Міні-бікіні• 16 марта 2023
Хто розбираэться в складах косметики?
Це крем з вітаміном А, для зволоження, використовувати вранці і ввечері. Що думаєте, варто спробувати?
Aqua (Water), Hydrogenated Polydecene, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ethoxydiglycol, Polysorbate 60, Panthenol, Sorbitan Stearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbic Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Epigallocatechin Gallate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract, Cyclopia Genistoides (Honeybush) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Extract, Beta-Carotene, Ascorbyl Palmitate, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Gelatin, Sucrose, Zea Mays (Corn) Oil, Zea Mays (Corn) Starch, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben
Міні-бікіні
• 16 марта 2023
я так розумію, що це з ретинолом. але вказано, що зранку користуватись і збиває наявність віт С.
размахер• 16 марта 2023
Эта форма ретинола лучше действует именно с Вит С. Крем будет мягко убирать следы постакне и обновлять кожу. Хороший состав. А что за крем? Я бы тоже присмотрелась к нему.
Міні-бікіні
• 16 марта 2023
Ответ дляразмахер
environ, я не чула про неї раніше, але порадила знайома і дуже їй подобається. ціна не маленька, от вирішила склад уточнити
Міні-бікіні
• 17 марта 2023
Ответ дляoksilip
Зайдіть на сайт safetymakeup.com.ua, скопіюйте склад і вставте в пошук за списком інгредієнтів. Там зможете почитати про речовини, які входять до складу
дякую