Ответ дляZelenkа
У англійців же є, в брікфест входить, блек пудінг, наче так? Кровянку люблять)
Так , я кожен день в готелі 4* там снідала блек пудінгом. В них на базарі де фермерські продукти, той же асортимент , що в нас, ну просто базари менші. Памятаю 7 ф ціна кровянки, а підчеревина в ціну сиру з синьою пліснявою. Ще в них є тіпа нашого рулета мясного запечене в горщиках з тіста. В общем,як в дома, лиш в Англії. От в Австрії там більше сального, жирного , всякі ковбаски/ковбаси
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляalena2013
Нашла уже. Но вот странно, что 1 ноября здесь нет.
День всех святых?
Который для большинства Хеллоуин)))
Ответ дляok1904
Вони ж наче з картошкою кишку роблять?
Колись жили з ними на відпочинку, сусідні балкони, ну і свині)))
Ответ дляa.ostroverh
Я фсьо)
Разве что только кота не помыла
Я сьогодні теж після того як занурилася в старе русло Дніпра в Вишеньках в районі дач, грілася винцем (та мої просили, щоб зігрілася, то вже не відмовила такій турботі), спочатку підбили мене скупатися, ніхто компанію мені не підтримав, зате як дійшла справа до винця, то турбувалися.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Переживали, чтобы им осталось?)
любительница• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Італія - там поїсти треба, вони як ми, тільки різні основні страви. Цікаво, а якби їм накрити поляну: холодець із хроном, домашня ковбаса, салтисон? Їли би?)))
Хз
туи не оцінили червону рибу, хоча, можливо, це тільки в мене такий випадок
Я вже боюся червону ікру відкривати)
Ответ дляZelenkа
Вони ж наче з картошкою кишку роблять?
Австрійці? З картоплею і в нпс роблять, навіть тут в темах є спеціалісти .
Свині всі європейці. Колись давно в готелі працювала, знаю з досвіду. А коли подорожували з чоловіком, то часто у відгуках в профілі на аірнбі мені писали: дуже чисті люди. Звичайно, я не люблю, щоб в моєму смітті хтось порпався, тому сміття все збираю.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Будьмо!
Португальское, регион виньо верде
Легенькое) слегка газированное
Насколько я люблю сухое, а это полусладкое очень даже ничего так...
Легенькое) слегка газированное
Ответ дляok1904
Англічани, футбольні фанати, ми вже в останні дні броні взяли шо було, і в ці дні був чемпіонат світу чи Європи, хз, по футболу. Якраз в ці дні тоді тварі збили Боїнг...
Ответ дляZelenkа
Ясно, той ранок я памятаю до цих пір... Потім прощання з загинувшими...я на зміні була, прощання на першому поверсі, темно від людей , а я працювала тоді в кабінеті на 2 му... Важкий день.
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Это вы тмпа морж?
Ответ дляok1904
Мене тоді як окропом, інет херовий, я тільки ввечері прочитала...
Ответ дляok1904
В мене тато теж рибалка був. А от в подружки перший чоловік, як же він смачно солить щучу ікру з спеціями!
В подружки чоловік рибалка, але є умова: наловив - почистив. Можемо сидіти на кухні пити винце і він стоїть чистить рибу і байки травить) Потім рибу смажимо ще під винце)
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Когда у меня на кухне чистися рыба, я закрываю все двери и сижу такая🤢