Девочки, кто носит линзы, подскажите как долго вы учились их одевать, купила неделю назад, каждый день по 30 мин минимум на это трачу, когда настанет момент за 1 минуту? Или не настанет?
Апофиозная• 17 марта 2023
Настанет)))
Я в начале носила те которые можно не снимать на ночь.
Потом научилась. Сейчас за секунду ставлю
Лінива, не каюсь• 17 марта 2023
Что именно у вас занимает так много времени? Не можете вставить линзу, она падает, выкручиваться...?
Ответ дляАпофиозная
Настанет)))
Очень жду, с моими тоже можно спать, но я пока не рискую)
Бриджит_Фрикандо• 17 марта 2023
Настанет конечно)первый раз не могла снять,сейчас очень быстро снимаю и одеваю
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да, и падает, и выкручиваться, и от пальца не отлипает, и к глазу не прилипает))) кароче во всех красках) слезы тикут, глаза потом красные как у наркомана
Из Хацапетовки• 17 марта 2023
Настане, не переживайте. Не нервуйте, не метушіться, все перед собою розклали, спокійно вставили. Якщо не вийшло з першого-другого разу, то зробіть паузу, не драконьте око, дайде цому перепочити трохи, потім нові спроби. За пів години його ж натерти можна як не знаю що. І тоді вже хоч і вставила, а все одно некомфортно буде.
Апофиозная• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Привыкнет
Надо найти удобную технику
Я снимаю и ставлю не так как муж, но мне удобно и быстро
В оптике офтальмолог учил ставить линзы?
Надо найти удобную технику
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мне врач сказал что научишься со временем, я думаю может я просто криворукая и линзы это не для меня?!))
Из Хацапетовки• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Авто водите? Борщ варите?
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Краще не спати з лінзами, навіть якщо з ними можна спати. Погугліть чи пошукайте відео на цю тему, можливо, вам якусь невдалу техніку одягання порадили
Copy-Paste• 17 марта 2023
Ребенок: одевать быстро научился, в оптике показали, а вот снимать первый раз часа 2 и видео и обьяснения. А потом уже быстро пошло.
Ответ дляИз Хацапетовки
Я ось тому і питаю, бо поки поставлю, очі красні і ще годину болять(( вже і немає радості від тих лінз, а я давно хотіла їх носити((
Ответ дляАпофиозная
Привыкнет
Надо найти удобную технику
Да, как учила так и ставлю, видео в Ютубе смотрела, там также как и меня учили
Из Хацапетовки• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Двома руками чи однією? Якщо однією, то спробуйте двома. Пінцет для лінз використовуєте?
Ответ дляИз Хацапетовки
Авто водите? Борщ варите?
Авто нет, а борщ это святое))
Из Хацапетовки• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Авто нет, а борщ это святое))
Ну розумничка ж) борщ навчилися варити колись, то і лінзи точно опануєте)
Ответ дляИз Хацапетовки
Ні, в мене його немає, а навіщо він?
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Авто нет, а борщ это святое))
Не переживайте. Мене хоітли навчити в 4 класі лінзами користуватись - не вийшло. А в 11му вийшло, то я вже ті лінзи 11 років ношу
Ответ дляИз Хацапетовки
Ахаха, дякую
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Ні, в мене його немає, а навіщо він?
Лінзу на палець класти й вивертати, якщо треба. Я привчилась без пінцета, але на початку так, мабуть зручніше
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дякую, спробую так)
Из Хацапетовки• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Ні, в мене його немає, а навіщо він?
Ним легко лінзу виймати з контейнеру по-перше, а по-друге, це гігієнічніше. Вони продаються в аптеках та оптиках, пластикові пінцети з силіконовими наконечниками. Так ним дуже легко лінзу з контейнеру винути за край, легко розташувати її на пучці пальцю так, щоб вона стояла рівно (на цьому етапі перевірити чашечка/ тарілочка) і потім одразу її в такому положенні до ока. Другою рукою нижню повіку можна трохи відтягнути, щоб було зручніше. Спочатку притискаємо легенько не до зіниці, потім прибираємо руку і кліпаємо, має стати на місце.
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я вже думаю, що треба на операцію гроші збирати, бо вже нервів не вистачає з тими лінзами
SectetlyYours• 17 марта 2023
Одним глазом оттягиваете низ глаза
На середину пальца линзу указательного
И подносите к центру глаза
На середину пальца линзу указательного
И подносите к центру глаза
Ответ дляИз Хацапетовки
Я начебто так само роблю без пінцета, але виходить дуже довго
Ответ дляSectetlyYours
Одним глазом оттягиваете низ глаза
На середину пальца линзу указательного
И подносите к центру глаза
На середину пальца линзу указательного
И подносите к центру глаза
Вот так и делаю, но что-то всегда идёт не так((
Я тертий жук• 17 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
Ні, в мене його немає, а навіщо він?
А з контейнера неудобно ж виймати без пінцета
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Мені треба 4 пальці. Для правого ока: лінзу на вказівний правої руки. Середній правої під око (трохи відтягує нижню повіку), великий правої зігнутий й притиснутий до куточка ока (роль невелика, але треба ж його діти кудись). Середній лівої тримає верхню повіку.
Я тертий жук• 17 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я це уявила, аж страшно стало))))
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Я це уявила, аж страшно стало))))
Інакше не вмію, ото 11 років так надягаю й знімаю🙈 Але мені так найзручніше, бо обидві повіки так притримую