Кондуктор автобуса• 17 марта 2023

Допоможіть, будь ласка, розібратись в собі…

Я - реаліст. Я себе не принижую, а реально дивлюсь на речі. Я вже давно доросла. Але я безтолкова. От чесно. Я нічого не вмію. Взагалі нічого. Я не вмію добре готувати їсти, я не вмію намалювалися, я не маю ніяких хоббі. Я не знаю чого хочу в житті. Працюю касиром. Я не вмію заробляти грошей. Я нещаслива і нещасна, вже пишу зі слізьми на очах. Скажіть, це моя вина? Чи моїх батьків? Ні, я не хочу перекласти все на батьків. Але… Мене не водили ніколи на жодні кружки, я була постійно вдома. Друзів я таж фактично не мала бо мені казали твої друзі - книжки. В школі мала , але то тільки шкільні. Я коли була мала просила маму навчи шось готувати чи з тобою то мама відразу ні і все. Я виросла безпорадна бл мені вибору мама дуже не давала
Я шось хотіла в дитинстві - о нє то не добре відразу казали
Я в житті «потєрянна». Я не знаю шо хочу і коли і шо робити тепер
Нічо не вмію
А батьки дивуються чого я нічо не маю ні друзів і забита миша
І били часто мене бо брехала я багато бл боялась
Тепер всі мужики мене тлумлять по сьогодні .що робити?
автор Кондуктор автобуса • 17 марта 2023
В людей хоч якісь таланти є в мнгн взагалі нема ніяких і ні в чому я не вмію добре (
Советничаю тут• 17 марта 2023
Такая ж
Карусель-весель• 17 марта 2023
Старість прийде в любому випадку а от дорослішання вибірково
Miss_Amerika• 17 марта 2023
Відкривайте ютуб і вчиться готувати.
Ви давно вже доросла.

Дружити і ходити на гуртки, вам мамин дозвіл вже не треба.
IvankoPetrovich• 17 марта 2023
Живи дальше, учись готовить если все так плохо, займись хобби которое тебе интересно, не все так плохо если есть интернет) Сколько тебе лет?
Видящие_помогите• 17 марта 2023
Займитесь фигурой, пойдите на фитнес, пробежка, хорошо поднимает самооценку
IvankoPetrovich• 17 марта 2023
И таких людей куча к слову, это реалии современной жизни.
Карусель-весель• 17 марта 2023
Автор ви самі стверджуєте що ви доросла?
Може потрібно стати дорослою не тільки по паспорту а й по вчинкам?
Ви зараз живете окремо? Маєте друзів? Маєте хобі? Хоч свою думку маєте автор?
Що вам заважає бути щасливою? Ви розумієте що завтра може не настати? Тьху тьху це для драматизму але
Автор що ви хочете від життя? Тільки чесно - хочу ...... Що ви робите щоб оті ваші забаганки здійснилися? Нічого? Тоді вибачте то ваш вибір і ваше життя то тільки ваша відповідальність
Дама_с_коготками• 17 марта 2023
Как удобно жить овощем, когда во всем виновата мама. Роль жертвы ни к чему хорошему никогда не приводила. Кто вам мешает пробовать сейчас? У вас есть интернет, как минимум. И умение зарабатывать деньги не равно жить в гармонии с собой и радоваться жизни.
Ответ дляКарусель-весель
Мені вже 30.
Томатико• 17 марта 2023
Кто вам мешает научиться готовить есть? Кто вам мешает найти себе хобби? И в остальном тоже.
Не нужно искать таланты, они у единиц. Развивайте себя сами, вам никто ничего не должен.
Ответ дляТоматико
Я готую
Але воно все ніяке і так роками(
АдеКВАтная• 17 марта 2023
Автор, скільки вам років і чи є діти? Чоловік
Карусель-весель• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Мені вже 30.
Чудово! Ви все таки відповісте на мої запитання про життя окремо, про друзіа та хобі? Чи то у вас такий стиль цідити відповіді по мінімуму?
И.О. человека• 17 марта 2023
Почему стали работать кассиром? Ну, вас же это угнетает. Что значит ’ничего не умею’, вы же чему-то учились или сразу после школы пошли работать?
Кто Вам мешал иметь друзей? Ну говорили родители, что книжки- лучшие друзья, и? Как это перекликается с желанием и возможностью иметь друзей? Мне тоже родители много чего говорили. Я всегда поступала так как считала нужным.
IvankoPetrovich• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я готую
Але воно все ніяке і так роками(
Есть дамы которые не умеют вкусно готовить, значит не ваше просто.
Диверсификация• 17 марта 2023
Автор, я третя дитина і мене теж не гуртки не водили, іноді мені дуже прикро, коли бачу інших людей, які з дитинства віддані якомусь заняттю чи розвинули свій талант. Але я мала змогу в студентські роки і згодом відвідувати усе, що було доступне. Мене дуже зачарувало танго та узагалі танці.
Автор, пробуйте усе - зробіть собі список бажань от просто на кожен день чи тиждень. Готуйте щось нове, відвідуйте якісь нові заняття і місця. Я розумію для всього потрібні кошти, але ж може і безкоштовно щось буває.
Успіхів!
Ответ дляКарусель-весель
Я не маю друзів зовсім. Я живу окремо
Хоббі я теж не маю(
Показушница• 17 марта 2023
Це ВАША вина. Хто заввжає навчитись чого завгодно тут і зараз???
Ответ дляИ.О. человека
Після школи працювати
Гравіцапа• 17 марта 2023
Розумію , обідно, але якщо будемо думати як дуло погано, не прпдаиномось вперед, качайте пінтерест, там дивіться тренди в одязі. Гарно одягатись у все бежеве , сіре, підбирати аксесуари, подивіться це. Почніть дивитись цікаві фільми, там можна відчути психологію людей. Читайте новини , цікавтесь новинами. Вчиться готувати . Знайдіть тему, яка цікавить, не обов’язково хоббі мати,
Томатико• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я готую
Але воно все ніяке і так роками(
Що роками?
Мене батьки теж нічому не вчили, але я сама всьому вчусь. Все життя вчусь. В 47 років навчилась варити солянку, першу у своєму житті. І дуже радію з того. Життя треба любити і себе в цьому житті.
И.О. человека• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Після школи працювати
Почему учиться дальше не пошли?
Я тоже в школе не знала чем хочу заниматься, потому что моим родителям мое развитие тоже было побоку. Ни на какие кружки я тоже не ходила.
Просто красавица• 17 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Зачем автору Ваши вопросы.. которые она задала в теме.. масло-масляное.. судья прям. Человек написал ТЕМУ, чтобы разобраться, а не для того, чтобы вы переписали ее вопросы и взялись судить и тыкать.. Народ! Читайте темы внимательно! ЗАшли топить человека! Тема: помогите, а не добейте и додушите...
Ответ дляИ.О. человека
Почему учиться дальше не пошли?
Бо так треба було фінансово, тому так вийшло.
Вічний двигун• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Мені вже 30.
Вам ще тільки 30. Вчітся всьому чого хочете. Це твльки ваше бажання і батьки тут нідочого. Меня 40 і я тільки починаю вивчати іноземну мову, також на курси пішла з того що мені цікаво. Вас ніхто не зобовязвний вчити. Це лиш ваше бажання
Ирина-bbd0• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я не маю друзів зовсім. Я живу окремо
Хоббі я теж не маю(
Вбиваете в поисковик ХОББИ и выдаст триста тыщ всего всего.только выбирайте
И не все дорогостоящие.есть бюджетные варианты
Ирина-bbd0• 17 марта 2023
Ответ дляПоказушница
Детские психотравмы,странно это обьяснять
Карусель-весель• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я не маю друзів зовсім. Я живу окремо
Хоббі я теж не маю(
Ну добре а щось робити бажання є, змінюватися хочете, чи вас все влаштовує? Якісь хочухи є? Я так розумію в особистому житті також не маєте успіху?
Ну от давайте так сіла і подумала хочу і по пунктах 1,2,3...
Тепер щодо приготування їжі - знайдіть рецепти приготування їжі для чайників є в інтернеті ж в ютубі, чи якщо хочете купіть таку книжку - Рецепти за 15 хвилин, смачно та корисно
Просто красавица• 17 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я готую
Але воно все ніяке і так роками(
1. готовить - это навык, чем глубже и чаще = тем лучше. Сейчас много очень толковых проф блогеров, найдите тех кто Вам нравится и изучайте. По 1 блюду в неделю и будет Вам счастье!
2. Самое тяжелое (как показывает жизнь) это стать хорошим человеком и остаться им. Я думаю, у Вас это получилось. ЭТо уже огромное достижение!
3. Остальные вопросы решает психология, дисциплина, высокая самооценка (снова психология) и инвестиции в себя (чем больше в себя вкладываете, тем больше цените и тем дороже себе обходитесь) потому срочно заняться тем, что можно себе позволить: режим сна, зарядка, медитации (в ЮТУб есть под музыку приятные расслабляющие психологические)
4. в себе нужно разобраться. Причина-следствие всего, что происходит и что не происходит... (это снова психология, парапсихология - изучает законы жизни)
5 Есть период воспитания (дают/не дают родители) а есть период САМОвоспитания - он обязан исправить все ляпы родителей. У меня такой начался в 14 лет, поняла, что родители во многом не понимали, не вникали и я не совсем та, которой хочу быть и которой себя чувствую... так что ЮТуб и изучаем откуда во мне то, чего я в себе не хочу..
6 друзья, сейчас у многих преятели, в вот прям верных-верных - это подарок свыше. Так что прежде всего дружить и любить надо научиться себя самой и это самое большое искусство и кайф.. Ваша жизнь будет приятной и глубокой когда Вы осознаете какая ВЫ и станете себе важной, ценной и приятной... А личные границы и пр тонкости - область психологии и снова Ютуб (бесплатно!) У Вас все получится, Вы уже на правильном пути.
К слову, со мной рядом АТБ, там большинство девочек-кассиров уже вышли замуж и родили.. Это отличное место для знакомств.. все будет хорошо!