Реверанс• 16 марта 2023

Комбата “Купола” з 46-ї бригади ДШВ понизили в посаді через критику рівня підгот

Комбата “Купола” з 46-ї бригади ДШВ понизили в посаді через критику рівня підготовки мобілізованих
Командира бойового батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ Анатолія “Купола” перевели на посаду заступника комбата навчального центру через його інтерв’ю “Вашингтон пост”, у якому він розкритикував рівень підготовки мобілізованих. У відповідь Купол написав рапорт на звільнення.

Коментуючи ситуацію з пониженням комбата, журналіст Юрій Бутусов написав у фейсбуці: “Командир батальйону 46-ї аеромобільної бригади з позивним “Купол” воював з 2014 року і блискуче проявив себе після російського вторгнення. Купол став єдиним кадровим військовим у батальйоні, повністю складеному з резервістів. Із 500 бійців першого складу загинуло 100, поранено майже 400. У батальйоні Купола — найвищого рівня мотивація, висока довіра до командира, якісне управління. Під час боїв у Соледарі у них було багато обморожених і бійцям ампутували пальці на ногах, тому що вони тримали позиції до останньої можливості, без змін та навіть забезпечення, тому що такі були важкі умови. Саме з цього батальйону один з десантників втратив 10 пальців від обмороження. Вони відступили за наказом, коли ворог фактично оточив Соледар. Тому сказати, що Купол шукає зраду або що це людина, яка намагається ухилитись від відповідальності, неможливо — цей офіцер бере відповідальність на себе”.

https://novynarnia.com/2023/03/16/kombata-kupola-z...
mirka-milka• 16 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3301766
автор Реверанс • 16 марта 2023
Закрийте тему.