Jave• 16 марта 2023

Комбата 46 бригади Купола, який дав

інтерв´ю зняли з посади комбата. Про це повідомила бригада в своєму телеграм каналі
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Від того що ви тут пишите що все погано що зміниться ?
А аід того, що Ви самі мовчите і інщим роти вже рік затикаєте що змінилось?

Якщо Ви не помітили, то розголос довкола волонтерськиз закупок Мавіків і запчпстин до них таки спростив життя.
А якби слузали таких як Ви, то зміни до законів ніхто би не ініціював
(Бо за Рєзніковим то ’непонятні весільні дрони)

А Вам все неначасі та неначасі...
Оксана-004e• 16 марта 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Кому выгодно затягивание войны, распил помощи и отсутствие выборов?
Мне это еще весной 22 стало понятно
Унция яда• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
А ну тогда у матросов нет вопросов
Одно радует, что эта публика выехала, надеюсь безвозвратно.
COTTONNAJA• 16 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ясно , зрада понеслась ’ догодити президенту ’
І людина звільнилась відразу , бо це порядна людина і професійна
Ви вважаєте , що ввести нову номінацію , то задля президента !
А не нагородили , то волали , що забули тих , хто перемогу наближає !
От точно , як писала Соня Кошкіна , що тризуб якщо повісять на кремль , то хтось з українців скаже ’ криво висить’
знаете, после свеженазначеного дня украинского добровольца в международный день оральных ласк мужчинам, награждений медалями разведчиц древнейшей профессии, и неповышения коммуналки в войну, у меня вопросов к власти нет. поддерживаю, одобряю, готова затянуть потуже пояс, на их шее
Liebelebenn• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Так, зміниться. Якщо хоч одна жінка -мати зціпить зуби і буде ’гризти землю’ десь в Європі і не повезе свою дитину назад додому, або збереться з силами і вивезе хоч ще одну українську дитину. Тому що історія повторюється, тих хто виживе, кацапи захоплять і поженуть далі з прапорцями вбивати інші народи. Синів в рабство до кацапів, а-ля красная армія 1939го, дівчаток погвалтує орда.
mari_klim• 16 марта 2023
Ответ дляJave
згодна, запроданець)) як говорять йому ТОЖЕ треба сім’ю годувати)
Краще б вони не робили таке пропагандистське кіно.. Тепер і я не вірю в ті вулиці з трупами в Бучі.
Я пам´ятаю, як це вперше показав Комаров. Він тоді був єдиний журналіст, який заїхав з солдатами до Бучі. Прям такий стрім був в прямому ефірі
Mariya Prokhorova• 16 марта 2023
Ответ дляmari_klim
Вам в напрямку корабля пора
Унция яда• 16 марта 2023
Ответ дляLiebelebenn
А вот и свежая регистрация с настоящими мотивами таких тем подъехала: нас кинули, надо сдавацца или бежать...
Реверанс• 16 марта 2023
Ответ дляJave
І величеньку дачку в Буковині будувати.І війна по Камарову йде 1 рік.В мене все
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляУнция яда
Я так розумію, що вхожу в ту каткгорію, яку Ви вважаєте виїхавшою з кінцями.

Хочу сказати Вам, що у Вас неабияка фантазія, раз Ви мене за кордоном побачили...

Київ. Не виїзджала в лютому-березні 22-го року
Решка7777• 16 марта 2023
Ответ дляЕленнн
а знаєте що саме цікаве? 40 осіб з його оточення- друзі дитинства,95 квартал -всі при посадах. Причому- ні одного з інституту ,з його групи де він навчався.. Здаєтся,так таке навчання було,як і оборона Резніковим Жулян.. І оцей профі зараз відповідає за вашу безпеку..., (не страшно?)
кооператив озеро напоминает
Оксана-004e• 16 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Я не смотрю, мне рот не закрывают. Странно.
Так вы сами рты затыкаете, кто не зелебот
Be_good• 16 марта 2023
Ответ дляVShpak
Тема не про політику, а про війну ! Чи ви думати і читати не вмієте, як мантру один текст пишете на всі проблеми в країні …
Чи інших відповідей методична непедбачила ?
Гуляйте. Це ви всіх із кварталом дістали.
автор Jave • 16 марта 2023
Новий пост в групі, рішення було прийняте під тиском жОПи
Be_good• 16 марта 2023
Реверанс оце ви даєте. Нахамили та забанили. Самій уже в бан пора.
Унция яда• 16 марта 2023
Ответ дляMetelitsa

Коммент имел обобщенное обращение, странно, что вы там узрели персонализацию лично к вам.
И да, не впечатлили. Чернигов, февраль-март 22 не просто была там, но и без дела не сидела.
Мария32_22• 16 марта 2023
Ответ дляУнция яда
Ну кто сможет зацепиться тот останется. Они ж такие умные сейчас и начитанные и образованные пока сидят и пособие получают. Потом когда попросят на выход, вернутся в эту ’гав...ю’ страну, к этому гав...ому президенту
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляУнция яда
Ну вибачте, що я не в Чернігові була.
До речі, всі, хто не виїхав, воліли чимось займатись а не просто дома сидіти.
Унция яда• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
А потом найдут виноватых, которые не так проголосовали
ebbi• 16 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Так а официальный документ есть с причиной увольнения? Его за эти цитаты уволили?
Я кода это его интервью прочитала,подумала,что ..опа ему будет.Ну вот и она...
Мария32_22• 16 марта 2023
Ответ дляУнция яда
Конечно найдут. У них опыт большой в этих делах
Реверанс• 16 марта 2023
Ответ дляCheburaha
У нас выкашивают просто всю интеллигенцию. Абсолютно все премии/назначения на должности и пр. - исключительно по критерию лояльности к власти.
’Прості’ хлопці з народу хочуть таких же примітивів.А то думать почнуть,чи критикувати.
Он конкурс на 21 посла оголосили,ніхто порядний з цею владою співпрацювати не хоче.Послів з вулиць понабирають.От де цирк
ebbi• 16 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
У меня нет времени читать 10 каналов.
Ну каждый выбирает для себя-читать несколько каналов и сравнивать инфо или смотреть только марафон и видеть только то,что хочется
Metelitsa• 16 марта 2023
Сподіваюсь усі ті, хто хейтить тут комбата, щадоврлені турботою ОПи про солдатіа 46-ї бригади.

Тепер-то і них все добре буде? Втрати зменшаться, задачі булуть не такі складні ..
так, дівчата?

Президент же за них подумає?
Metelitsa• 16 марта 2023
Ответ дляebbi
Опа тепер наступила в 46-й бригаді
ebbi• 16 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Так если в его подразделении много гибло, может, он виноват? Он перекидывает вину.
Поообщайтесь с людьми с передовой,ну хотя бы с их женами,друзьями...Узнаете сколько и где гибнет.Прозреете,если живете в розовых очках
Реверанс• 16 марта 2023
Ответ дляLusapasika
От і Купол нехай навчає їх на новій посаді,а хто слідкує за ним,нам сюди пише.Щоб його не обідили.Найдіть його в фб хтось і слідкуємо за подіями
Ну ви даєте
Купол рапорт про ЗВІЛЬНЕННЯ написав
Може зрозумієте
Клементина• 16 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Якщо така інформація набере розголосу, то може перестануть на нуль відправляти хлопців зовсім без досвіду. Може вчити будуть довше?
Бо це ’не на часі’ вже задовбало.
Про це вже і Бутусов писав, тепер от комбат з самісінького нуля інтерв´ю дає про це ж саме... Через декілька місяців. Нічого не виправилось
ebbi• 16 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Надо разбираться с официальной причиной, а не вбрасывать зраду. Есть фото документа? Может, его было за что уволить.
Я не верю в такие совпадения.Но вы можете...если хотите,можете даже верить,что кроме 46 й у остальных потерь нет.Иногда не хочется некоторым людям что то обЪяснять.
Оксана-004e• 16 марта 2023
Я не знаю, есть ли у нас шанс победить с такой властью?
Чем больше воруют, тем дольше все это длится, тем больше гибнет наших ребят
И работают зеботы по сценарию - даётся клич, бегут все дружно в тему, банят банят и еще начинают стрелки переводить - а вот порошенко.... в лондоне.... И пошли все дружно вспоминать порошенко и хвалить зеленского. Цель достигнута - рты закрыты, бубочка молодец!
Запомните, зеботы, рано или поздно вся правда про сдачу Украины вылезет наружу, потому что свидетелей очень много и простые украинцы, которые в оккупации, кто потерял близких - они включат голову и начнут думать, как же так случилось, что дверь убийце была заботливо открыта?
Надеюсь праведного суда не придётся ждать десятилетиями, что бы украинцы могли строить Украину для себя и детей своих, а не для запроданцев чиновников