Там-тарарам• 18 марта 2023

що подарувати дитині на день народження в Польщі

живемо тимчасово в селі в Польщі. дитину 6 років запросили на день народження.
тільки її, сказали, що крім їх дітей будуть сусідські і все (трохи мені ніяково саму дочку відпускати, не знаючи тих людей до них додому, але це село, всі всіх знають), на 2 год.
що подарувати на день народження? і на яку суму?
вони знають, що ми з України, тому дорогого подарунку не буде.
якусь гру? який бюджет приблизно? мені і 1000 грн багато
SectetlyYours• 18 марта 2023
100зл это норм подарок
Там и такое не дарят
SectetlyYours• 18 марта 2023
Помню в польше китаянки по обмену приглесили на др
Мало того что подарок подарил
Так у них принято что на др каждый сам за себя платит... мдааа
TaFo• 18 марта 2023
автор, здесь не принято дарить дорог х подарков. детям дарят игры, игрушки. посмотрите, чтобы оно могло заинтересовать ребенка. 100 зл это много.
75В• 18 марта 2023
чисто символически дарят, игру купите какую-то гривен за 400-500. У них не так как у нас, кто дороже подарит, того не будут обсуждать.
Не цілуюсь з бодуна• 18 марта 2023
Лего, настільна гра
кураГАЛЯ• 18 марта 2023
В магазине сориентируетесь и по цене и по подарку. 1000 грн я и в Украине не дарю.
Неробименінерви• 18 марта 2023
Автор, в Польше не принято дарить дорогие подарки. Обычно это стоит не дороже 30-40 злотых.
И я серьезно. В Польше живу 8 лет
На циголках• 18 марта 2023
Нормальний подарунок це подарунок на 50 злотих. Будете здивовані, як почуєте чим пригощали дітей . Це будуть чіпси, маффіни та піца .
автор Там-тарарам • 18 марта 2023
Ответ дляНа циголках
Не знпю чи ок вести в чужий дім і лишати там дитину. Їй всього 6. Ще ж невідомо що будуть їстт давати.
З садіка нікого не просять лише сусіди
TaFo• 18 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
З садіка нікого не просять лише сусіди
здесь не устраивают свадьбы. ничего с вашим ребенком за 2 часа не случится. не понравится еда- пусть не ест. здесь не заставляют
автор Там-тарарам • 18 марта 2023
Ответ дляTaFo
І одна гра не 50 злотих буде ок?
І ще коробка цукерок
На циголках• 18 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
З садіка нікого не просять лише сусіди
Все Ок. Але ви маєте дитину завести і забрати . У мене батьки польських дітей ще питали коли забрати дитину .
На циголках• 18 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
І одна гра не 50 злотих буде ок?
І ще коробка цукерок
Супер ! Тут солодощі завжди додають до подарунку . Ще можна різні дрібниці з канцтоварів типу ручки, блокнотики
автор Там-тарарам • 18 марта 2023
Ответ дляНа циголках
Купила пазли на 100 штук, невелику ляльку і мілку велику. Десь на 60 злотих. Дякую
На циголках• 18 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Заведіть дитину , можете запитати коли прийти, щоб забрати і йдіть спокійно додому