Чарочка діда• 16 ноября в 19:35
Телескоп чи бінокль, для дитини 5 років?
Дівчата, доброго вечора.
Дочка на новий рік просить телескоп.
По пошуку тут почитала теми про телескоп і дехто радить замість телескопа бінокль.
Дівчата, у кого діти просили і Ви купили. Порадьте будь ласка, що краще купити? А якщо ще і модель якісну порадите буду дуже вдячна.
Дочка на новий рік просить телескоп.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Телескоп
Бінокль
Інше
Пупуговка• 16 ноября в 19:38
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вы спросили зачем он ей нужен
Телок пасти
Чарочка діда
• 16 ноября в 19:38
Ответ дляПупуговка
Если два глаза то бинокль, если один то телоскоп
У дочки 2 ока
Чарочка діда
• 16 ноября в 19:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вы спросили зачем он ей нужен
Думаю в садочку десь почула чи побачила
Чарочка діда
• 16 ноября в 19:41
Дівчата, Ви і тут в банальній темі про бінокль срач влаштували.
Руда ліса• 16 ноября в 19:50
У моего бинокль был, хотел, не зашёл. Надо стоять ровно, фокусироваться, не тряслись руки чтоб...даже мне, взрослой, не очень)) телескоп на полу стоит, зафиксирован. Мне кажется, что он все таки был бы удобнее.... Но мы на первом этаже жили, потому изначально откинула этот вариант.... Думала с собой чтоб тягал)
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 19:55
Ответ дляРуда ліса
Я теж вважаю, що рано і те і інше, якщо дитина в садочку.
Краще калейдоскоп 😂😂😂 там хоч весело
75В• 16 ноября в 19:58
Ответ дляАристократка-тунеядка
Телескоп звезды смотреть, бинокль за соседями
Это смотря насколько соседи далеко... В принципе, и телескоп пригодится, я щитаю))
Чарочка діда
• 16 ноября в 20:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Краще калейдоскоп 😂😂😂 там хоч весело
Калейдоскоп є
Чарочка діда
• 16 ноября в 20:03
Ответ длясладкий_ноябрь
На яку суму ви розраховуєте?
В районі 10000
Чарочка діда
• 16 ноября в 20:04
Ответ дляЛеді Душка
Лет до 8 очень рулил карманный микроскоп.
Порадьте будь ласка який саме
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:07
Ответ дляЧарочка діда
В районі 10000
Ну за ці гроші ви класний телескоп не купите, бінокль так, але в ньому не має сенсу за 10 тис. На один вечір погратися, все,
Навіть мікроскоп в такому віці без сенсу.
Леді Душка• 16 ноября в 20:08
Ответ дляЧарочка діда
Порадьте будь ласка який саме
Carson посмотрите
Чарочка діда
• 16 ноября в 20:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Так можна купити як то кажуть на майбутнє
Благоуханочка• 16 ноября в 20:14
Даріть те, що хоче дитина. Навіть, якщо бінокль сподобається, мрія про телескоп так і лишиться
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:18
Ответ дляЧарочка діда
А який сенс купувати на майбутнє щоб цей предмет чекав кілька років і збирав пил? І не факт, що в майбутньому дитині це знадобиться, так як інтерес буде витраченого за вечір,
Марс атакует• 16 ноября в 20:24
Ответ дляЧарочка діда
У дочки 2 ока
Купите то, что ребенок просит
АяВсёЗнаю• 16 ноября в 23:22
У нас є телескоп, мікроскоп, бінокль. Так от телескоп тільки влітку, коли на вулиці можна побути вночі. А найліпше зайшли мікроскопи і лупа. З лупою прямо бігала всюди і все роздивлялася