Не цілуюсь з бодуна• 18 марта 2023
Лоханулася, кросівки найк.
Замовила кроси сестрі на подарок, ще тішилася що крута ціна, після замовлення додивилася, а то не шкіра, то мав бути подарунок на ДН(((Як думаєте, в реалі розчарують? Як якість? В нас розміри одинакові 40.5 (9.5) тай от думаю, чи шукати щось інше а ці залишити собі, чи не паритися...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 марта 2023
Ответ дляНаучительница
какая еще защита? эта не кожа будет 100 лет разлагаться
Захист тварин.
Научительница• 19 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Захист тварин.
ковбасу не їсте? пуховики не носите?
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Вибачте. Кажу, як є. Єдині взяла - текстильні, на сезон.
Я тиждень ходила і тішилася, шкодувала що 2 пари не взяла. Фух, добре що лиш 1 замовила)
Татьяна-bfd8• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Десь 40-45 мені вийдуть з доставкою(((
Все равно дешево. Спите спокойно
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Все равно дешево. Спите спокойно
Та ну, за замінник.... І 10 би не дала)))
Упругая попка• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Десь 40-45 вийдуть з доставкою.
Я мужские такие чисто белые год не могу продать за 1400)))
В моих кожа. С кожзамом не встречала эту модель
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 марта 2023
Ответ дляНаучительница
ковбасу не їсте? пуховики не носите?
Ковбасу їм. Пуховики і хутро не ношу.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Ванна Тазиковна• 19 марта 2023
Увесь світ носить таке взуття з ’не шкіри’. І тільки нашим галям ноги смердять і потіють
Татьяна-bfd8• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Даже заменитель сейчас стоит денег. Так что ..:
Научительница• 19 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ковбасу їм. Пуховики і хутро не ношу.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
колбаса это не базовая потребность, вегетерианцы нормально себя чувствуют и ничего, многие живут и до 70, так что ешьте колбаску и плачьте в след раз
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ковбасу їм. Пуховики і хутро не ношу.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Нутрощі йдуть на ковбасу, а верх на капці, безвідходне виробництво. Тому, тут тваринку якщо жаліто, то цілком і повністю)
Тюрюнь_Тюнь• 19 марта 2023
Ну, у меня для вас еще одна неприятная новость - вы лохонулись дважды. Это Пума, а не Найк))
Прикуси Язика• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
А где вы увидели, что не кожа? Я такие два года ношу. Нога не потеет, носятся они как кожа. Удобные, лёгкие. Не знаю, я довольна. Хотя ноги проблемные (косточки) и кожзам всегда лопается на моей широкой ноге.
Не по темі - просто заздрю: два роки на ті самі кроси - фантастика. Я дві-три пари на рік вбиваю в хлам :( Теж хотіла б носити довше, але як?
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Під питанням написала, що опечатка)
Упругая попка• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
фото
На стельке и на коробке что обозначено?
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Я шкіру ношу довго і нудно. Роки. Маю одні чоботи, які купила в першому декреті 10 років тому, таскаю на ура, ясне діло шо не лиш їх.
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
На стельке и на коробке что обозначено?
Вони ще їдуть)
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
За не шкіру, як на мене то дорого
Про те - дуже зручно!
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляSmusish
Я,такі пумаки взагалі не люблю. Вони просто дубові і важкі. Одоробало, а не взуття. Але у всих смак різний.
Серйозно важкі?
Доставучая• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
За не шкіру, як на мене то дорого
Дорого, учитывая, что сейчас они в Интертопе около 2 тыс на распродаже... Но я не жалею, качество и удобство себя оправдало.
Прикуси Язика• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Круто вам. Я до зручного взуття прям душею прикипаю, але воно ж таке недовговічне. На тому тижні попрощалася з Nike Air Max Prime, це були найкращі кроси в житті, але протерлися зверху на складках до дір...
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
Народилась))) у меня врождённая патология суставов- синовиальной жидкости нету. Косточки выросли ещё в институте. Но, это вопрос философский. А кеды эти вполне носибельные.
Співчуваю
Але, сподіваюсь, що ви живете повним життям
Да будет так• 19 марта 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не шкіра = захист навколишнього середовища, багато світових брендів навмисне використовують лише замінники
Скільки століть після винесення на смітник потім буде гнити ваша не шкіра і як це захистить середовище?
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
У меня такие уже пару лет, только с другого цвета полоской. Нормальные. Ногу не парят. Удобные. На моду фиолетово.
Важкі вони?
Упругая попка• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вони ще їдуть)
У Пумы несколько раз встречала неправильное описание.
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ковбасу їм. Пуховики і хутро не ношу.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
М´ясо - не базова, три роки не їм м´яса й харчів тваринного походження