Борщичок• 17 марта 2023
Какие отношения были у ваших родителей?
Как ваши родители относились друг другу? Какие у них были отношения? Какая была атмосфера дома на протяжении долгих лет, пока вы росли?
АБВГДейка• 17 марта 2023
Когда мне было полтора года, мать рассталась с моим отцом. В этом же возрасте она скинула меня на бабушку и дедушку и уехала в другой регион жить своей жизнью. У бабушки и дедушки отношения были нормальные
Відморожена• 17 марта 2023
Жахливі. Тато не пив, не бив, не кричав, не тиранив, забезпечував всім маму, але не кохав.
Що таке зібратися за сімейним столом ми не знали. Завжди з татом, мама ніколи приходила до нас. Що таке сімейні свята теж не знали, крім тих які гралися для публіки. Там ми були начебто сім´я. Відпочивали ми завжди з татом, з мамою або разом ніколи. Вони завжди були по окремим кімнатам, разом не спали, не спілкувалися, крім питань пов´язаних з фінансами, бізнесом та документами. Постійне мовчання пригнічувало. Чужі люди.
Чумачечая Весна• 17 марта 2023
Чудові, наші батьки для нас - найкращий приклад, якою повинна бути справжня сім’я. Поженились у 1957-му, в свої 18 і 19. В шлюбі прожили 55 років. На жаль, тато помер в без трьох місяців 73. Мама пережила тата на 5 років, але так і не змирилась з утратою.
Батьки були строгі, але люблячі і справедливі. Завжди мали від них підтримку і допомогу. Ми з братом і сестрою вже самі дідусі/бабусі, своїх дітей виховували, беручи за приклад своїх маму і тата
неДодекаэдр• 17 марта 2023
Ответ дляБорщичок
Батько?
Так. Я розумію чому вчинив такий вчинок. Через те що бухав ми всі відвернулися від нього. Тоді ще бабуся з дідусем померли-дідусь довго був прикутий до ліжка, теж нерви робив добрі, тож виселили його на ту квартиру. Почувався покинутим , але й дивитися на ото все, білу гарячку і як стоіть і як валянок падає лицем в підлогу, рощквасив носа, вже епілепсія його била. І авто його пяного збивало і мужики побили. Дуже він любив повчати всіх під цим ділом, мабуть хтось був проти. І кодування проходили, і витрезвітелі, і наркодиспансери, додому нарколога викликали відкачувати. Ну скільки можна. Тож жив він окремо. А звісно як все життя були друзі і собутильніки то з таким другом і спілкуватися вже не хотіли і дружини не пускали чоловіків. І вчинив він в день, коли його лєпший друг не покликав святкувати др. Мабуть то була остання крапля.
Жаль, розумний чоловік був, нагороджений медалями за винаходи. А друзі, компанії, попойки зробили своє діло. Ще й ,,друзі,, такі були як був закодований то підказували як можна обійти код.
Люблю ВалЄру• 17 марта 2023
Папа пил, мама вечно выясняла отношения, короче и вспоминать не хочется
Заздрість то погано• 17 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Так душевно ви написали!
Дуже хочу,щоб дочка в чомусь хорошому взяла приклад з нас з чоловіком, хоча ми звісно не ідеал
Ні я ні чоловік не мали нормальних сімей, батьки в розлучені, між собою в скандалах, в підсумку всі померли в молодому віці.
Борщичок
• 17 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Головне, що у вас з мамою гарні відносини
Запароленое одеяло• 17 марта 2023
Столько пьющих отцов((
Мой не пил, раз в год мог напиться до рыгачки) с мамой по жизни в контрах. Мама вечная жертва, чуть что не так - молчит. Отец ее очень любил всегда, но сам как спичка и маловато у него такта. Что-то скажет не со зла даже, она надуется, он на коня. Сейчас уже сам дуться научился, могут несколько недель не разговаривать. Не скажу, что помню детство счастливым
неДодекаэдр• 17 марта 2023
Ответ дляБорщичок
Ну як. Нормальні. Те що вона мене била, в т.ч портфелем по голові, до синців, ногамиколи я впала і плакала на підлозі.
Це все не те що забулося, намагаюся не згадувати, а мама взагалі каже що такого не було. Сестра молодша одразу вибачення просила то її не били, а я мовчала як партізан то отак відгрібала. Папа маму тиранив, мама на мені ..
Ех знову нагадала

Шлях до зірок• 17 марта 2023
Родители не жили вместе с моих 2-х лет.
Когда мне было 5, развелись.
Папу помню только гостем, который вызывал у меня негатив и портил маме настроение.
Мамино решение расстаться полностью поддерживаю. У отца были проблемы, несовместимые с семейной жизнью.
Он умер в 36 лет от своих пороков.
Я росла счастливым ребёнком с прекрасной матерью, бабушкой и дедушкой.
Сейчай мне 30, и я счастливо замужем. Отсутствие отца большую часть моего детства никак на меня не повлияло, слава Богу)
Когда мне было 5, развелись.
Он умер в 36 лет от своих пороков.
Борщичок
• 17 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ех знову нагадала

Тримайтеся, моя зіронька
Нехай все у вас буде добре!
Шлях до зірок• 17 марта 2023
Ответ дляMiss_Amerika
У меня такая семья.
На Новый год в Одессу ездили к друзьям.
Сейчас на лыжах.
Рыбачить я не люблю - мне рыбу жалко 😆. Грибы собираем.
Чтобы ссорились я не помню.
Прямо скандалов у нас не бывает.
Бухать не бухаем.
Тоже оба любим долгую дорогу на авто .
Меняемся за рулем, разговариваем.
Перед войной муж байк купил.
Катались по вечерам.
На Новый год в Одессу ездили к друзьям.
Сейчас на лыжах.
Чтобы ссорились я не помню.
Прямо скандалов у нас не бывает.
Бухать не бухаем.
Тоже оба любим долгую дорогу на авто .
Меняемся за рулем, разговариваем.
Перед войной муж байк купил.
Катались по вечерам.
А что Вы смеётесь)
Мне тоже рыбу жалко.
И таких людей много)
Добро и милосердие - это не стыдно😉
Мне тоже рыбу жалко.
И таких людей много)
Добро и милосердие - это не стыдно😉
неДодекаэдр• 17 марта 2023
Ответ дляБорщичок
Тримайтеся, моя зіронька
Нехай все у вас буде добре!
Дякую за підтримку.
Намагаюся не згадувати. Все нормально.