Протея• 17 марта 2023

Вы покупаете продукцию Рошен? Ходите в магазины этой марки?

У меня есть парочка знакомых которые горделиво оттопырив пальчик говорят, что не будут есть его конфеты)))
Юлия_Юлия-2175• 17 марта 2023
Ходжу і люблю продукцію. Але зараз рідко купляю, дорого.
Snow bunny• 17 марта 2023
Так, кожні вихідні 3 тарти, 3 брауні і в парк. А ще фундук в шоколаді і лимонно шоколадний муссовий торт іноді
omg_meow• 17 марта 2023
Ответ дляIncol
Купую і вважаю, що самий якісний продукт і з того, що є на сьогодні в загальному доступі, подобаються їхні еклери, крем дуже ніжний. Якось купила польські цукерки (шоколадні пластинки з м´ятою - пародія на австрійські/німецькі) - щось страшно солодке і геть несмачно. Ціную за короткий термін придатності, завжди все свіже привозять, асортимент достатній і по ціні і по смаку. Ті хто ’принципово проти’ або купують бельгійське - то звичайно кожен має вибір.
эклеры правда вкусные очень
Isa Dora• 17 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Спробуйте пташине молоко Солодка мрія
О, да

После Солодка Мрія никакие конфеты не покупаю))))
freedom_2015• 17 марта 2023
єдине що подобалось не дивлячись чий магазин -зефір грушевий ,але він так сильно зіпсувався ,що вже не беру давно .Монблан теж як мило став .Тому собі нічого не купляю там ,хоча дитині зайшла взяла тістечка нові нещодавно і батончик (реклама тік-току ,на смак огидний вийшов,а брауні прям смачно ).
Були роки коли взагалі обходила стороною через власника .
Marichka• 17 марта 2023
Ответ дляIncol
От этих шоколадных пластинок с мятой, у меня начала болеть голова и не раз так было, но я не знала, что от них. А потом прочитала в отзывах, что это не только у меня так
СвітланкаОК• 17 марта 2023
Ответ дляLike-995b
Пете все равно не светит уже ничего в политике) кушайте хоть его канхветки))
Тож і я так думаю )
Шкода спонсорувати недогетьмана, проте ж смачно в тому Рошені, блін
и-рина 1981• 17 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
О, да

Ой їхня продукція
Зараз замовила цукерки Вечірня Вінниця
Ирина31031986• 17 марта 2023
И я принципиально покупать перестала.
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляomg_meow
эклеры правда вкусные очень
А у меня от них изжога, хотя ребёнок очень любит. У нас в семье все пирожные проходят контроль качества моим желудком Эклеры, наполеон, муссовый кокосовый - не прошли
Incol• 17 марта 2023
Ответ дляomg_meow
эклеры правда вкусные очень
Після того пригощали еклерами з ’NAMELAKA’, ну може трішки смачніші/ніжніші (я виключно зараз про еклери), але ж ціна однозначно за Рошен, я тепер їх вдома не готую, бо крем дійсно заварний, як домашній.
omg_meow• 17 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
я беру только наполеон и эклеры - мне норм) а вот батончики рошен очень сладкие, не ем
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляomg_meow
Там вафелька в шоколаде банановая, в жёлтой обёртке -
Yuliya-23• 17 марта 2023
ну и пусть не едят. а конфеты там вкусные и торты тоже
Alen_Ka• 17 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
О, да

Солодка мрія теж дуже смачна. Якщо Ви у Вінниці, спробуйте ще торти в Perfetto, кафе, яке відкрили переселенці з Херсону. Я в житті не їла такої смакоти.
СвітланкаОК• 17 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
Дивна у вас традиція. У кожної людини індивідуальний набір болячок. Чому ви думаєте, що ваш шлунок - це еталон? Можливо, ваші діти б із задоволенням їли, а ви не даєте, бо вам не йде. Диктатура якась
и-рина 1981• 17 марта 2023
Ответ дляAlen_Ka
Київ
kanuka• 17 марта 2023
Да, но редко, торты у них вкусные, особенно киевский Теперь я не люблю 95 квартал(
Incol• 17 марта 2023
Ответ дляMarichka
Ого, нічого собі, це ми про такі ? У мене діти їх дуже люблять, добре, що не часто купую.
https://rozetka.com.ua/ua/nestle_5000189363069/p25...
tascka• 17 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
Смачний торт? Ще його не пробувала
Incol• 17 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
А мусовий крем-десерт Лимон-Шоколад ’не проходив контроль’ ? Він мені візуально подобається.
https://roshenstores.com/krem-desert-limon-shokola...
Santa-c3fa• 17 марта 2023
Ответ дляbegovelik
у них самый вкусный Киевский торт
Колись був, зараз коржі через раз недопечені, тонесенький прошарок вершкового крему, і нездорова кількість крему з какао. Ми вже давно перейшли на Київський від ббк
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Бо так ми з чоловіком вирішили. Вибачте, що забули з вами порадитись. Як що що - знаю де вас знайти
ZhukOlena• 17 марта 2023
Купую. Але теж є знайомі, які навіть в гостях принципово не їдять продукції Рошен
ZhukOlena• 17 марта 2023
Люблю желейки, зефір, лакмі з кокосом, торт київський
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляIncol
Так, так. Цей проходив А от кокосом посипаний, теж муссовий не пройшов
tarveldy• 17 марта 2023
Ні, з 15 року мені воно гидке все, як і рашиське
winter2011• 17 марта 2023
купую монблан цукерки,зефір, пташине молоко
tarveldy• 17 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Ни копейки сивочилому предателю.
Не вийде, воно свої метастази пустило у всі сфери
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляtascka
Смачний торт? Ще його не пробувала
Якщо любите мусові - то да. Він солодкий, але не приторний і без хімічного присмаку ( як у кокосового). За знайду той кокосовий, що не рекомендую (особисто моя думка) скину фото