Тут надолго• 17 марта 2023

Чи даруєте ви їжу чоловікам?

У чоловіка день народження. Сказав нічого йому не дарувати. Хотіла сертифікат на масаж- каже нікуди не піду, буде лежати. Все є у нього, вже голову зламала.
Труси і шкарпетки якось не хочеться дарувати.
Знаю що він полюбляє смачні сири. Якщо я куплю йому бокс подарунковий у Сирному королівстві з різними видами сиру, горішками, хамоном. Чи буде це норм подарунок чи це дуже якось дивно дарувати їжу?
Та_все_ок_будет• 17 марта 2023
Добре буде. І парфуми гарні

ОбережнаЯ• 17 марта 2023
Даруйте
Бабця в мештах• 17 марта 2023
Мій буде задоволений, якщо там щось новеньке, що не куштував ще.
автор Тут надолго • 17 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Добре буде. І парфуми гарні
Він не користується взагалі. Подарувала йому 3 роки назад, він раз в місяць може раз пшикнути як згадає
peti• 17 марта 2023
Дуже гарна ідея.
пицунда• 17 марта 2023
я бы лучше купила сама сыров каких хочу и сделала эту тарелку...потому как бри там очень мало кладут и гонзареллы тоже
Дуболом• 17 марта 2023
Ответ дляпицунда
Хорошая идея.
Бентливуман• 17 марта 2023
Лучше приготовить что то домашние вкусненькое
Olesya Kim• 17 марта 2023
Добавьте к сыру фишку в сексе, которую он возможно давно просит и он будет счастлив

Ms. Похвала• 17 марта 2023
А я бы все равно подарила абонемент на массаж. Придется ему напрячься и походить)) зато это полезно, нужно и приятно.
Ms. Похвала• 17 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
если давно просит и не получает, значит женщина не хочет этого??? что за ерунда делать то ,что не хочешь в сексе...
Рекламама• 17 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
А если не пойдет? Если он просит не дарить ,а автор все равно сделает по своему ,думаете муж обрадуется ?
Olesya Kim• 17 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
Ну почему сразу не хочешь? Может просто настроения не было. Ну или чулков, игрушки и т.д.
ПодругаМужа• 17 марта 2023
Норм
автор Тут надолго • 17 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
Я його знаю, він якщо сказав то точно не піде)
Ms. Похвала• 17 марта 2023
Ответ дляТут надолго
ну, тогда вам лучше знать, понравится ли ему идея с сырами)
Ms. Похвала• 17 марта 2023
Ответ дляТут надолго
а если сауну арендовать и там с ним отдохнуть? и массаж там можно заказать, и романтик..
Ms. Похвала• 17 марта 2023
Ответ дляРекламама
моя подруга так сделала. муж потом был очень благодарен. Не все мужчины приучены уделять внимания своему здоровью, а вот ощущения после массажа точно его порадуют
la_kris.tio• 17 марта 2023
Классный подарок, тем более если это будет в его вкусе

Муууумие• 17 марта 2023
Я дарувала на Новий рік брату і його дружині набір сирів. Були задоволені. І замлвляла зефір ручної роботи, то смакували, вгадували смаки.
Рекламама• 17 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
Я сужу по своему мужу
Если он сказал ,что не пойдет-то не пойдет
Я и сама не люблю ,когда делают по своему не прислушиваясь к пожеланиям
Поміркована думка• 17 марта 2023
Йти в кабак сири поїсти...ну таке
Краще вже купіть що він любить і подаруйте
Пополняю_Карму• 17 марта 2023
Я теж своєму на останній ДР їжу дарувала. Мій любить вялене м‘ясо чи рибу, сирокопчене щось, то я замовила такій набір і пляшку його улюбленого вина. Радів, як дитя😂