з офіційних джерел !
Я не троль , а ви ?
Из каких официальных ?
Из единого марафона ?
olgabaluta• 16 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Книги пишут, фильмы снимают
У человека звёздный час
А вы со своими проблемами
Да... а меня тут какая-то гуманитарка волнует и животные. Люди, больницы, рабочие места. Неначасі.
Mariya Prokhorova• 16 марта 2023
Ответ дляLilittt07
Из каких официальных ?
Из единого марафона ?
З сайта ЗСУ
Оксана-004e• 16 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Еще ж невтiк