Zelenkа• 18 марта 2023

Хвилювалочка, сирена всіх збирає

автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
🥂🥂🥂
Ото
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я, донька рибака, її сіравно смажила) От смажену ікру люблю, особливо карасиків і коропів!
Вот мне бы отдельно икру без рыбы!!!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Ясно, той ранок я памятаю до цих пір... Потім прощання з загинувшими...я на зміні була, прощання на першому поверсі, темно від людей , а я працювала тоді в кабінеті на 2 му... Важкий день.
МАУ?
Я до сих пор помню тяжёлый запах листвы от роз...
И толпы людей....
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Когда у меня на кухне чистися рыба, я закрываю все двери и сижу такая🤢
Псіхує чи шо?
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Это вы тмпа морж?
Та, я до цього не стремилась, якось саме вийшло,

Це я сьогодні після бані дама гаряча, а баня з виходом на один з дніпровських каналів, то після парілки в воду, дуже класно. сьогодні після лазні поїхали до нової двоюрідної сестри на екскурсію на дачу глянути чи все гаразд в сусіднє багате село під Києвом, то ходили дивитися пляж, ну вони мене підбили спробувати, вийшло, я ще сама по собі до цих пір тепла , добре прогріта , трошки крепатура в тілі, все таки тепле/холодне, мочову кислоту добре розганяє в тілі.
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мене тоді як окропом, інет херовий, я тільки ввечері прочитала...
Тоді ранком прокидається чоловік і каже дивно не приходить робоча ел.пошта з четвертої ранку, кажу: Ваш літак в Ірані впав...
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вот мне бы отдельно икру без рыбы!!!
А було, років 15 тому на базарчику сусідньому в рибній палатці прям ястиками свіжими продавали ікру білу, сазан чи інша риба, не знаю. Дорого тоді було, ціну вже не скажу, але брали як делікатес..
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
МАУ?
И толпы людей....
День був капец важкий.
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Котлетки , да из икры? Я то же дочка рыбака, который на рыбалку за рыбой ездил!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
День був капец важкий.
Знакомый девушку потерял .. Стюардесса
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Я пам‘ятаю, він у вас в авіації. Він мав на ньому летіти?
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не знаю работает ли, по дороге из Кременчуга есть градыськ кажется
Там рыбный рынок)
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Котлетки нє, просто ікру в борошно і посмажити біля риби, ікра доці)
Ви теж можете тараньку розібрати на атоми?
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Знакомый девушку потерял .. Стюардесса
Колега племінника, бортпровідником літав
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
И пузырик поджарить зажигалкой )))?
Я ее и засолить могу )))
Не я котлетки люблю, икру разобрать , посолить , поперчить , яйцо , муки и пожарить ….
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Він в мене в топ.менеджменті по тех.обслуговуванню працював до війни
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Там рыбный рынок)
Ніколи не була у тій стороні. Я взагалі один раз була на Азовському морі, в Кирилівці, років 15 тому. Мене рибний ринок покорив!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Один из мальчиков закончил летную школу aviator utc.. я его страховал когда-то
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
И пузырик поджарить зажигалкой )))?
Я ее и засолить могу )))
Пузиріка нє, ізвращєнки в студію прийшли))))
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Ще напрацюється, вірю!
До війни у мене була аерофобія. Щас пох взагалі.
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Это у меня мама и папа любили))) я могла им сделать. Я и косточки не люблю жевать, только оставляю скелет пустой .ну и шкуру )))
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ще напрацюється, вірю!
Та хвилюється, трошки з власниками олігархами в Україні не гаразд. Побачимо на що вирулить справа
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Псіхує чи шо?
Нее, тошнит сильно. Я не переношу запах свежей рыбы. Чистит муж, я даже не умею
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ще напрацюється, вірю!
Мы ее вылечим!
Вот откроют небо, устрою полет в БЦ!!!
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Я шкуру їм, а от голову не розбираю, брр))
ЛЮБА• 18 марта 2023
Но если честно , то для меня самая вкусная рыба, это колбаса … мне той рыбы в детстве хватило…
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я ніколи не чистила і не буду чистити свіжу рибу, я не можу розрізати її.
Оселедець - ок.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
А он не смотрел в сторону general aviation? Я за ними наблюдаю долго, это основная масса моих клиентов... За ними будущее мне кажется
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
И кто тут про извращения говорит ))))?
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
И пузырик поджарить зажигалкой )))?
Я ее и засолить могу )))
Как это можно есть, пардоньте