Трусиковед• 16 марта 2023
Що вибрати беговел чи самокат?
Підкажіть що корисніше для дитини для її розвитку, беговел чи самокат? Чи може велосипед ?
Трусиковед
• 16 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Зависит от возраста, первый беговел обычно заходит
4роки скоро)
Трусиковед
• 16 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Тогда уже большой для беговела, как по мне
Моему в 2 зашёл и к 3 потерял к нему интерес
Двоколісний у вас був?
База_птеродактилей• 16 марта 2023
Для цього віку двоколісний велосипед ще трошки зарано, а зі страхувальними колесами їздити - то зло.
Я тільки за біговіл. Вони є на різний зріст.
У нас були від розміру С до Хл, всі німецькі Puki.
Дитина одночасно відштовхується обома ногами, на відміну від самоката, коли застосовується лише одна.
Молода і нерозважлива• 16 марта 2023
На беговеле ребенок учится держать равновесие и потом легко может пересесть на велосипед.
Мы купили ребенку беговел в 4 года, не могли научить его ездить на велосипеде.