НеГолосую• 17 марта 2023
Массажер для шийного остеохондрозу
Дівчата, чи існує массажер для шиї,який хоть трохи стан поліпшує,ци це міф? Ніколи не звертала увагу на такі дівайси, хоча шийними остеохондрозу років 10 мінімум маю стажу, підкажіть чи ж сенс придбати і який саме? Дякую
Последний вагон• 17 марта 2023
стан поліпшує спорт, а не девайси. І ніякого остеохондрозу не інсує ’10 років’ якщо Вам не 70 звісно - це патологія хребта суто дистрофічна у літніх людей.
У молодих це звичайний хребтово-м´язовий біль, який буває у всіх і лікується регулярним спортом.
Замрійлива• 17 марта 2023
У вас є м‘язовий корсет? Це основна складова. Нема корсету - є проблеми. Спорт потрібен, масажем до фєні.
когдадеЦкие• 17 марта 2023
Ответ дляnavariya
Проще простого - но может это и так?
Пройти МРТ всего организма - и будешь знать - что, где и как)
Делала шеи, пишут кифоз на Мрт а врачи ставят диагноз шейный остеохондроз 😄
Ласковая_львица• 17 марта 2023
Ответ дляnavariya
Спорт на шею?
Уж лучше плавание...
Или растяжка (висение)
Уж лучше плавание...
Или растяжка (висение)
Так,саме спорт. Нічого кращого немає. Власний досвід.
І порада нейрохірурга знайомого.
А от масаж,до речі,може бути протипоказаний,треба МРТ дивитись.
І порада нейрохірурга знайомого.
НеГолосую
• 17 марта 2023
Дівчата, погоджуюсь спорт, плавання ..
Але коли головокружігня по три місяці, не до спорту якось
НеГолосую
• 17 марта 2023
Ответ дляПоследний вагон
Дякую, не до сорта часом коли загострення
50 років мені,починалось все зненацька болячка, досі турбує часом,на лікарів вже давно нема віри, спорт не осилю вже, нажаль
НеГолосую
• 17 марта 2023
Ответ дляЗамрійлива
Нема токо корсету, нестабільність п
Хребта писав лікар ще в початку хвороби
Замрійлива• 17 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
Нема токо корсету, нестабільність п
Хребта писав лікар ще в початку хвороби
От треба його нарощувати. По іншому ніяк
Стопясят раз обсуждала• 17 марта 2023
аплікатор Ляпко, дуже гарно допомагає і на шию і на спину.
Сонячний день• 17 марта 2023
Ось такий непоганий. Але вам до хорошого спеціалімта попасти і спорт- це кілька вправ вдень, а не спортзал по годині