Ксерокопия ночи• 18 марта 2023
Перехворіла ковід, але вже тиждень погано себе почуваю
В кого таке було? Буває нічого, а буває що просто лежиш, немає сил…
Жінка з перцем• 18 марта 2023
Післа ковіду у багатьох слабкість, відпочивайте, пройде через деякий час.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую, потрібно на роботу виходити, а мені через день недобре… буває тошнота
Море_море_я_скучаю• 18 марта 2023
У мене в минулому році таке було. Я ледь проходила 200 метрів до маршрутки.
Потім саме собою пройшло.
В цьому році у перший день хвороби я не могла піднятися з ліжка, до вечора. Потім було трохи легше.
Потім саме собою пройшло.
Шальная коклетка• 18 марта 2023
Я колись писала, пів року астенії. Перші два місяці свідомість втрачала від найменших зусиль.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Це просто Жесть… як ви це пройшли…
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Потім саме собою пройшло.
У мене також сил взагалі немає… трішки походила вчора і тепер сьогодні сил взагалі немає
Анютины ласки• 18 марта 2023
Після ковіду, рік не могла себе в купу зібрати, слабкість страшна була, дуже вдарило по нервовій системі, пам´яті, відчувати всі запахи та смаки почала через рік, потім знов захворіла і все те саме почалося 😭😭😭
Зараз на дієті• 18 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Шо реально ?
Ви не робили мрт голови?
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Швидкого одужання вам від цих симптомів, запахи у мене є, але дуже мало сил
ЖонДуан• 18 марта 2023
Ниче, я пару месяцев себя плохо чувствовала. И около года периодически между лопатками как невралгия болело.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляЖонДуан
Ого… пару месяцев
Ласкове телятко• 18 марта 2023
У мене таке було, ще вночі потіла дуже і простуди часті якісь дрібні. За місяць-два пройшло
Море_море_я_скучаю• 18 марта 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А я в цьому році запахи не відчувала. Їм торт, а він мені як трава. Думаю, і навіщо його калорійне таке їсти?
Я не люблю, коли овочева суміш заморожена, і там великі шматки моркви. А вдома була, приготувала. Та таке смачне воно мені було. Так що під час хвороби ще й схудла на 3 кг.
Мої смаки досить змінилися тоді. Зараз все прийшло в норму, слава Богу.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Таке точно було у моєї мами, ще й думали, та що таке, тільки трішки краще, знову простуда якась
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Поки хворіла, був нежить, то також не відчувала ні смаку ні запаху, але тільки пройшов нежить все повернулося
Весела бджілка• 18 марта 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Пейте атоксил и витамины
Мая твая не панимать• 18 марта 2023
5 місяців від другої корони відходила, половина волосся випало і пульс у спокож був 105-110
Шальная коклетка• 18 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Шо реально ?
Ви не робили мрт голови?
ні, сімейний сказав, що так в багатьох. Само пройшло поступово.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляВесела бджілка
Пейте атоксил и витамины
Дякую за пораду.
Перемелица• 18 марта 2023
Тиждень...я 2 месяца в 2021 г. не могла оклематься.
Но последний штамм перенесла легко, в декабре.
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Ковід це дійсно страшно, вперше захворіла, завжди думала що перебільшують
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Ск.хворіли,які к вас симптоми,бо я зараз хворію за пів року 2 раз,ще від того не оговталась,сиджу і плачу,боюсь наслідків і фактично сьогодні 8 день?
Зараз на дієті• 18 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я тоді була в лікарні коли стався приступ
То робили мрт але причину не виявили
Ксерокопия ночи
• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Хворіла десь тиждень, аде вже пройшло півтора і я ніяк не оговтаюсь…
Дама_с_караваем• 18 марта 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я місяць вичухаться нее можу. Вистачає сил тільки до 13, а потім чуть не здохну.
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
В мене після першого була дика слабкічть,піду в душ і вже змучилась,після 2 невралгія,нехватка повітря,волосся просто в клочки ,проноси,печінка,всі жахи пройшло пів року і знов,я ще реально від того не окликагала,а ще мала тяжкий грип,незнаю що вам порадити,мені трохи розторопша печінку підтримала,може якісь вітаміни треба.
Крем для арбуза• 18 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Те саме було.(
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Після першого слабкість була до місяця отака як ви кажете,а потім пройшло,після 2 разу було погірше,а зараз просто незнаю як буде,і дитина хвора,я тупо ридаю кожного дня відколи той тест зробила,нюх пропав не їм,тошнить,я незнаю як вийти з цього,пю гідозепам вже,незнаю чи можна,але в мене просто безсилля,як це так,волосся просто осипаєсі,потію,лопатки болять,накрусую себе,я думала раз ну максимум 2 мож захворіти,а то виходить безкінечно
Аноним_Русалка• 18 марта 2023
Болела ковидом в декабре
уже 3 мес не проходят головокружения
страшно выйти куда то , боюсь упасть
уже 3 мес не проходят головокружения
страшно выйти куда то , боюсь упасть