Червона калина• 16 марта 2023
Чехия / Польша. Кто более европейский?
Девочки, у меня вопросик)
Как вы думаете, Чехия (как страна, во всех аспектах) более «западная, Европейская» чем Польша?
Или же наоборот?
Ответ дляTammy21
В Польщі їх не менше аніж у Старій Європі. Просто завдяки таким як ви та більш радикально налаштованим, ці людини не відчувають себе у безпеці.
Як безпека вашої доньки залежить від пригнічення лгбт спільноти?
наразі дупою читаю не я. Фух.
Ви з зрозуміли, що я писала про кількість арабів під прихистком, я впевнена. Але продовжуєте маніпулятивно зводити все до лгбт. Ви б ще своїї аборти до моєї дитини припоели. Ну так, до купи.
Единая страна!• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
наразі дупою читаю не я. Фух.
Она помешана на абортах и лгбт) в Украине это все есть, какие вопросы?)
40каградусная• 17 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Навряд, чи цього можна легко добитися, коли політика і релігія не існують окремо одна від одної.
Там страшніше не аборт за бажанням,а те що,навіть якщо є в дитини якісь вади,ти все рівно повинен народжувати .Вони протестували і багато,проти цього закону,але потім все затихло.І при згвалтуванні,як раз таки аборт роблять
ХвилювАллочка• 17 марта 2023
Ответ длядивчинка
Можешь в таком случае более ответственно относиться к ее появлению, зная что прийдется решать проблему в др стране или рожать
звучит так будто они должны радоваться и быть благодарны за такой закон
Нематрьошка• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
я в Польщі. Їх тут майже нема. Моя дитина 10 років ходить сама до школи. я не хвилююсь. В Німеччині, Італії, Францвї їх забагато. Рівень уриміналу через те високий. І я рада, що Полтша не толерантна до них
В Польше просто социала нет, плевали арабы на чью-то там нетолерантность
40каградусная• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
Саме про те й мова. Доречі, в Варшаві кожного року фестиваль.
Во вроцлаві теж,і масштабний,перекривають центр міста для цього маршу
40каградусная• 17 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
Діло не в соціалі,це була політика Польщі не приймати арабів
Маю рацію• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
Все впливає. І социум, і характер. Я не знаю жодного випадку, коли в Полтщі людину забуцали за невідповідну орієнтацвю, як там одна порадниця пише
А в Україні ви багато таких випадків знаєте? Про них хіба завжди повідомляють? Але ж це загальновідомий факт, що в Україні їм не дуже безпечно виходити з прикриття. Осуд і зневага до цих людей буде звичним. В Польщі так само практично.
А в Європі ці люди можуть мати повноцінне нормальне життя.
Ответ дляХвилювАллочка
Ми в Україні не раді й 20% законів. Система не базується на побажаннях кожного громадянина. Воно є. І, мабудь, у поляків є якийсь резон для цього. Моя думка, особливо моя- іноземки, не може бути врахована. Щось краще, щось гірше. Ідеального суспільства не існує.
Единая страна!• 17 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
И Слава Богу, а то Франция и Германия скоро превратяться в арабо-африку
Ответ дляЕдиная страна!
Для вас хорошо жить рядом с арабами и очень важно иметь возможность сделать аборт, у каждого свои взгляды на этот мир)
Какая грязная манипуляция.
Для меня хорошо жить в мире где не только мне хорошо и распоряжаться своим телом так, как хочется мне, а не старому белому дяде с больной простатой и не упоротому фашику, который считает, что матка -- достояние общества.
Нематрьошка• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
А хіба не керівництво країні дає чи не дає той соціал?)) Це міра обмеження. Проте, зауважте, що в Польщі і українців більше, ніж в Німеччині. А соціалу й у нас нема
Польша просто бедная страна, у них денег на это нет.
Ответ дляМаю рацію
і Польша, і Україна то Європа. В Польщі багато дівчаток ходять за руки, може вони й є парвми Але непотребу я не бачу. Як і публічного осудження. Для релігійної країни це дуже толерантно
Ответ дляTaFo
наразі дупою читаю не я. Фух.
Угу)
Ні, я не зрозуміла, я навіть зараз не розумію чому вас араби хвилюють.
Дякую (ні), що влізли до моєї матки, але у мене не було абортів, і я не розумію до чого ж тут ваша донька про яку ви пишете вже у другому коменті.
Ответ дляTaFo
Ну і до чого ваше особисте життя? Вам хтось забороняє? Ви писали про толерантність. Не пускати арабів тисячами- це не толерантність. Але вона на користь жителям країни.
На користь білим жителям, бажано славянам. Як же інакше.
А, і до ’особистого життя’. Ви пишете про власні расистські погляди, я пишу що радію, що вас не має у своєму колі. Що не так?
Нематрьошка• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
є. але не на це. Польша вкладає грощі у розвиток інфраструктури, цифровізацію, розвиток бізнесу і депресивних регіонів.
А Германия не вкладывает?
Маю рацію• 17 марта 2023
Ответ дляTaFo
Не можу знати , бо не відвідую бізнес форуми у Німеччини. Ми не можемо порівнювати економіку цих країн. Це некоректно
Чому некоректно? Економіки країн часто досліджують, обговорюють і порівнюють в різних публікаціях, що загальнодоступні. Бюджети Польші і Німеччині відрізняються. У Німеччини більше можливостей фінансувати більше сфер, що забезпечує вищий рівень комфорту проживання в країні.
Экспертиза• 17 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Скорее вам , я б два года там не продержалась .
Как раз мне тут офигенно)
Неваляшкина• 17 марта 2023
Ответ дляЧу Ча
А почему именно с немецким? Французский/итальянский/испнский/португальский/голландский/датский/шведский... и тп. - менее европейские?
Там денег меньше дают.
Кружите меня,кружите• 17 марта 2023
Ніжно люблю Польщу. Мова зрозуміла, ментальність теж. В Чехії не була, але за слрвами подруги, яка там живе, що чехи дуже подібні по культурі на росіян.