інтерв´ю зняли з посади комбата. Про це повідомила бригада в своєму телеграм каналі
Ответ дляMetelitsa
Міністр Оборони США знає, чия це забавка - Бахмут!
Хто винен у втраті тисяч і тисяч наших захисників.
Це слова наших донорів, які дають нам кошти, зброю, снаряди, які вкладаються в підготовку військових. І сподіваються, що це буде використано при звільненні території, а не помножено на нуль у Бахмуті.
Залужний хотів відійти ,Зеленський був категорично проти.Німецька газета писала.
Причому в Залужного 2 вищі військові освіти,а пан президент чотирижди ігнорував повістки в армію.
Ответ дляStrelka_007
Скажіть, що ви від мене хочете почути? Зрада-зрада, всьо пропало? Я не стежу за Бутусовим і не заперечую що підготовка може бути слабка. Є знайомі хто недавно був на навчанні, дійсно, теоретиків їм дали в якості інструкторів.
Але Купол чомусь відмовився вчити бійців. І ще багато хто з військових командирів так само хоче воювати, а не вчити. Ось де засада.
А навчати молодь мають діючі військові з військовим досвідом.
І що робити? І на фронті вони потрібні, і на полігонах.
Потрібно було готуватися ,ще до повномаштабного вторгнення.Два роки наших бійців впритул розстрілювали ПТУРами на ВОПах, вбивали снайпери та ворожі ДРГ, обстрілювалися цивільні будинки - а нам розповідали про ’стале перемир´я’.Проводилися ’розведення’, були зняті СП, заборонена аеророзвідка, платилися ’премії за невідкриття вогню’ .На очах всього світу біля своїх позицій помирав поранений сержант, бо не було команди на його порятунок - а нас переконували, що ’он нє туда полєз’.
Забули вже Журавля?
Його батько прокляв Зеленського
Забули вже Журавля?
Його батько прокляв Зеленського