Цукрові вишні• 18 марта 2023
А ви задоволені генетикою яку вам дали батьки? (Зовнішність і здоров´я)
Результат:
вже голосів:
95 (54.6%)
Да
79 (45.4%)
Ні
З понеділка на дієті• 18 марта 2023
Безумно довольна. Красивая внешность не стареющая, фигура. Единственное мозгов нет, вообще. Но не страдаю. Первые пункты это компенсируют
Miss_Amerika• 18 марта 2023
Даже не думала об этом))
Здоровьем и внешностью занимаюсь без отсыла к батькам))
Большая девочка уже)
Смячиком• 18 марта 2023
Так, радію. Шкода, що від дідуся короткозорість, але зараз це компенсується
Цукрові вишні
• 18 марта 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
повезло вам
Смячиком• 18 марта 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Гарний нік))) весняний)))
Цукрові вишні
• 18 марта 2023
Ответ дляMiss_Amerika
Даже не думала об этом))
Большая девочка уже)
Та просто у когось від народження все є, і живуть собі в задоволення люди, а хтось пахає над собою з ранку до вечора аби отримати те саме що комусь просто так дісталось (я про здоров´я і зовнішність), і сил і ресурсів на інші речі вже не лишається...
Цукрові вишні
• 18 марта 2023
Ответ дляSo_so
Конечно. Причём на мне живого места нет).
Но именно это комбинация создаёт мою личность, была бы другая - не было бы меня, а себя я люблю.
Що значить живого місця нема?) Ви себе перекроїти як Майкл Джексон?)
Сусідка зверху• 18 марта 2023
да, спасибо уже и за то, что аборт не сделала мама (во время взрыва АЕС была беременна, ей предлагали) и что в детдом не сдали, я ещп тем чертякрй в детстве была
Цукрові вишні
• 18 марта 2023
Ответ дляСусідка зверху
Хм...думаю ви могли народитись інвалідом при таких умовах..
Бойова• 18 марта 2023
Я не красуня, але комплексів не маю. Люблю себе таку яка є. Що виросло те виросло. Головне здоров´я. Добре що в мої майже 40. Можу сказати що проблем зі здоров´ям не має.
Мао_Мяо• 18 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так,по різному буває.В мене попередня зовнішність і здоров‘я.Живу собі,працюю,як всі в більшості.
Ответ дляЦукрові вишні
Например?
У меня было только больше 10 общих наркозов, из них 5 больших. Я живу с удовольствием и чужое хорошее здоровье меня не беспокоит.
Смурфик• 18 марта 2023
50/50
Зовнішність так- висока, гарна)
А в плані здоров´я- купа генетичних захворювань, спочатку від бабусі - мамі, тепер до мене((
Зовнішність так- висока, гарна)
Джем Шакіри• 18 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Моя мама была балериной и в 20, и в 70 имела одинаковый вес, но это не отменяет того, что мне нужно пахать над телом)
Кто крайний?• 18 марта 2023
В цело довольна, но в целом и не довольна. Довольной могу быть на фоне людей с ограниченными возможностями, с явными уродствами. Не довольна могу быть на фоне всяких идолов, секс символов.
Сусідка зверху• 18 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
чому?
Фляшунька• 18 марта 2023
Зовнішність так. Здоров’я ні. Маю жахливі зуби, в 14 років вже передні 4 зуби були в коронках, в 17 вирвали 2, ще й прикус поганий. То в 35 в мене 2 імпланти, 9 коронок, а ще 4 вініри треба би поставити по боках, бо пломби темніють.
І проблеми з зором ще
Спасу мир• 18 марта 2023
О, да! Але тільки генетикою. Не дали вступити туди, куди хотіла - жалкую все життя…
Чупокабра• 18 марта 2023
Майже. Трохи мені зросту не додали, я навіть трохи менша ніж мама)
Але зуби, волосся, шкіра, мізки передали усе найкраще. Бо в моїх батьків у когось це краще, в когось гірше.
І здоров’я дуже навіть Ок. Народила 3х дітей і чудово себе почуваю. Але тут ще вирішальним є робота над собою та позитивне мислення
Считаю, что сорвала джекпот, взяв у родителей самое важное: мамину легкость бытия и папин склад ума. То, что на сдачу отгрузили всякие мелочи вроде плохих зубов, каких-то внешних недостатков, склонности к каким-то заболеваниям, вообще не считаю за проблемы при наличии первых двух составляющих)
Женщинас• 18 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Що ж завадило таки реалізувати ту мрію?
Спасу мир• 18 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
Що ж завадило таки реалізувати ту мрію?
Ганебне відчуття того, що так і має бути, потім пізно, потім друга вища( схожа на ту, що хотіла), а потім просто прийняла життя таким, як є)) Але саме тепер( з початком війни) знов жалкую ще дужче, що не зробила це.
Прибираю щодня• 18 марта 2023
ну в целом неплохо. Не склонна к полноте, свои густые брови и длинные ресницы ,милое лицо, по уму +/-
Вот кожу лица хотелось бы получше
Щира українка• 18 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Куди хотіли?
Дело было давно• 18 марта 2023
Здоров´є у цілому дали нормальне. Мені його зруйнували вже зовнішні фактори.
Щодо зовнішності, то у мене південні коріння. Смугла шкіра, чорне волосся, темні очі. Ще і висока, худа. Риси обличчя непогані, але... Така циганка чи турчанка. Чоловіки вважають симпатичною або красивою, але думаю що брешуть. У школі ненавиділа свою зовнішність. Намагались булити. Хотіла бути світлошкірою і білявкою.
Непогодка• 18 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Як?
Непогодка• 18 марта 2023
Зовнішність гарна. Але зі здоров´ям дуже погано. 4 хвороби є серйозні спадкові.