Міряно-переміряно• 17 марта 2023

Аліменти через 12 років.

Мала 17 років, зустрічалася з хлопцем на 5 років старшим.
Завагітніла, примушував до аборту, збирався бити поки аборт не станеться (цитата).
З переляку клялася криком що виховуватиму сама, тільки б не бив.
З тим і пішов від мене, сказав щоб пам´ятала усе життя, що я йому пообіцяла і на яких умовах він дозволив (!!) мені зберігти вагітність.

Пройшли роки, і не дає мені спокою, що ту обіцянку з мене буквально вибили.
Хочу податися на аліменти, сказала подружці - каже по перше безсенсовно, бо він живе за кордоном, а по друге - типа ти ж порушиш обіцянку, так не можна. Друге мене просто шокувало, тому не хочу більше з нею це обговорювати.
Поговоріть зі мною, чи має таке сенс? В нього тут батьки, буде спадщина. Наче якийсь бізнес навіть є, але не впевнена, що на ньому.
З дитиною ніколи не спілкувався, ні копійки ніколи не дав.
Як гарантовано дізнатися що саме на ньому є в Україні і вибити усе що належить по максимуму?
Владанна• 17 марта 2023
Он записан отцом ребенка?

автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляВладанна
Он записан отцом ребенка?
ні
Мяо мой мяо• 17 марта 2023

Подружка прибацана, сорі.

Батьківство встановлене?
Мяо мой мяо• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
ні
Спочатку потрібно вирішити питання батьківства.
Його ще тоді потрібно було по судам затягати.
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо

Подружка прибацана, сорі.

Батьківство встановлене?
Ні. Але до батьків їздить сюди, якщо подам в суд, то він же має прийти?
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Боялася(
Гарні диньки• 17 марта 2023
Вам надо доказать отцовство. А если он за бугром, это почти нереально. Его родители сообщат ему о суде, и он перестанет сюда приезжать.

Перловая Кашка• 17 марта 2023
Подруга права, этот ребенок нужен был только вам, зачем сейчас ворошить прошлое.
LIANA171185• 17 марта 2023
А что будет с вашим дитем в будущем?Если у него такой папаша,не боитесь,что он потом выест весь мозг вашему ребенку в плане своего содержания?
Я бы не рисковала.Но это я.
Гарні диньки• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Если не получил повестку - то нет.
Мяо мой мяо• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Буде уникати суду і відтягувати...
Йдіть до адвоката.
Перловая Кашка• 17 марта 2023
А его родители знают о внуке?
Мяо мой мяо• 17 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Ви мати також папаньки?
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Буде уникати суду і відтягувати...
Йдіть до адвоката.
Були вже в одного. Каже що треба надіслати батькам та йому особисто укрпоштою.
І що якщо кілька разів не прийде, то зможуть справу про
встановлення батківства без нього розглядати, типу він ухиляється.
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А его родители знают о внуке?
так
Сіґеле-міґеле• 17 марта 2023
Автор,вы сирота? Вас не было кому тогда поддержать?
По факту, вам сначала надо установить факт отцовства,а это очень хлопотно, ещё и с учётом того,что он за границей.
Но пробуйте
Сіґеле-міґеле• 17 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Я бы не рисковала.Но это я.
Ну вы трусиха
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Для того що мати теж має якісь права, і це не лише виховання дитини власними силами.
Перловая Кашка• 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ви мати також папаньки?
Нет, просто я бы не унижалась на месте автора, правда я бы и не беременела от такого. Ну а если бы мой сын отказался от своего ребенка, то наоборот всячески бы помогала внуку или внучке, но при условии что это мой родной кровный внук или внучка, чужих детей не приемлю

автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Я бы не рисковала.Но это я.
Ну то він сам може через роки встановити рідство і податися на аліменти, як це дитину врятує?
Перловая Кашка• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
так
И что не помогают с внуком, ни морально, ни материально?
LIANA171185• 17 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну вы трусиха
Лучше быть трусихой,но со всеми целыми органами и зубами.И со здоровой психикой.
lisa2101• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну Вы ж на тот момент приняли всю ответственность на себя. За свои поступки надо отвечать.
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Ні звісно. В них є онуки за кордоном, моя дитина їм не онук.
автор Міряно-переміряно • 17 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Не прийняла, а змусили погрозами. Для вас це однаково?
LIANA171185• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
А ось стосовно цього питання я би до спеціаліста звернулася.Може якось можно вберегти дитину від такого ’папочки’.
Сіґеле-міґеле• 17 марта 2023
Да уж, от кого только не рожают
Сіґеле-міґеле• 17 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Если он не платил алименты, то после совершеннолетия ребенка ни на какую помощь он претендовать не может по закону
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Це марно,факт батьківства ви не встановите,ні на які суди він не приїде.
lisa2101• 17 марта 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Для меня угрозы вообще не приемлемы. Если б Вы тогда серьёзно отнеслись к угрозам, то сделали бы аборт. А Вы не боитесь, что он может сейчас пойти на многое и перепаганить жизнь и Вашу и ребенка. Мне кажется, что это человек безжалостный. Но в данном случае я его осуждать не могу. Он с Вами договорился.