18 марта 2023

Посоветуйте школу Борщаговка-Боярка

Посоветуйте школу для 5 класса, локация от Гавела до Боярки, мы на Соф Борщаговке. Главное - чтобы ходили в школу с удовольствием. И цена до 15тыс
Бодіпозітівна 18 марта 2023
теж послухаю, шукаю, можна і до 20тис
Бодіпозітівна 18 марта 2023
ми до війни ходили в ThinkGlobal на Вишневу , зараз вони на Садовій, це Петропавлівська Борщагівка, молодша школа, на рахунок середніх класів - не знаю, чи є зараз вони офлайн, бо ми перейшли до онлайн-школи іншої
автор Викачую яйцями 18 марта 2023
Ответ дляБодіпозітівна
ми до війни ходили в ThinkGlobal на Вишневу , зараз вони на Садовій, це Петропавлівська Борщагівка, молодша школа, на рахунок середніх класів - не знаю, чи є зараз вони офлайн, бо ми перейшли до онлайн-школи іншої
Я смотрела эту школу, какие у вас от нее впечатления? Нет ли перевседозволенности?
Бодіпозітівна 18 марта 2023
більш-менш нормальні враження, але у нас була молодша школа, то все залежало від вчительки і виховательки, а організація-харчування-приміщення-гуртки на досить високому рівні, середня школа у них була на сусідній вулиці, іноді їх бачили, то наче все у них добре було
перевседозволенність - мабуть ні, немає, але людський фактор завжди може бути, ну і суб´єктивізм - комусь норм, комусь ненорм