У меня есть парочка знакомых которые горделиво оттопырив пальчик говорят, что не будут есть его конфеты)))
Snow bunny• 17 марта 2023
Ответ дляtascka
Смачний торт? Ще його не пробувала
Ось цей як для мене жах, дууууже солодкий і якийсь хімозний
Ответ дляSanta-c3fa
Колись був, зараз коржі через раз недопечені, тонесенький прошарок вершкового крему, і нездорова кількість крему з какао. Ми вже давно перейшли на Київський від ббк
ну не знаю, як по мені, то від бкк какашка, а рошеновські постійно хвалять мої австрійські та німецькі друзі, яким я їх час від часу приводжу
Маргарита-8944• 17 марта 2023
А розкажіть про нові кокосові батончики? Вони справді такі смачні?
по темі - купувала еклери - смачно
OneTimeUser• 17 марта 2023
Я дуже не вибаглива, але мене реально від подібних цукерок обсипає. Не тільки Рошен, а взагалі цієї цінової категорії: типу Міленіума і т.д. Хоча на смак деякі подобаються, можу зрідка з’їсти пару штук.
Колись хотіла розтопити їхні монетки на глазур для торта. А вони перетворилися на трохи какао і якийсь білий кавалок
Але якби мене пригостили, то звісно не фиркала б, що таке не їм. Це не чемно.
Ответ дляIncol
Купую і вважаю, що самий якісний продукт і з того, що є на сьогодні в загальному доступі, подобаються їхні еклери, крем дуже ніжний. Якось купила польські цукерки (шоколадні пластинки з м´ятою - пародія на австрійські/німецькі) - щось страшно солодке і геть несмачно. Ціную за короткий термін придатності, завжди все свіже привозять, асортимент достатній і по ціні і по смаку. Ті хто ’принципово проти’ або купують бельгійське - то звичайно кожен має вибір.
Мені теж подобається їхня якість. Не все, але багато достойного. Пташине молоко шикарне, торти. З тортами інших виробників взагалі не ризикую брати. Досить бюджетно і смачно - це тільки Рошен. Або сільпо/новус і т.п. але там зазвичай дорожче.
Імпорт теж буває різним, і далеко не все якісне та смачне. Раніше займалася імпортними продуктами, то багато спробувала. Але від рошену не відмовилась))
Ответ дляSanta-c3fa
А мені наче бкк споганилися, нічого смачного не знаю. Недавно був київський бкк, просто викинули, бо ніхто не їв, ні діти, ні дорослі))
Olya Rybka• 17 марта 2023
Ответ дляMarichka
Да, именно о них
Мне они напоминают зубную пасту по вкусу.
Всегда брюнетка• 17 марта 2023
Купую багато чого, моїй сім´ї подобається продукція Рошен. І не тільки через вподобання, а ще й через те, що це українська компанія, налоги йдуть у бюджет країни, є робочі місця і зарплата для людей, якщо всі перестануть купувати, то скільки безробітних стане, а у всіх є сім´ї, які треба годувати, тому моє рішення таке - я підтримую вітчизняного виробника.