ничевока• 18 марта 2023

Лізе постійний зуб під молочним

Сину 6,9. Все чекала, коли молочні зуби почгуть випадати, але сидять і не хитаються.
Вчлоа помітила, що один з передніх зубів з´їхав набік, при огляді побачила, що постійний вже прорізав десну з внутрішньої сторони зубного ряду. Молочний ледве хитається пальцем. Це дуже пагано? Бігти до стоматолога? Чи вирівняється?
Все будет, но потом• 18 марта 2023
ну не прям бігти. Можно просто піти щоб прибрав той молочний зуб
Кондуктор трамвая• 18 марта 2023
Вирівняється, але молочний треба видалити
Паспортний стіл• 18 марта 2023
Удалить зуб.
Сходите к стоматологу, все быстро решается.
Зупка_цем• 18 марта 2023
Не бігти, але йти до лікаря і виривати молочний зуб. У мене у сина половина постійних лізли, коли молочні ще були
anna_anna1234• 18 марта 2023
Идти спокойно к стоматологу и убирать зуб, не тяните, чтоб постоянный не полез криво
МДТ• 18 марта 2023
Це справа двох секунд. Лікар вивре молочний зуб, постійний стане на місце. Не затягуйте.
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
До понеділка не працюють. Та й потім...ми в європі, чоловік каже, що з таким швидко не беруть. Тому й питаю, чи треба йти до приватного задорого
Кнопкотиць• 18 марта 2023
Идти и вырывать. У меня в детстве тоже такое было
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
самі вирішуйте, чи вам це треба
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
Наскільки терміново?
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
самі вирішуйте, чи вам це треба
До понеділка можна чекати? Бо на вихідних і приватні лише у 100км від нас (якщо відкриті)
Плекаю думи• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Та що Ви панікуєте. Моєму теж призначали видирати молочні. Не водила я його - нащо дитину травмувати. Так - у складних випадках потрібно. Але якщо зуб вже хитається - сами його хитайте - але обережно.
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Наскільки терміново?
ви самостійно не можете вирішити, чи йти вам до лікаря і виривати зуб?
Плекаю думи• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Наскільки терміново?
Ви кави перепили чи що
?
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
я ж не бачу вашу ситуацію. Де той зуб росте, куди, як, чи є запалення.
По інтернету на порадниці вам точно не скажуть нічого
Зупка_цем• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Наскільки терміново?
Я не лікар, може, візьміть якусь онлайн консультацію, чи запитайте у знайомого лікаря в Україні.
У сина, якщо вчасно не виривали, міг з´явитися флюс. Я перший раз, коли побачила, злякалась
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
самі вирішуйте, чи вам це треба
Мені треба, якщо це важливо зробити якнайшвидше, тому й питаю. Просто ’закортіло’ - це не про півтори години в машині і 140євро
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Шановна, ви самі не в змозі прийняти рішення що робити? Це ВАША дитина і ви за неї несете відповідальність. Вона нікому крім вас непотрібна.
Чого вас так штирить?
Вам тут по опису і по інтернету ніхто не допоможе.
Навчіться САМІ приймати дорослі рішення, стосовно ВАШОЇ дитини
Видящие_помогите• 18 марта 2023
Видаляйте молочний зуб і корінний встане потім на своє місце
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Запалення нема, вершина зуба вже вилізла зі сторони язика, як у акули. А як росте ніхто крім спеціаліста й не зрозуміє
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
так від нас що ви хочете?
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
Таке в мене в дитинстві часто було, але з молярами. Це вже десь 10 років
Твердая валюта• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Будет еще всякое. Сходите дернете, и все ок.
У старшей и флюсы были, и рвали распорки ставили для молочного места сохранить. И рвали ходили.
У младшей кстати в 5.5 2 передних выпало. Что-то поздновато у вас.
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
так від нас що ви хочете?
Поради (це ж порадниця?), наскільки це пагано і наскільки терміново вирвати.
Бо у мене перша дитина і перший зуб, я не знаю
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Тому й дивилась весь час на ті зуби. Полізли в 3 місяці, а тепер сидять як приклеєні
МаксХмара• 18 марта 2023
Моя мама дуже постраждала від недбалості її батьків щодо її зубів, отримала дуже криві зуби і все дитинство комплексувала, поки не зарлбила грошей і не виправила все сама. Тому до моїх зубів вона поставилася з усіею відповідальністю, слідкувала, щоб вони вчасно змінилися, нікуди не туди не полізли і тд. І було мені сім років, склалася ситуація така ж, як у вас, що в мене молочний стояв і не хитався, а під ним поліз постійний. Мама пішла на добу на роботу в лікарню і наказала мені до вечора зуба розхитати і вирвати. Якщо зранку покажу їй зуба, то вона мені там щось для ляльок подарує😁😁😁 Ну я це діло любила, цілий день старанно хитала той зуб і таки розхитала і витягла)) Мама щось зранку принесла, чи набір суконь для Барбі, чи що, не пам‘ятаю) Може й Вам шось таке придумати? Типу в зубної феї строки горять і їй треба допомагати😁
Кишмишная Мая• 18 марта 2023
Ответ дляничевока
Якщо дитину нічого не турбує, не болить, то звісно чекає до понеділка
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
там не хочеться 140 євро витрачати і паливо. Бо їхати більше години
автор ничевока • 18 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую
Все будет, но потом• 18 марта 2023
так і написали б одразу. Чекаю відповідь, що нікуди їхати не треба і не треба нічого робити. Я перелякана, але не хочу витрачати гроші і пхнути більше години до лікаря.
Тому напишіть мені, що все норм чі нічого не треба робити