Ксерокопия ночи• 18 марта 2023
Перехворіла ковід, але вже тиждень погано себе почуваю
В кого таке було? Буває нічого, а буває що просто лежиш, немає сил…
Аноним_Русалка• 18 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я колись писала, пів року астенії. Перші два місяці свідомість втрачала від найменших зусиль.
А что в итоге вам помогло?
у меня головокружения 3 месяц, шатает при ходьбе
Шальная коклетка• 18 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А что в итоге вам помогло?
ничего. Само по себе прошло, рывками лучше становилось.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Я місяць вичухаться нее можу. Вистачає сил тільки до 13, а потім чуть не здохну.
Думала що тільки в мене так.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Після першого слабкість була до місяця отака як ви кажете,а потім пройшло,після 2 разу було погірше,а зараз просто незнаю як буде,і дитина хвора,я тупо ридаю кожного дня відколи той тест зробила,нюх пропав не їм,тошнить,я незнаю як вийти з цього,пю гідозепам вже,незнаю чи можна,але в мене просто безсилля,як це так,волосся просто осипаєсі,потію,лопатки болять,накрусую себе,я думала раз ну максимум 2 мож захворіти,а то виходить безкінечно
Візьміть себе в руки, все пройде, і це пройде. Тимпаче що у Вас дитина ❤️
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я стараюсь,в мене їх двоє,просто останніх пів року мене скосило 3 рази і вдарило по органах,тих які ніколи не турбували,я мала скільки планів,що я мала зробити,а в результаті лише болячки,аптеки,ліки,недосип,прийти помогти немає кому,бо кожне боїться набратись,чоловік далеко,і самій тошно від себе,але я як викарабкаюсь,то все дожену
Mrs.Anonim• 18 марта 2023
Мені призначили гепаргин 5-10днів,по 2а флакони
Врач,каже,що сил надає, навіть вона його пропиває
Хто пив? Реально дієвий?
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Ответ дляMrs.Anonim
Хто пив? Реально дієвий?
Я пила бетаргін,скільки я його випила не порахувати,воно типу очищує,після ходиш попісяти( часто),але реального покращення не було,а ампула щось піпід 30 грн,може менше
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Я не навязую,але я приймала для печінки типу есенціале,тепр купила мелену розторопшу,до речі мені стало краще,це до того як я знов не захворіла,тоже для печінки,почитайте,чи немає протипоказів,спробуйте разово і робіть висновки
Веселуха Муха• 18 марта 2023
Знакомая фармацевт на днях советовала попить вот такое и витамины хвалила что пьет она и ее дочь.
ЯНаПэПэ• 18 марта 2023
Долго ли у вас кашель был после ковида, а то я уже 10 день болею и кашель с мокротой все ещё отходит, нос заложеный что не вздохнуть ни перднуть...
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Кашель был и насморк дней 10 точно.