мадамГрицацуева• 17 марта 2023

Сестра сказала що вчитель налякав повтором війни

Вчитель історії висловив свою думку що війна через 5-10 років буде знову(ну звісно після закінчення цієї) всі діти в шоці, налякані звісно, дуже активно це обговорюють в чаті між собою та з батьками, але я вже і сама задумалась, а може? Хоча взагалі такі думки ніколи до голови не лізли. Як ви гадаєте? Може таке бути?
Большой секретик• 17 марта 2023
Я гадаю, що це вброс і з вас знімуть анонім
Алгонавт• 17 марта 2023
Вона має рацію
Щось не спиться• 17 марта 2023
Якщо поступимося територією і не приймемо мірищодо підготовки нових військових, то так
Бентливуман• 17 марта 2023
З чокнутою рашкою під боком все може бути . Цього разу не всіх рускаязичних защітілі
Kidstaff Bot• 17 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Uebersetzerin• 17 марта 2023
Эта ещё неизвестно когда закончится, а вы о каких-то других говорите...
MarryV• 17 марта 2023
Поэтому гниль должна быть не просто выгнана, а придушена и раздроблена, обесточена от запчастей, микросхем и под санкциями.
Елена1265• 17 марта 2023
Пусть эта закончится сначала, а потом уже о новой будем думать
Вообще не пойму, чего эти дети войны в будущем боятся, когда сейчас и так живут в войне
Анечка1979• 17 марта 2023
тут хтось 3тю світову пророчив через 2-3 роки. А 10 ще прожити якось треба
kvitanka• 17 марта 2023
Колись давно (2001-2002) мій нині вже покійний вчитель історії казав, що Україна - мирна країна, але якщо у нас почнеться війна, то почнеться саме з Криму. Як у воду глядів...
автор Katya-82d5 • 17 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Так а до чого тут? Ну нехай знімуть. Я нічого не приховую 🤷🏻‍♀️
Tori1602• 17 марта 2023
Якщо рашку не задавити остаточно зараз, то будут лізти. Тому, тільки кордони 1991 року і ніяких перемовин.
KriskaA• 17 марта 2023
И ’учітєль’ і вбрасівальщица - два дурака.
ніхто не знає, що буде за місяць ,не те що 15 років.
MananaPryadko• 17 марта 2023
та тут же читала на советчище что до 31 г эта война ....куда ж еще
KriskaA• 17 марта 2023
Ответ дляTori1602
І ми - в НАТО.
автор Katya-82d5 • 17 марта 2023
Ответ дляБентливуман
Це точно
KriskaA• 17 марта 2023
Ответ дляMananaPryadko

ну рас на савєтчіце !
автор Katya-82d5 • 17 марта 2023
Ответ дляUebersetzerin
Согласна, но просто мы так обсуждали эту тему с родней активно, что я еще в этих мыслях вся, решила написать по этому
автор Katya-82d5 • 17 марта 2023
Ответ дляMananaPryadko
Fashion_besties• 17 марта 2023
Ответ дляKriskaA
Дурак той хто інших розумних людей так називає.
Я ще у 2014 сказала що вся смута закінчиться війною на нашій території. Тепер люди згадують це, що скептично ставилися і кажуть що були наївні
катерина12009• 17 марта 2023
Ответ дляMananaPryadko
Та єто секта Арестовича)
KriskaA• 17 марта 2023
Ответ дляFashion_besties
ХЗ які ’люди’ скептично ставилися - і коню було ясно, що хуйло буде відновлювати імперію - шматок за шматком. Тому особливо було ржачно оте голосування за зю з його ’сайтісь на сєрєдінє’. Вот і сошлісь...
Lizzzzz• 17 марта 2023
Ой, слушайте, я вообще считаю что эта война начало большого кризиса или мировой войны, так что…. Не разделяю позитивного мировозрения большинства тут.
brandomania• 17 марта 2023
то не тільки у вчителя такі думки, про це багато хто говорить
але щоб щось думати має для початку завершитись ця війна. і від того як завершиться залежить чи буде реванш. бо є шанси що сосія цю війну не переживе просто
Zara Zara• 17 марта 2023
Мені здається ,що вчитель вже занадто із себе експерта робить , школа,діти не для таких тем цей заклад ,тому такі теми на уроці ну не дуже це розумно

Всі люди розуміють ,що Україна та Росія географічно знаходяться поряд і тому це погано ,тому України потрібні союзники ЕС та щоб був укладений договір пакт на не менше ніж від 50...до 100000000...0 років
автор Katya-82d5 • 17 марта 2023
Ответ дляZara Zara

Так, вже навіть батьки писали зауваження, щоб класний керівник зробив зауваження
klux• 17 марта 2023
интересно, что так напугало детей в какой-то возможной войне через 5-10 лет, если они живут в реальной войне сейчас?
РойЛеля• 17 марта 2023
Нажаль, погоджуюсь з вчителем.
Не вірю, що можна цьому запобігти.
Страшно, сини підростають
Ve1al• 17 марта 2023
сестра сказала, бабка на лавке, подруга сестры, главные сплетники это женский пол.... удачи в выборе информации
Одяг та сумки• 17 марта 2023
не може а так і буде! рашу треба валіть разрушать. и молодец учитель учит рассуждать детей. не понимаю его критики. Вам нужно обьяснить что не всегда чьето мнение правильное