Inna Medvetska• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Тільки сракою не сідати, бо через сраку вітаміни і кальцій погано засвоюються. Перевірено)))
О, в мене донька колись з велика впала і прямо в кропиву.
Ото крику було
Ответ дляZelenkа
Оу, смачного! А яку брали? Дивилась в Дурнєва огляд, то насміялась, на Доміно піцу)))
Брали таку. Піца Мітца. Син захотів м’ясну. Цибулю, гриби, помідори він не любить. Смачненька. Але на наступного разу братимемо або дві або з грибами та помідорами, хай вибирає.
Inna Medvetska• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Рано спати ще!
Це вранішнє фото.
Хоча зараз теж десь дрихне
Ответ дляZelenkа
У нас піцерія Домінос в сусідньому будинку. Син йшов з футбольного поля, а я його йшла забирати, щоб додому спішив, бо тривога. То по дорозі зайшли і замовили піцу.
Я поки там чекала 15 хвилин, то звернула увагу, що у них дуже багато замовлень. Кур’єри прямо літають.
Inna Medvetska• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мій теж натрудився, спить і линяє, жесть
О, линяє то мрак мрачний.
В мене ще і собака є.
І линяють вони зараз вдвох.
Пилосос мій кращий друг
В мене ще і собака є.
І линяють вони зараз вдвох.
Пилосос мій кращий друг
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Вона виношує якийсь план і судячи з виразу мордочки, не подарунковий)
И шо вы прибеднялись с тортом? Шикарный торт 👍, тоже жду разрез
Ответ дляHelenny
У нас тільки чіл і локальні, не то...
Суші хороші в нас хоч є, можу порадити, якщо зберетесь в парк погуляти.
любительница• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ви ще забули полити зверху оливковою олійкою
*подумки поряд*
В мене теж такі думки були
але подкмала, що то занадто все на купу- і алічі і прошутто с горгонзолою
Я стільки часто вдома не їм, як тут
Ответ длялюбительница
В мене теж такі думки були
Я стільки часто вдома не їм, як тут
Італія - там поїсти треба, вони як ми, тільки різні основні страви. Цікаво, а якби їм накрити поляну: холодець із хроном, домашня ковбаса, салтисон? Їли би?)))
Ответ дляZelenkа
Англійці, німці їли би , за італійців не факт, треба багато борошняних виробів тіпа вареників, галушок і салати з зелені