a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я, донька рибака, її сіравно смажила) От смажену ікру люблю, особливо карасиків і коропів!
Вот мне бы отдельно икру без рыбы!!!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Ясно, той ранок я памятаю до цих пір... Потім прощання з загинувшими...я на зміні була, прощання на першому поверсі, темно від людей , а я працювала тоді в кабінеті на 2 му... Важкий день.
МАУ?
Я до сих пор помню тяжёлый запах листвы от роз...
И толпы людей....
Ответ дляЛеди на мопеде
Это вы тмпа морж?
Та, я до цього не стремилась, якось саме вийшло,
Це я сьогодні після бані дама гаряча, а баня з виходом на один з дніпровських каналів, то після парілки в воду, дуже класно. сьогодні після лазні поїхали до нової двоюрідної сестри на екскурсію на дачу глянути чи все гаразд в сусіднє багате село під Києвом, то ходили дивитися пляж, ну вони мене підбили спробувати, вийшло, я ще сама по собі до цих пір тепла , добре прогріта , трошки крепатура в тілі, все таки тепле/холодне, мочову кислоту добре розганяє в тілі.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
День був капец важкий.
Знакомый девушку потерял .. Стюардесса
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А було, років 15 тому на базарчику сусідньому в рибній палатці прям ястиками свіжими продавали ікру білу, сазан чи інша риба, не знаю. Дорого тоді було, ціну вже не скажу, але брали як делікатес..
Не знаю работает ли, по дороге из Кременчуга есть градыськ кажется
Там рыбный рынок)
Ответ дляZelenkа
Котлетки нє, просто ікру в борошно і посмажити біля риби, ікра доці)
Ви теж можете тараньку розібрати на атоми?
И пузырик поджарить зажигалкой )))?
Я ее и засолить могу )))
Не я котлетки люблю, икру разобрать , посолить , поперчить , яйцо , муки и пожарить ….
Я ее и засолить могу )))
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Колега племінника, бортпровідником літав
Один из мальчиков закончил летную школу aviator utc.. я его страховал когда-то
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Псіхує чи шо?
Нее, тошнит сильно. Я не переношу запах свежей рыбы. Чистит муж, я даже не умею
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ще напрацюється, вірю!
До війни у мене була аерофобія. Щас пох взагалі.
Мы ее вылечим!
Вот откроют небо, устрою полет в БЦ!!!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Та хвилюється, трошки з власниками олігархами в Україні не гаразд. Побачимо на що вирулить справа
А он не смотрел в сторону general aviation? Я за ними наблюдаю долго, это основная масса моих клиентов... За ними будущее мне кажется
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
И пузырик поджарить зажигалкой )))?
Я ее и засолить могу )))
Как это можно есть, пардоньте